Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Abiler bunlarda nası kafa var yaaa;

30.000 € luk şikeyi örtmek için 30.000.000 € rüşvet teklif ediyolar...

Febeş bu hesapsızlıklardan dolayı batacak vallaa:cool::cool::cool:

Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL 5 dk

UEFA nın bugünků açıklamasının nedeni Sırf Türk basinında yer alan yalan haberler değilmiş. Bir saat evvel gelen bir bilgiyi Sizlerle

Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL 3 dk

Paylaşmak isterim TFF den birileri UEFA nın disiplin kurulundaki 5 ůyenin ikisne yani Macar ve Alman ůyeye 30 milyon dolar para rüşvet

Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL 2 dk

Teklif etmişler . Şimdi anliyorum Demirörenin neden Otel odasından dışarı çıkmadığını.

Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL 1 dk

Macar kökenli Disiplin kuruli üyesi bunu Kabul etmemiş gelen bilgiye göre.

bu dogru ise umarim degildir tüpcü ülkeye geri gelmesin bir zahmet. hepimizi yakacak adam ya. sen kime rüsvet teklifi ediyorsun yahu. karsindaki adamlari türkiyede halil ünal gibi insanlar mi zanetin ?!

“Kulüpler Birliği başkanlığını düşünmüyorum. Sözümüzün dinlenmesi için Trabzonspor başkanlığı yeter de artar bile… Kulüpler Birliği başkanlığına da kulüpler birliğine de inanmıyorum. Birilerinin kuklası bir kurumdan başka hiçbir şey değildir. Halil Ünal’ın UEFA süreciyle ilgili açıklamasıyla ilgili KENDİSİNİ İKAZ ETTİM. Kulüpler Birliği Başkanı olarak değil Eskişehir Başkanı olarak konuştuğunu söyledi. Bir daha kulüpler Birliği Başkanı olarak bu hataya düşmeyecektir.DÜŞERSE ONA GEREKEN CEVABI VERİRİZ. Kulüpler Birliği varsa Trabzonspor ve bütün kulüplerin hakkı için vardır.”:asd: AMK

Asaletin Yeter ‏@uA1905od 8m

Gaz vermek için söylemiyorum ama enterasan işler oluyor olumlu yönde :)

:ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah:

İhsan kara;6571421]“Kulüpler Birliği başkanlığını düşünmüyorum. Sözümüzün dinlenmesi için Trabzonspor başkanlığı yeter de artar bile… Kulüpler Birliği başkanlığına da kulüpler birliğine de inanmıyorum. Birilerinin kuklası bir kurumdan başka hiçbir şey değildir. Halil Ünal’ın UEFA süreciyle ilgili açıklamasıyla ilgili KENDİSİNİ İKAZ ETTİM. Kulüpler Birliği Başkanı olarak değil Eskişehir Başkanı olarak konuştuğunu söyledi. Bir daha kulüpler Birliği Başkanı olarak bu hataya düşmeyecektir.DÜŞERSE ONA GEREKEN CEVABI VERİRİZ. Kulüpler Birliği varsa Trabzonspor ve bütün kulüplerin hakkı için vardır.”:asd: AMK[/QUOTE]

İnsallah lafta kalmaz bu adami tuttum ben

bu dogru ise umarim degildir tüpcü ülkeye geri gelmesin bir zahmet. hepimizi yakacak adam ya. sen kime rüsvet teklifi ediyorsun yahu. karsindaki adamlari türkiyede halil ünal gibi insanlar mi zanetin ?!

Bu rüşvetin UEFA ve FİFA için anlamı şike için suçüstü anlamına gelir....

Eğer doğruysaaaaa; YANDI GÜLÜM KETEN HELVAAAA...:ayatollah::ayatollah::ayatollah:

Seneye Bankasya 20 takımla oynanır....

Seneye TFF de yeni seçimle yeni yönetim gelir..

son mesajlarda onunla ilgili yorumlar var diye sormak istemiştim şerafettin koç kardeşim...yoksa o kadar bliyoruz forumda ne var ne yok diye sağolasın uyarın için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt