Transfer Nöbeti (ARŞİV 28) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FFP kriterleri ile uğraşan takımımızın 33 yaşındaki Falcao için 5 mil.€ bonservis ödemeyeceğini Monaco'da biliyor. Bunlar Falcao'yu göndermek istemiyoruz işi yokuşa sürelim demenin başka yolları

Alın başınıza çalın Falcao'yu da diyerek masadan kalkmayan yönetimin de ...

Ciddi bir sorum var arkadaslar. Bizim su an Falcao'u 5M bonservisiyle alacak imkanimiz yokmu? FFP acisindan yani. Diagne'yi 7,5M ustu satarsak diyelim (2M acigimiz varmis galiba).

EC9tnaqXYAEq62F

olayın bonservis olduğunu sanmıyorum yoksa ffpden kaçarak falcao öder bonservisini alır gelir, biz de imza parası ile hallederiz, bir türlü çözemiyorum bu olayın bu kadar uzamasını.

FFP kriterleri ile uğraşan takımımızın 33 yaşındaki Falcao için 5 mil.€ bonservis ödemeyeceğini Monaco'da biliyor. Bunlar Falcao'yu göndermek istemiyoruz işi yokuşa sürelim demenin başka yolları

Alın başınıza çalın Falcao'yu da diyerek masadan kalkmayan yönetimin de ...
Bir yandan ama soylede bir durum var: Monaco'nun su an 10 forveti var ve Falcao'nun maasi yuksekmis. Adamlar gondermek istiyordur ama baktilar taraftar cildirdi Galatasaray'da, bizi baski altini aldilar bence.

Hayırlısı olsun Falcao işi yattı bence.. Hazırda tutulan bir alternatif de olmadığına göre. belki bir sürpriz son anda Kaliniç.
Ya da biz ufak ufak Diagne ile barışalım.

Bir yandan ama soylede bir durum var: Monaco'nun su an 10 forveti var ve Falcao'nun maasi yuksekmis. Adamlar gondermek istiyordur ama baktilar taraftar cildirdi Galatasaray'da, bizi baski altini aldilar bence.
Yahu ne olursa olsun Falcao'yu bonservissiz göndermez adamlar, kaç senedir oyuncuları kaptlanları üstelik takımın Pr yapan oyuncusu Falcao. Bugün gelip Monaco bizden Muslera'yı istese sırf maaşı fazla yaşı çok diye bonservissiz mi göndereceğiz adamı ? hani Falcao'yu göndermeyi kabul etmelerini geçtim de bir de bonservissiz mi olacak ?

Hiç zannetmiyorum reis hele ki bizim transfer dahisi yönetimimize göre değil bu transfer ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt