Transfer Nöbeti (ARŞİV 27) - Sayfa 467 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 27)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle Abdurrahim'in kesinlikle yanlış süreçten yönetimi ve geçmişteki hatalarından dolayı istifa etmesini kesinlikle istiyorum ve ancak ona bir konuda hak veriyorum.. Bu Falcao transferi bana göre Galatasaray tarihinin en zor transferidir.. Ha Drogba , Sneijder , Hagi nedir diyen olur elbet ancak onlar gelmeden önce kendi kulüplerinde istenmeyen adamlardı.. Ya düşüşteydiler yada sakattılar son senelerinde istikrardan uzaklaşınca biz gittik kaptık adamları.. Falcao hala formda bir oyuncu.. Monaco'nun 40 milyon euro verip aldığı adam Falcao'dan üstün performans sergileyemez ki Ben Yedder bile adamla oynayıp birşeyler kapayım modunda.. Bunu bilen Falcao'nun kulübü adamın takımda kalması için iknaya çalışılıyor..Falcao istenmeyen bir adam değil.. Bana göre bu transfer gelmiş geçmiş en zor transferdir..

Eğer Abdurrahim gibi beceriksiz bir yöneticiye rağmen bile gerçekleşirse Galatasaray markasının , taraftar gücünün nelere gücü yettiğini en net biçimde göstermiş olur..

Bu bizim Apaçi Belhanda noldu yav sakat mi satilcak mi antrenmanda yer almis mi seri'nin yokluğunda Donk Nzonzi Belhanda orta sahası ile çıkmalıyız elimizde başka orta saha yok maalesef Selçuk ile olmaz bu iş

Ben de maaşımı almasam ben de işimi yapmak istemem.Kimse babasının hayrına çalışmıyor.Bjk neden yarıştan koptu geçen sene? Maaşını alamayan topçu oynamaz.Adam tek başına kaç maç aldırdı ve aldığı her para helaldir.5-6 fark etmez.Zam istedi veremeyiz dedik yolladık o da çok güzel hamleydi.

Diagne de maaşını alamamış olsun böyle hareketler yapsın tamam deriz nasıl olsa düzelecek.Diagne de mental problem yok.Kendisi çok kötü futbolcu Gomis ile karsilastirdigini görse kendi bile yok artık der.

Konya maçında ön direkte kaleci üzerine vurduğu topu Gomis Osmanlı deplasmanında tavana zimbalamis mesala

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
golcülüğüne kimse laf edemez ama zam istedi sorun orada alacağını almazsa elbette performans düşer ama sonra çıkıp arenada sorun para değil yapmayacaksın zorunuza gitse de şovmendi kendisi

Ben de maaşımı almasam ben de işimi yapmak istemem.Kimse babasının hayrına çalışmıyor.Bjk neden yarıştan koptu geçen sene? Maaşını alamayan topçu oynamaz.Adam tek başına kaç maç aldırdı ve aldığı her para helaldir.5-6 fark etmez.Zam istedi veremeyiz dedik yolladık o da çok güzel hamleydi.

Diagne de maaşını alamamış olsun böyle hareketler yapsın tamam deriz nasıl olsa düzelecek.Diagne de mental problem yok.Kendisi çok kötü futbolcu Gomis ile karsilastirdigini görse kendi bile yok artık der.

Konya maçında ön direkte kaleci üzerine vurduğu topu Gomis Osmanlı deplasmanında tavana zimbalamis mesala

Anlatamıyorum ya da anlamamak da ısrar ediliyor.

Bu adam gönderilecek mi? O zaman oynatılmaz. hele göndermek için her yolu denediğin, baskı yaptığın adamı hiç oynatmazsın. Hem oynatıp, hem de oynamıyor diye eleştirmek komik oluyor.

Maça da 3 gün kaldi.Belhanda hala yok,seri yok nasıl bir orta sahaya çıkacağız acaba :) selcuuuuuk

Nzonzi Donk

belki de

35026-1554904407.jpg

golcülüğüne kimse laf edemez ama zam istedi sorun orada alacağını almazsa elbette performans düşer ama sonra çıkıp arenada sorun para değil yapmayacaksın zorunuza gitse de şovmendi kendisi
Abdurrahim bile Gomis hakkında ilk başta para meselesi yaptı dedi adamın arkasından konuştu sonra yaz basiydi galiba yeni açıklamalar yaptı bu sefer çok iyiydi çok seviyorum falan filan.Kulup bünyesinde Abdurrahimden üstün sovcu mu var?Gomis zam alamayınca hop Araplara gitti.

Diagne denen adam araplara da gitmiyor.Gonderilsin diye ne kadar ugrastigimizi hoca zaten söyledi yaz başından beri adam sülük gibi yapıştı

Falcao gelecek... Onun dışında en az 2 transfer daha olacak. İşim dolayısıyla foruma çok fazla girme şansı bulamadım. Saygılarımla,

Not: Kaynağımı daha önce mod arkadaşlara bildirmiştim.

Yanlış anlaşılma olmasın Fatih Hoca hatta yöneticel bile bu kadar emin değil iken nasıl bu kadar net konuşabiliyorsunuz. Fatih hoca bile inşallah olur diyebiliyor. İnsanlara umut vermek ne kadar doğru?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt