Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ne yapsin taraftar burak trip atacak bir halt yemiyecek ona kisinca da bir ton dayak yiyecek ua dan ondan sonra taraftar neden gelmiyor öylemi?

dersen taraftarin görevi futbolcular destek olmali bunu yapmayani ue cezalandiriyor diye, ozaman bende derimki milyonlari cepine koyanlar adam gibi oynamasa o taraftarin sayesinde cepine para giriyorsa, ozaman taraftar tepki verince karsilik vermek o futbolcuya düsmez. gururuna yediremiyorsa ozaman yanlis mesleki secmis o arkadas

futbolcuya da tepkiyi verdik bu yıl

musleralı sneijderli tezahuratı bu forumdan biri mi yazdı

ama herşeyin bir yeri ve zamanı vardır

1227002.jpg

A.madridde thomas diye azman var boyle adamlara ihtiyacimiz var bizim

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zamani derken? bence cok gec kalinmis bile tepki verilmeye bu futbolcularin yüzünden puan farki 10-11 oldu. taraftar ne yapsin daha adamlar cileden cikti artik burak gibileri de el kol hareketi yaparsa ozaman küfürü de yer

Burak a tepki icin tam zamaniydi..sus pus kalinsaydi forvet kesinlikle almayacaklardi suan da alacaklarini sanmiyorum ama yonetim dahil denizli de hem umut a hem burak a yapilan tepkiden sonra en azindan dusunmuslerdir..ayrica basimiza burak i bela edenlerin o kadar para verenlerinde allah belasini versin

Bu arada benitez iyi oyuncu gibi duruyor ama 7 8 milyon su ffp kapidayken vermek akillica mi bilemedim.insallah tutar da parasini cikarir

Burak a tepki icin tam zamaniydi..sus pus kalinsaydi forvet kesinlikle almayacaklardi suan da alacaklarini sanmiyorum ama yonetim dahil denizli de hem umut a hem burak a yapilan tepkiden sonra en azindan dusunmuslerdir..ayrica basimiza burak i bela edenlerin o kadar para verenlerinde allah belasini versin

derdimiz burak, sabri, hakan, semih olmamalı

ben de beğenmiyorum bunları

derdimiz dursun özbek

herşey 1 şubatta belli olacak zaten

fakat osuruktan sebeblerle ultraslana sallamayın artık

Arkadaşlar öncelikle ben Azerbaycandan yazıyorum. Yine geceleri uyumadan bu forumda acaba kimi alacağız diye nöbet tutuyorum. Universite bitirmiş askere gidip gelmiş ve ülkenin rezil bir döneminde iş bulamayan binlerle gençten biri gibi tüm merağım her zaman olduğu gibi Galatasarayda. Martin Benitez konusuna gelince benim kafama takılan şey şu. Madem bu elemanın alınması için 5-6 milyon euro gözardı etmişiz neden yazda Konoplyankayla sözleşme imzalamadık ? Tamam onun imza parası yılığı Benitezden çok daha fazla olacaktı ama Benitezin bonservisi ile zaten ikisinin maliyyeti zaten aynı. Bi kere Konoplyanka 30 yaşında da değil ne vereceği belli kendini isbatlamış biri.. Gerçekten bunları düşündüğümde kahr oluyorum. Neden GSdamızda bu transferle uğraşan insanlar biz taraftarların yaptığı hesabı yapamıyor gördüğünü göremiyor anlamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt