Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selçuk aradan sıyrılmamalı o leş herifte gitmeli

Sosyal medyadan yüklenmek gerek. Sneijder kararını verdiler ama bir yandanda taraftardan çekiniyorlar, Leşçuk'u bu vesileyle takımdan yollatabiliriz

Lan yeter toplanalım basalım bir yerleri hashtag açmaktan başka bir şey yapmıyoruz. Organize olalım artık sözün bittiği yerdeyiz kulübü bir tane manyak yönetiyor kimsede hesap sormuyor

Lan yeter toplanalım basalım bir yerleri hashtag açmaktan başka bir şey yapmıyoruz. Organize olalım artık sözün bittiği yerdeyiz kulübü bir tane manyak yönetiyor kimsede hesap sormuyor
uA destek vermediği sürece fazla adam toplamak mümkün değil

#BurakYılmazSatılsın diye bir hashtag işe yaramıştı ve Burak gitmişti

Selçuk içinde gerekiyor hem de hiç durmadan gerekirse 2-3 gün sürekli yüklenmek lazım

Ben böyle aptal bir yonetim daha hatirlamiyorum takimin beynini söküp aliyorlar dursun yatacak yerin yok resmen GS icerisine sokulmuş fb ajanisin sen

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merak etme açar hemen bir telefon,sayın CB'ım hebele hübele der.Olan yine gidenlere olur.Florya'nın önünü kaleye çevirtir arkasında bu iktidar gücü varken

Tahkim Kurulu, Galatasaray'ın Olcan Adın’a 2.9M Euro ödemesine karar verdi.
Olcan Adın'ın Galatasaray'a maliyeti: 11,5 milyon
Ödenen Bonservis: 4 Milyon €
2 Yılda Ödenen Maaş: 4.6 Milyon €
Ödenecek Tazminat: 2.9 Milyon €

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt