Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
radyodan dinlemiştim bu maçı

Futbolu dogru duzgun takip etmeye basladigim senedir

Tum sezonu degil sadece ikinci yarisini takip etmistim ama neredeyse her maci izlemistim

Sadece bizim maclari degil Fener'in maclarini da

Ilk izledigim sezon diye mi, cocuklugun nostaljisi mi, sezonun bitis sekli mi bilmem ama mac izlerken bir daha asla o kadar heyecanlanmadim kolay kolay. O sene her mac heyecanliydi sanki.

Ogrendigim ilk tezahuratsa kalplerde yildiz gonullerde ay

97-98

bu maçı okocha formamla radyodan dinlemiştim gerçeği itiraf etmem gerekirse

GSC App

Yas yetmiyor ufacik cocukmusum, futbolla hayal meyal munasebetim 2003 senesinde basladi. Dogru duzgun takibe de 2005'te basladim ama 2006'da tum maclari falan izler oldum.

2003-2004 sezonu olimpiyat stadı. onlar van hoydonk kemal biz hakan şükür arif. pratesin sutu hakanın kafaya çarpip girdi. taca çıkacak top

Aynen o mac abi simdi ozetini de buldum aklimda niyeyse Sami Yen diye kalmis

Tatli hayat dizisinden bir sahne geldi aklima

Pohahaha muthis diziydi Turkiye 2000'lerin basinda guzel bir ivme yakalamisti yasamasi keyifli bir yerdi televizyon sinema kultur faaliyetleri muzik vs. almis yurumustu 2008'de zirve yapti 2009'dan beri ("Daha da Davos'a gelmem" diyip havalimaninda karsilandigi sene) beyninde bir salter atti ve herif psikopata bagladi ulkeyi de kendiyle beraber dibe cekmeye basladi

Ulan Fener bizi o donem evire cevire tokatliyordu hatta Turkiye Kupasi maclarini katmazsak ligde Nonda'nin goluyle kazandigimiz mac disinda galibiyet hatirlamiyorum

2006'da sampiyon oldugumuz gece cok gec yattigim ilk gecedir manyak sevinmistik okuldaki arkadaslarim hep Fenerliydi ama yakin arkadaslarimin hepsi (ayni zamanda komsularim) Galatasarayliydi gerci 3 kisiydik ama heyyyy gidi yillar

Yine unutamadigim maclardan Trabzon'un bir Rus takimiyla yaptigi mac vardi Aurelio show yapmisti

Besiktas'la yaptigimiz ve kaybettigimiz bir Super Kupa finali, bir de Besiktas'in Fener'i yendigi bir Turkiye Kupasi finali Tumer saplamisti son dakikalarda

Olimpiyattaki mac 2003 2004 degilde 2002 2003 degil mi yav

Babamla kahvede izlemistim izledigim ve gsli oldugum ilk mactir

2003-2004 .yılıydı. ali samiyen yıkılacak diye olimpiyata gitmiştik. 2002-2003 sezonundaki maç 2-0 bitti. ümit karan attı ikisini de. övünmek gibi olmasın. çok az yanılırım bu takımın tarihi hakkında. e nede olsa çocukluk aşkımsın sen ilk göz ağrımsın hayatın anlamı galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt