TSL 2009/10 26. Hafta | Trabzonspor 1-0 Galatasaray | 21 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 26. Hafta | Trabzonspor 1-0 Galatasaray | 21 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 26. Hafta | Trabzonspor - Galatasaray | 21 Mart |19.00

Baros yine çakar golünü ve Armayı öper.. Jo ve Baros Yanyana oynamalı...

Artık kaybedilecek puanların telefasi kesinlikle yok.Bu bilinçle oynamalıyız maçları.Bu hafta galibiyet şart.

Leo-Sabri-Güngör-Neill-Balta-Sarp-Arda-Elano-Santos-Keita-Jo

Arda en az ayhan kadar oynar o mevkide olmadı elanoyu daha defansif tutup 4-2-3-1 gibi gözükedebilir takım korkunun ecele faydası yok biraz ofansif takımla cıkmak iyidir zaten istesekte savunma yapamıyoruz

Taraftarlarımız gerçekten eskisi gibi değil,ya sadece pozisyonlara tepki versinler,yada susunlar.Gerçekten rezil bağırıyorlar,Nevizade gecelerinide söylemiyorlar bence onuda bıraksınlar artık,bütün kelimeleri karıştırıyorlar,dün maçı izlerken nefret ettim.

Yanlıs yere yazdın ama dünkü taraftar iyi degildi dogruluk payın var

Taraftar bu sene hiçbir maçta iyi değildi.Ultraslan kapalının ortasından gidince tribunde birlik sağlanamıyor ve rakibe baskı yapılamıyor.Eski acıkta cok uzakta kalıyorlar.3 lü de bile herkes farklı zamanlarda tempo tutuyor.kapalı bağırmazsa stadda seyirci sesi cok cıkmıyor.fener macında sebo reisin tayfayla beraber kapalıya gelmesi lazım 1 maçta ola

Taraftarlarımız gerçekten eskisi gibi değil,ya sadece pozisyonlara tepki versinler,yada susunlar.Gerçekten rezil bağırıyorlar,Nevizade gecelerinide söylemiyorlar bence onuda bıraksınlar artık,bütün kelimeleri karıştırıyorlar,dün maçı izlerken nefret ettim.

Aylarca bunu dile getiriyorum süper ligin en kötü taraftarı şu an bizim taraftar topluluğumuz ,maç içinde resmen uyuyorlar,takıma ne bir alkış ne de itici güç oluyorlar.

Karşı takımı bozacak hiçbir faaliyette bulunmadıkları gibi can baş haliyle topu korner çizgisinden kayarak taça atan futbolcuları dahi alkışlamıyorlar,böle taraftarlık olmaz.

Taraftar görmek istiyorsa bizim trübündekiler Bursa Atatürk stadyumuna baksınlar nasıl taraftarlık yapılır,görsünler.

Trabzonspor-Galatasaray maçıyla ilgili olmayan mesajlar. ASY'de olsa maç anlarım da gidin bir konu açın orda tartışın.

Trabzonspor-Galatasaray maçıyla ilgili olmayan mesajlar. ASY'de olsa maç anlarım da gidin bir konu açın orda tartışın.

Tartışma değil kardeşim,küçük bir yorumda bulunduk,görevlileri var zannediyorum forumun onlar varsa yanlış bir durum izah ederler.

Son zamanlarda zor deplasmanları kazanamıyoruz ama bu maçtan ümitliyim.

Rahat kazanacağımızı düşünüyorum sanılanın aksine.Trabzon hiçbir zaman bizim için korkutucu bir rakip olmadı.Kendi açımdan söylersem Bursa,Eskişehir gibi deplasmanlardaki umutsuzluğu hiçbir TS deplasmanında yaşamadım.Zaten Trabzon çok kötü futbol oynuyor.Hücum silahları kısıtlı.Ben en kötü beraberlik diyorum.

trabzonun son maçlardaki oyunu ortada o 2010 un ilk basındaki gibi oynamıyorlar bi düşüş var bu maçda daha farklı oynayabilirler belki oyunun hakimide onlar olabilir ama biz büyük takım olma özelligimiz ve iş bitiren yıldız oyuncularımızla skora gideriz.

2010 henüz yenilgisi olmayan bir Ankaragücüne karsi oynadik dün ve yenilmek nedir hatirlattik heriflere.

Simdi sirada bir diger takim var, tipki Ankaragücü gibi 2010 de yenilgisi olmayan bir takim, yani Trabzonspor

Umarim onlari da yeneriz.

Selcuk cezali mi degil mi bir kesinlesse...

--------------------------------Leo Franco-------------------------------

Sabri----------------Neill---------------------Emre---------------Hakan

----------------------Barış---------------------Sarp-----------------------

Keita-------------------------------------------------------------------Arda

----------------------Baros----------------------Jo--------------------------

Sol kanattan zayıf geliriz. Sağ kanattan yıkar geçeriz:D

_______Leo________

Sabrı____Neill____Emre_____Hakan

__Barış____Elano_____Mustafa_

Keita_______Jo_________ARda

Yedekler:Baroş Caner Mehmet T. Servet Ufuk Santos Ayhan

--------------------------------Leo Franco-------------------------------

Sabri----------------Neill---------------------Emre---------------Hakan

----------------------Barış---------------------Sarp-----------------------

Keita-------------------------------------------------------------------Arda

----------------------Baros----------------------Jo--------------------------

Sol kanattan zayıf geliriz. Sağ kanattan yıkar geçeriz:D

Rijkaard bizi ne zamandan beri 4-4-2 oynatıyor?İnanıyor musun sen bu kadroya?

Rıjkaard'ı nadir eleştiren biriyim. Ama bu maçtan dileğim deplasman olduğu için o takımın beceremediği "kontrollü"(!) futbol olayını yansıtmasın ve gol bulursak Anadolu takımı gibi defansa kapamasın takımı. Bunun dışında henüz pek söyleyecek bir şey yok.

Bu maçı kazanırsak haftaya Feneri darma duman ederiz.Herşey bu maça bağlı . Zaten önümüzdeki iki maçıda kazandık mı şampiyonuz . Bursayı rakip olarak görmüyorum.

Üst Alt