Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 446 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Radyospor'da dinledim az önce , çok kısa ayaküstü florya girişinde deggetirmişler.

Muhabir : Başkanım Semih yuvaya döndü , taraftar forvet beklerken biraz ters köşe oldu sanki?

Mustafa Cengiz : Bir aslanımız daha yuvasına döndü , bizi layıkıyla yurtdışında temsil etti , kendisi ile gurur duyuyorum.

Muhabir : Forvet transferi geciktiği için tepki olmasından korkuyor musunuz?

Mustafa Cengiz : Neden korkalım , Galatasaray Taraftarı bunlara kafa yormasın , çıkıp maçını izlesin.Herkes kendi işine bakacak.

daha da birşeyler dedi ama anlayamadım , kelimesi kelimesine değil ama bu minvalde birşeyler geveledi..

Emre Colak ne abi bu haysiyetsiz biz ostersunds'a elendikten sonra bilerek gülen ifadeler paylaşmis mıydı? Galatasaray dememek için o kulüp diyen adam değil mi bu? Gelirse gidene kadar taraftarlığı askıya alırım.

Bu ne çelişki be kardeşim.Profilindeki adamı istenmeyen adam gibi gönderdi.Şartlar aynı değildi.Gomis gibi golcün yoktu.
Sneijderi gönderdigi icin en büyük serefsizdir Tudor.

Ama 1 büyük yanlis yapti diye diger yaptigi iyilikleri unutmam. Bomba gibi futbol oynayacak kadro kurdu bizim seviyemiz icin. Terim kiskaniyor ki tüm takimi dagitip evlatlari dolduruyor.

Sezona forvetsiz başlayıp, ara transfer döneminin neredeyse 3’te 2’si geçmesine rağmen hala forvet alınmamasına odaklanın yanlış yerlere takılıyorsunuz. Acil forvet şart stopere kimin geldiği değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt