Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 359 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu çinlilerin cani cehenneme gercekten,o 8-9 haftalik guzel oyun keyifli bi sampiyonluk yasatacakti :( falcao da formdaydi.sivas macinda bilhassa cok iyiydi falcao

Bazen daha güzel ve sürekli gelecek başarılar için bazı ufak başarısızlıkların yaşaması gerekir luyindama ve marcao ne kadar doğru oyuncuysa takım içi bazı yanlış oyuncular da var değişimi görelim şuna eminim geçen 3 sezona göre çok daha iyi bi takım oyunu ortaya çıkabilir tabi gidecekler önemli umarım uğraştırmadan giderler

Emrahin sözleşmesi bitmis,yine katki vermis erzurumda.rotasyonda olsa idi elestirmezdim.neticede Galatasarayi gercekten seven ve saygi duyan biri.

Haklı olduğun konular mevcut

Özellikle şu hoca konusu.Profesyonel bir ekip kurmak bu kadar zor olmasa gerek

Sadece yardımcı hoca değil tüm ekip,işi bilenlere bırakılmalı.Onunda şu yönü kötü oluyor işler ters giderse tüm ekibe fesih bedeli vermek pahalıya mal oluyor

Bir dönem Bjk'nin ve bizim yaşadığımız gibi

Transfer konusuna gelirsek bir dönemin darphanesi olarak adlandırılan Porto'da bile patlamış çok transfer vardır.Transfer işi biraz şans işidir,bir çok etken var.Bruma'ya milyonlarca avro para bayıldık neredeyse hiç yararlanmadan yollayacaktık adamı hatırla o süreci..

Bu seneye bakarsan sezona girerken kağıt üstünde belkide kurduğumuz en sağlam kadro diyorduk.Ama işler öyle olmadı..

Başakşehir'in kadrosu süper kalite,genç oyuncularla mı dolu ? Takım kimyası da önemli.Arkadaşlık,karakter vs...
niye ekibi fesih ediyoruz ki benim anlamadığım bu bir şirket çalışıyoruz kıdemli müdürü kovunca altındaki tüm portföy niye isifa ediyor bunlar profesyonel insanlar üstteki ne derse onu yapiyorlar.
İste o yüzden aslında hocaya okey ama diğer tüm profesyonelleri kuracak bir üst akil gerekiyor trerim varken de üst akil kabul etmez.
İstersekte istemesekte hoca yıprandı, artik sınırsız para ve güçte yok kredi çekeyim takim kuralım diyemiyorsun ortam git gide daraliyor ve hoca da haliyle hareket edemiyor. Artık garantisi ve risk almak istemiyor çünkü almaya çalıstığı riskleri görünce olmayacgini anladı.

Bu isin bence en temizi hocaya tüm sportif yönetimi vermek. Galatasaray su an hocadan daha kariyer ve bilgilisini bulamaz bazı küstah herifler dışında ligde çoğu kişi saygı duyuyor. En azından hakemdir, oyuncu kaprisiydi çekmesine gerek yok bugün olmasa 3 sene sonra bu isi bırakacak. Benim temennim altına alacağı sağlam bir ekibe futbol yönetimini bırakıp floryada kategoriler arası geçişi yönetip gerekiyorsa takimin istediği oyuncuya xxx ben fatih hoca diye telefon acar. Albayraktan 50-100 kat iyi yapacağı konusunda hemfikiriz bence.
Galatasarayin geleceğini hoca olarak a takim olarak şekillendirmek yerine Galatasaray akademisini şekillendirip gelecek 10 yıllrı kurtarması gerekiyor
Fatih Terimden bu saatten sonra beklenti benim bu. ligde +2 şampiyonluk kazanmak camiya orgazmindan başka birşey değil. Bugün kazanırsınız ama iki sene sonra hoca tükenmiş alt yapısı çalışmayan ve dövizin tavan yaptığı bir ülkede futbol geleceği diye bir olay olmaz.
Tam yol ayrımında bulunmaktayız. Seneye eğer bu başarısızlığın bir benzerini yaşarsak sevsekte sevmesekte Galatasaray'ın geleceğinde bir daha terim diye bir hoca olmayacak bunu idrak etmek zorundayız.

Muslera

Kaan Ayhan-----Luyindama--------Marcao

Elabdellaoui---------Lemina--------Seri---------Caner Erkin

Feghouli----------Falcao--------Emre Kılınç

Gelmesi en muhtemel isimler Kılınç Omar Caner ve Kaan oldugu için sadece onları koydum. Orta ikili degişebilir. Feghouli bence kalacak. O yüzden koydum. Bu tarz bir şey olacak gibi.

kronik sakat lemina falcao gamsız feghouliyle gene 6. bitiririz

Bu kulup yillarca bu biat eden tayfadan cok cekti. Hocanin bilidigi vardir diye diye, bu hallere geldik. Jimmy, Sener, Semih, Ogulcan kac miljonlar euro ve tl cope attik.

Ama hocamizin umrunda degil tabi, nasil olsa kendi cebinden cikmiyor paralar. 2,3m euro kemiksiz para alip, ligin en pahali kadrosuna en rezil futbolu oynatip, aah kusura bakmayin bu sene bukadar diye biz hangi oyuncuya alirsak BIAT edeceksiniz diye laf etmistir.

Bu kulube komple yeni kan lazim,

Yeni hoca
Yeni teknik ekip
Yeni scout ekibi
Yeni yonetim
Yeni futbol A.S.

Terimin komple vasat ekibi ve torpile getirdigi calisanlara komple temizlenmelidir.

Ne Fatih Terim, ne baska idoller, GALATASARAY dan buyuk degildir. Bunu anliyacaksiniz.
Okan veya baska biri gelse gene sabredemiyeceksiniz gelen adaminda kafasini yiyeceksiniz .Cunku Galatasaray Tarihinde nadir basariszligi olan adami bile bu kadar gomen taraftar gelen hocayida gomer.Ben hocanin arkasindayim olduku gitti veya kovuldu gelen hocayida desteklerim ama siz destek degil kostek tayfasiniz.Futbol bu basarida olcak basarisizlikta Fatih Terim babamizin oglu degil Gonul verdigimiz takima yaptiklari ve yasattiklari icin arkasindayiz .Bu sene herseye ragmen tekrar sampiyon olabilirdik ama cok garip seyler oldu Bu seneki futbol seneyede devam ederse hoca oturup bi karar verir zaten

Fenerbahçe’nin de radarına giren bir başka eski Galatasaraylı Sinan Gümüş ise Genoa’dan bonservisini almaya çalışıyor. Antalyaspor’da kiralık oynayan 26 yaşındaki kanat-forvet, Sarı- Kırmızılılar’la prensip anlaşmasına vardı. (Spor Kral)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt