Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Asaletin Yeter ‏@uA1905od 2m

Size şu kadr söliyim ben dahil kim transferi ben biliyorum derse şaşırır

BEYLER?? :ayatollah: kimmis acaba

Re: Transfer Nöbeti

Asaletin Yeter ‏@uA1905od 8m

Gaz vermek için söylemiyorum ama enterasan işler oluyor olumlu yönde :)

:ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah:

Bir sürü ne idüğü belirsiz kişilerin tweetlerini burada paylaşıyorsunuz. Şimdiye kadar hangisi güveninizi kazandı da, hafif bir olumlu mesajda seviniyorsunuz. Bir şeyler biliyorsanız bize de anlatın aydınlanalım. :D

İnler farfan frei gelecek hissediyorum çok pis hisseder im

Erman chedjoue carlinhos zaten geldi güzel bir transfer donemi olacak :b5:

Bu rüşvetin UEFA ve FİFA için anlamı şike için suçüstü anlamına gelir....

Eğer doğruysaaaaa; YANDI GÜLÜM KETEN HELVAAAA...:ayatollah::ayatollah::ayatollah:

Seneye Bankasya 20 takımla oynanır....

Seneye TFF de yeni seçimle yeni yönetim gelir..

super ligde o zaman asya ligi olur. daha dogrusu 1ci Anamaizin futbol ligi olur. bu olay öyle hafife alinacak bir konu degil yahu. ülkeyi yillarca yaka bilirsin bu hamle ile. uefa belki ülke menfatlerini düsünür diye söyler attin su tff baskanini derhal ordan diye. yeni adam secin hemde derhaaaaaal diye bilir. ama istersede tokadi yapistira bilir. "30 milyon mu dediniz ?! hm.. sayi ile araniz iyi galiba sizin . 30 u 6 ile böl bakayim tüpcü efendi sorarlar . oda saskin saskin eee" 5?!" söyler. uefada evet isde bende okadar senin ülkeni men ediyorum uefa turnafalardan. fifada arkasindan bir tokad daha milli takima yapistiri. gecmis olsun bize soguk icelim arkasindan diye biliriz. atom bombasi etkisi yapar sirketlesmis borsada islem bütün camialara. biz dahil. avrupaya gidemecegiz bu bir yandan ama ekonomik acisindan 20-30 yil geriye hata iflasa kadar gide bilir camialar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt