Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Galatasaray, Nimes'e Teji Savanier için 6m €'luk teklif yaptı. Her ne kadar bu para Crocos için kötü olmasa da, orta sahada çok önemli olduğu için onu kaybetmek büyük bir darbe olur." (ESPNFC muhabiri)
Yav boş versinler darbeyi filan, biz de sürekli oynayan adamlarımızı sattık ne yani ölelim mi Belhanda ve Rodrigues gidiyor diye ?

Nimes daha yeni Fransa 1. ligine çıktı son 15 senelik satışlarını toplasak 6 mil.€ etmiyor şimdi sadece 1 oyuncudan 6 mil.€ bonservis kazanma fırsatı gelmiş ellerine geri çevirmezler

Nasıl ki Cheves 3.5 mil.€ 'yu görünce kaptanını satıyor Nimes 'de 6 mil.€ karşılığında Savanier 'i bırakmaları çok zor olmaz

Ulan inşallah üfürmüyorlardır

Belhanda 'dan gelen paranın 6 mil.€ ile Savanier 'i kadromuza katıp üstüne +3 mil.€ karda çıkarsak muazzam olur tabi Belhanda 'nın yarısı kadar maaş alacağını da hesaba katarsak ...

Eğer bir orta saha alınacaksa kesinlikle bu adamı alalım. Şöyle deyim reis Selçuk 'un 11/12 sezonundaki hali var ya ona modern orta saha özelliklerini yükle (iki kale arasında etkili olması-mücadele gücünün yüksek olması-top kapması vs.) şimdi al onu Cassio Lincoln 'ün klasını skillful yapısını ekle al sana bu arkadaş :asd:

@Léo Güney savanierle ilgili bişey varmı yabancı basında bizle ilgili ciddi

tanıyomusunun oyuncuyu izledinmi değerlendirme yapabilirmisin
Vermezler 6 milyon euro ya.
Ligue 2 de yılın en isabetli pas atan futbolcusu seçilmişti.
Kavgayı sever zımba gibi şut çeker.
Kendisi çingenedir ailesine çok bağlı ebesinden tut yeğenine kadar hepsi aynı evde yaşıyormuş.
Tam Türkiye ye göre bir topçu aile bağlarına çok önem verir çingeneler
en iyi arkadaşı da zaten Ümit takımda.

Vermezler 6 milyon euro ya.
Ligue 2 de yılın en isabetli pas atan futbolcusu seçilmişti.
Kavgayı sever zımba gibi şut çeker.
Kendisi çingenedir ailesine çok bağlı ebesinden tut yeğenine kadar hepsi aynı evde yaşıyormuş.
Tam Türkiye ye göre bir topçu aile bağlarına çok önem verir çingeneler
en iyi arkadaşı da zaten Ümit takımda.
Belhandayı zımbalar diyebilirmiyiz

Menajeri falan değilsiniz degil mi ? ?
Yok reis ben sadece sezon başında whoscored.com 'da istatistiklerine denk geldim sonra adamı takip etmeye başladım. Hı şunu da söyleyim sadece 6 aylık dönemde izlediğim kadarıyla yazıyorum bunları bundan önce futbolculuk kariyeri nasıl ilerledi nasıl bir adamdı hiçbir fikrim yok :)

Mesela Nimes 'de değil de Lyon 'da Saint Etienne 'de oynayıp zirve yarışı veren köklü bir kulüp olsa bu adamı koparmak zor olur derim ama Daha Fransa Ligine yeni çıkmış Nimes 'de oynuyor ki ligin orta sıralarında iddiasız şekilde takılıyorlar. Nimes 'in son 15 sezonda elde ettiği bonservis bedelinin toplamı 6 mil.€ değildir

Chaves 'in 3.5 mil.€ 'yu görünce kaptanını satması gibi Nimes 'te 6 mil.€ sonrası çok sorun çıkarmaz ki Fatih Terim gerçekten izlediyse bu adamı o teklifi gerekirse yükseltiriz, bence değer bu adam için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt