Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bi tarafını kaldırıp maça gitmeleri satılık ve haysiyetsiz oldukları gerçeğini değiştirmez

BUNLARI NE KADARA SATIN ALMIŞLARDIR SENCE

galatasaray-taraftar%C4%B1_543146.jpg

SALLAMAKLA OLMAZ BU İŞLER

BUNLARI NE KADARA SATIN ALMIŞLARDIR SENCE

galatasaray-taraftar%C4%B1_543146.jpg

SALLAMAKLA OLMAZ BU İŞLER

bi kaç bin bedava bilete. yönetim ve yerli çetesine yalakalık yapmakla hiç olmaz bu işler, taraftar dediğin armasını savunur kaç yıldır takımı karıştıran çeteleşmiş aldığı parayı zerre haketmeyen, bu asil formayı giymeyi haketmeyen değersiz adamların şakşakçılığını yapmaz. ayrıca bu ultraslan jose rodriguez ve mancini haksız yere yuhalanırken nerdeydi niye sahip çıkmadı çünkü kendileri en başta yuhaladı suçları neydi yerli çetesinden olmadıkları için mi ?

Son düzenleme:
Güven Varol: "Hakem bizi çağırdı, çizgileri göremiyorum dedi. Bize sordu biz devam etmek istiyoruz dedik ama erteledi." Nası eyyam var bu işte anlamadım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bi kaç bin bedava bilete. yönetim ve yerli çetesine yalakalık yapmakla hiç olmaz bu işler, taraftar dediğin armasını savunur kaç yıldır takımı karıştıran çeteleşmiş aldığı parayı zerre haketmeyen, bu asil formayı giymeyi haketmeyen değersiz adamların şakşakçılığını yapmaz. ayrıca bu ultraslan jose rodriguez ve mancini haksız yere yuhalanırken nerdeydi niye sahip çıkmadı çünkü kendileri en başta yuhaladı suçları neydi yerli çetesinden olmadıkları için mi ?

ultraslan her zaman gereken tepkiyi verdi

bu yönetime de gerekli protesto yapıldı

siz twitterda bile sesinizi duyuramazken

bu mu yalakalık beleşçilik

beniteze o paraları dökmektense aynı yaşda olan ve eski takım arkadaşı olan lucas ocamposu almaya kalksak kötü mü olurdu

uaya ne sallamışsınız be birader :)

gören de bir tarafınızı kaldırıp maça geliyorsunuz sanır

ne yapsin taraftar burak trip atacak bir halt yemiyecek ona kisinca da bir ton dayak yiyecek ua dan ondan sonra taraftar neden gelmiyor öylemi?

dersen taraftarin görevi futbolcular destek olmali bunu yapmayani ue cezalandiriyor diye, ozaman bende derimki milyonlari cepine koyanlar adam gibi oynamasa o taraftarin sayesinde cepine para giriyorsa, ozaman taraftar tepki verince karsilik vermek o futbolcuya düsmez. gururuna yediremiyorsa ozaman yanlis mesleki secmis o arkadas

ultraslan her zaman gereken tepkiyi verdi

bu yönetime de gerekli protesto yapıldı

siz twitterda bile sesinizi duyuramazken

bu mu yalakalık beleşçilik
biz twitterda gayet güzel sesimizi duyurduk merak etme sizin çok sonradan yaptığınız, yapmaya mecbur kaldığınız göstermelik istifa tezahüratları sosyal medyadaki baskının yanında sinek vızıltısı gibi kaldı emin olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt