Transfer Nöbeti (ARŞİV 30) - Sayfa 681 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EDjmh2kWwAYNll8

Bakalim nasil bir oyuncu.

Nzonzi, Seri, Lemina, Andone, Emre Mor kiralık.

Seneye Nzonzi'ye tekrar kiralarız. Nagatomo Donk ve Mariano'nun sözleşmesi bitiyor.

Diagne satılır, Belhanda satılır, Marcao satılır, Yunus Akgün satılır. Ozonfour'un 1.8 milyon euro opsiyonu var. Bu oyunculardan 25-30 milyon euro gelir. (Duruma göre Feghouli'de satılır. Marcao yerine belki Luyundama satılır)

Yapılacaklar belli: 2 sözleşmesi biten oyuncu alırız. Bunlardan biri Banega olur. 2 tane de kiralık oyuncu alırız.

Seneye en az 7-8 oyuncu gelir. Ben tutsada tutmasada Lemina, Seri yada Emre Mor'un opsiyonunun kullanılacağını düşünmüyorum.

Mariano hocanin hep ilk tercihi olmustur, zaten tahtaya defansta ilk onu yaziyor. Onu gondermek isteseydi onu banko oynatmazdi. Nagatomo da ilk geldiginde iyidi ama suan ben begenmesemde yine tecrubesinden ve sol bekte yine en iyi tercih oldugu icin birakmak istemez. Linnes de hic birini kesemedi zaten, yoksa hoca zaten formayi verirdi.
Dondurursak seneye öyle bonservisli satamayiz da. Marianoyla nagatomoda gidecek. Hayirlisi diyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt