Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sezon sampiyon olursak kesin yine kan ter icinde olacagiz,biz hayatta rahat sampiyon olamayiz bu tff varken..olak da gorek.bizi rahat bi sekilde şampiyon yapabilecekse fatih hocam yapsin da gorek...ama yapamaz ki yapamazki

Son düzenleme:

Biz bir ara bu cocugu istemiyormuyduk? Italyada hic tutunamamis. Hocanin Fiorentinaya baglantisini kullanip belki satin alma opsiyonuyla kiralanirmi bu herif?

Hic izlemedim kendisini, ama zamaninda scoutlar istiyorduysa birsey görmüslerdir bu adamda.

Yanlış anlaşılmasın da ben Terim hocamın oynattığı futbolu pek beğenmiyorum.. Yan pas, geri pas yerine göze hoş gelen futbolu tercih ederim
He peki anladim,kardes.demekki dedigim maclari izlememissin.fener macinda 10a yakin gol kacti,mactan guzel paslasmaya dair videolar da var bi sürü. Sivasspor deplasmaninda da organize ataklar vardi ve sirf ilkyarida 5 pozisyon kacti.icerdeki psg ve real madrid macinda da paslasmalar vardi videolu. aha yana paslasma fener macindan.goze hos gelen bisey yok gercekten .iyi forumlar

Son düzenleme:
He peki anladim,kardes.demekki dedigim maclari izlememissin.fener macinda 10a yakin gol kacti,mactan guzel paslasmaya dair videolar da var bi sürü. Sivasspor macinda da organize ataklar vardi ve sirf ilkyarida 5 pozisyon kacti.icerdeki psg ve real madrid macinda da paslasmalar vardi videolu. aha yana paslasma fener macindan .iyi forumlar

Her şeyin farkında olan Galatasaraylıların atmış olduğu yorumlara bakabilirsiniz :)

He peki anladim,kardes.demekki dedigim maclari izlememissin.fener macinda 10a yakin gol kacti,mactan guzel paslasmaya dair videolar da var bi sürü. Sivasspor macinda da organize ataklar vardi ve sirf ilkyarida 5 pozisyon kacti.icerdeki psg ve real madrid macinda da paslasmalar vardi videolu. aha yana paslasma fener macindan .iyi forumlar

Bir kac mac daha sayabilirmisin? 47 maclik sezon gecirdik sonucta.

He peki anladim,kardes.demekki dedigim maclari izlememissin.fener macinda 10a yakin gol kacti,mactan guzel paslasmaya dair videolar da var bi sürü. Sivasspor macinda da organize ataklar vardi ve sirf ilkyarida 5 pozisyon kacti.icerdeki psg ve real madrid macinda da paslasmalar vardi videolu. aha yana paslasma fener macindan.goze hos gelen bisey yok gercekten .iyi forumlar
Allah kolaylık versin sergen kardeşim.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

50 mac oynayacagiz lemina 25 maca cikamaz. Ayrica jimmy yerine babel yaziyorsun ama babel yabanci kontenjani yedekte olamiyor
Su oyunculara muzmin sakati ne kadar kolay yapistiriyorsunuz anlamadim lemina gibi degerli oyuncu bu sene 30 maca ciksa yeter ki bence kalsa 40 maci gecer fernando da muzmin sakatti gorduk adam yardiriyor yedek 1.4 alan linnes oturacagina babel otursun mac cevirir linnes ne ise yarar maas tasarrufu isteniyorsa diagne belhande ahmet calik jimy durmaz sekidika sener seri gibi copleri yollasinlar ben seriye 2.8 verecegime 2 milyon verip babeli tutarim

Vermiyo bu taraftarla
Ben transfer dönemini seviyorum ama sen yıllardır nasıl bu kadar sakin kalabiliyorsun ne diyeyim. Sahada savaş istiyorlar herhalde city psg bayern nasıl futbol oynuyorlar izlemiyorlar sanırım. Halı sahada futbolu arıyorlar belli ki neyse transferler için biraz daha sabredelim. Güzel hamleler bekliyorum.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt