TSL 2009/10 26. Hafta | Trabzonspor 1-0 Galatasaray | 21 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 26. Hafta | Trabzonspor 1-0 Galatasaray | 21 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 26. Hafta | Trabzonspor - Galatasaray | 21 Mart |19.00

selçuk bu maçta cezalı. colman-sezer ikilisi oynayacaktır bu maçta.Colman belki 2-3 haftadan beri formsuz.Ama dikkat edilmesi gereken bir oyuncu.Özellikle kaleyi gördümü etkili şut atabilen biri.İlk maçtaki golünü hatırlayın.

Önceden de yazdım.Umut bulut zaten bizim stoperimiz gibi oynar maçta.Genelde öyle oynuyor zaten.trabzonsporun 10 kişi oynamasına neden oluyor.Trabzonsporun her maçını izlediğim için şunu diyebilirim:

Ben bu maçın asla berabere biteceğini düşünmüyorum. Trabzonspor anadolu takımı gibi kapanan bir takım değil.Zaten oyuncular takım savunması yapmaya müsait bir yapıda değil.

Çok güzel bir maç olacağını düşünüyorum.Bol goller bekliyorum.Kazanan biz olalım....

Hala trabzonu destekleyen fenerliler varsa allah aşkına okusun

Lan oğlum trabzon bizi yenerse siz bu sene ligi 5. bitirirsiniz. O yüzden bizi destekleyeceksiniz:D Yenildiğimiz an sizin de bittiğiniz andır. Dua edin her hafta trabzon ve kayseri puan kaybediyor. Arkada eskişehir de var haberiniz olsun. Seneye avrupaya bay bay demeyin sonra

Trabzon kapıcı rıza gibi full defans yapan takım değil,onlar ofansif biz ofansif,kaliteli ayaklar konuşur.

Zor maç, gerçi bundan soran artık her maç zor sayılır. Bursaspor Anadolu takımlarını rahat geçiyor, puan kaybına tahamülümüz yok. Bakalım Arda bu maçta da Trabzon'a takacak mı. Sezon başındaki gibi bir Arda'ya bu kritik zamanda çok ihtiyacımız var, umarım bu dinlenme fırsatı kendisini bu kritik periyot öncesi hem fizik hem de kafa olarak toplamasına yaramıştır.

Geçen seneki gibi kıran kırana geçmesini umuyorum. Tabi Egemen'in, sahaya çıktığında kasaplık mesleğini bırakmasını da :D

bu antu com da gs propgndası başlıcak nerdeyse hakemler mhk ntvspor herkes bizi koruyomuş..ya gülemedim bile nasıl olabiiyo insan bu kdr mı aciz kendi tkımının berbat oyununu grmucek kadr

bu antu com da gs propgndası başlıcak nerdeyse hakemler mhk ntvspor herkes bizi koruyomuş..ya gülemedim bile nasıl olabiiyo insan bu kdr mı aciz kendi tkımının berbat oyununu grmucek kadr

Biraz Türkçeye dikkat arkadaşım..Malum sitedeki yorumlar gibi olmuş, eleştirirken sende öyle olma.

Salla onları onlar şu sıra kime saracağını bilmiyorlar.

Psikolojide yön değiştirme diye bir olay var. Bir olaya sinirlenip kardeşine bağırman gibi. Onlarda yönetime sinirleniyorlar ama ses edemiyorlar. Ya hakem ya mhk ya guiza kime denk geliyorsa sallıyorlar.

Bol golün olacağı kesin. iddaa severlerin 4-6 gol oynaması yüksek ihtimal. Trabzon haftalardır berabere kalıyor ki artık bu maçı yeniden çıkış maçı olarak görüyorlar. Şuanda Trabzondaki herkez takımının güzel oynayacağı görüşünde fakat bizimkilerden bir cacık olmaz Galatasaray yensin laflarını çok duyuyorum. İnşallah diledikleri olur :)

Zor mac, gerci Trabzon'un ciddi bir derdi yok. Yenseler veya kaybetseler onlar icin farketmez, nasil olsa rahat bir konumdalar. Bence onlar kupayi düsünüyor, insallah yeneriz...

Şampiyonluk bizim kupa sizin olsun uşaklar :D

Öncelikle klasik bir yorumla başlamak istiyorum, zor maç olacak..

Bu maçtaki en önemli dezavantajımız ne Umut'un, Alanzinho'nun yükselen performansı, ne de güçlü Trabzonspor tandemidir. Bizim en büyük dezavantajımız bu maçı deplasmanda oynayacak olmamız. Futbolcu kalitesi olarak Trabzonspor'dan üstün olduğumuz su götürmez bir gerçek..

Avantajlarımıza gelirsek, öncelikle Trabzonspor'daki Cale ve Ferhat'dan oluşan sol bek rotasyonu bizim en önemli hücum varyasyonlarımız olacağı bölge olacaktır. Trabzonspor'un sol kanadı sağ kanadına oranla oldukça güçsüz. Bu da Keita'nın ve iyi bir dönüş yapan Sabri'nin gününde olduğu bir maçta lehimize büyük bir artı olacaktır.

Buna karşın, pek göz önüne gelmese de bizim en büyük artılarımızdan biri de Hakan Balta'nın dönüşüdür. Tabi ki, form durumu ve bir süredir maç oynamamış olması bir handikap fakat, hızlı Serkan ve Ömer ile Trabzonspor sağ kanadı rakiplerine sık sık zor anlar yaşattı ikinci yarıda. Dolayısıyla o bölgede defansif açıdan Caner'den güçlü bir Hakan Balta'nın olması Trabzonspor'un en etkili bölgesini kontrol altında tutmamızı sağlayacaktır. Aynı zamanda yedek başlasa dahi maçın ilerleyen dakikalarında aynı Gio ve Baros gibi Caner opsiyonunu da kullanabiliriz.

Ayrıca Elano'nun yanında oynayacak iki oyuncumuz da oldukça önemli bu maçta, Rijkaard'ın Mehmet Topal'a Alanzinho'yu marke etme görevi vermesi önemli. Özellikle son dönemde Mehmet Topal'ın mental olarak yaşadığını sıkıntılar oyun kalitesini düşürse de onun açıklarını kapatabilecek bir Barış ile oynaması Mehmet'i de rahatlatacaktır.

Olumsuzluklara rağmen, Trabzonspor'dan daha fazla galibiyete ihtiyacımız olduğu aşikar. Şampiyon olmak istiyorsak bu tarz maçlarda iyi futboldan ziyade 3 puana odaklanmamız gerekiyor. Maçın düğümünü duran top organizasyonlarının çözebileceğini düşünüyorum.

Trabzonspor ve Fenerbahçe maçlarından 3'er puan almayı başarabilirsek şampiyonluk için en büyük adımı atmış oluruz. Başka zor maçımızın kalmamasını ve gireceğimiz havanın yanı sıra Bursaspor'u da psikolojik olarak olumsuz etkileyeceğiz.

keitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

showwwwwwwwwww

kapalı gişe trabzon da

Arkadaşlar Trabzonda Yattara sezonu kapattı mı ? 7 aydır yok adam .

Öncelikle klasik bir yorumla başlamak istiyorum, zor maç olacak..

Bu maçtaki en önemli dezavantajımız ne Umut'un, Alanzinho'nun yükselen performansı, ne de güçlü Trabzonspor tandemidir. Bizim en büyük dezavantajımız bu maçı deplasmanda oynayacak olmamız. Futbolcu kalitesi olarak Trabzonspor'dan üstün olduğumuz su götürmez bir gerçek..

Avantajlarımıza gelirsek, öncelikle Trabzonspor'daki Cale ve Ferhat'dan oluşan sol bek rotasyonu bizim en önemli hücum varyasyonlarımız olacağı bölge olacaktır. Trabzonspor'un sol kanadı sağ kanadına oranla oldukça güçsüz. Bu da Keita'nın ve iyi bir dönüş yapan Sabri'nin gününde olduğu bir maçta lehimize büyük bir artı olacaktır.

Buna karşın, pek göz önüne gelmese de bizim en büyük artılarımızdan biri de Hakan Balta'nın dönüşüdür. Tabi ki, form durumu ve bir süredir maç oynamamış olması bir handikap fakat, hızlı Serkan ve Ömer ile Trabzonspor sağ kanadı rakiplerine sık sık zor anlar yaşattı ikinci yarıda. Dolayısıyla o bölgede defansif açıdan Caner'den güçlü bir Hakan Balta'nın olması Trabzonspor'un en etkili bölgesini kontrol altında tutmamızı sağlayacaktır. Aynı zamanda yedek başlasa dahi maçın ilerleyen dakikalarında aynı Gio ve Baros gibi Caner opsiyonunu da kullanabiliriz.

Ayrıca Elano'nun yanında oynayacak iki oyuncumuz da oldukça önemli bu maçta, Rijkaard'ın Mehmet Topal'a Alanzinho'yu marke etme görevi vermesi önemli. Özellikle son dönemde Mehmet Topal'ın mental olarak yaşadığını sıkıntılar oyun kalitesini düşürse de onun açıklarını kapatabilecek bir Barış ile oynaması Mehmet'i de rahatlatacaktır.

Olumsuzluklara rağmen, Trabzonspor'dan daha fazla galibiyete ihtiyacımız olduğu aşikar. Şampiyon olmak istiyorsak bu tarz maçlarda iyi futboldan ziyade 3 puana odaklanmamız gerekiyor. Maçın düğümünü duran top organizasyonlarının çözebileceğini düşünüyorum.

Ben şahsen şuana kadar Rijkaardın bir oyuncuya önlem aldığını görmedim,o eskilerde kaldı,önlem alması gereken trabzon biz değiliz.

Üst Alt