TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Sivasspor 1-1 Galatasaray | 5 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Sivasspor 1-1 Galatasaray | 5 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Sivasspor 1-1 Galatasaray | 5 Nisan | Maç Sonucu

bay sir rijkard sana yalvarıyorum bir kere olsun çift forvetle çık şu sahaya.. bırak artık şu sistem fiyaskosunu 50 küsür maç yaptın olmuyor işte.. ben artık 2000 lerdeki arsenal maçında bile korkmadan sahaya 2 forvet artı hagi ile çıkan hucumcu aslanı geretsle iliç hakan necati ümit hasan habze nin aynı anda saldırdıgı puan rekoru kırdıgı günleri özledim lütfen duy sesimi artık be HOCA !

....................Ufuk/Aykut.................

Sabri........Emre........Servet......Hakan

......................Neill....................... ..

.....................Ayhan..................

...Gio...................................Caner...

............Keita............Baros..............

Gio'nun yerine Keita'yı, Keita'nın yerine Jo'yu, bir de Arda'yı alırsan ben de altına imzamı atarım.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Sivasspor 1-1 Galatasaray | 5 Nisan | Maç Sonucu

Sizin taraftarlığınız da skor taraftarlığıdır.Her ne kadar basarısız olunmussada bu yıldızları rijkaard'ı rüyanız da göremezdiniz.Lukunkuları İnamatoları hemen unuttunuz. Basarısız olunca Özhan baskana da pankart acanlarda sizin gibi düsünenlerdi.

Benim söylediklerime mantıklı cevaplar veremezsen böyle sallarsın..

Ben Galatatasaraylıyım.Bu forma altında Hagi,popescu,jardel,ribery gibi adamlar gördüm..Sanırım bunlar rüya değildi..

Sen benim bu forumda yaptığım yorumları oku ondan sonra belki daha mantıklı cevaplar yazarsın..

Bu yönetimin genel anlamda hataları doğrularından çok daha fazladır.Ve o yüzden başarısız buluyorum..

Özhan başkana pankart açanları bilmem ama ben açmadım.

İnamoto hatta birde carusca vardı bak bakalım kim getirmiş onları..

Hep aynı şeyler gerçeklerden uzak klasik hiç birşekilde başarıya götürmeyecek söylemler..

Skor taraftarı

size lukunku,almaguer gibi adamlar layık..

Başarıda var başarısızlıkta yok pankart falan açarsınız..

Trabzonspor'un Fenerbahçe'yi altına alma gibi bir olasılığı

Galatasaray'ın şampiyon olma olasılığıyla aynı.

Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi altına alması için de

Ankaragücü gibi takımları yenmesi gerekiyor.

Nitekim Fenerbahçe şampiyon olacak.

Çünkü ligin en beceriksiz, en kaltesiz futbolunu oynasa da

kabul etmek gerekir ki en akıllı futbolunu Fenerbahçe oynadığı için

Fenerbahçe şampiyon olacak.

bursa niye şampiyon olamaz peki becerikli ama akılsızmı top oynuyor:rolleyes:

Peki ya yaşatacağı prestij kaybı?

Rijkaard durur mu sanıyorsun takımın başında o zaman?

Dos Santos, Jo, Elano, Baros, Kewell, Neill, Keita hepsi kaçar gider.

bu oyuncular değilmi bizi bu hale getiren seneye olsalar ne olur olmasalar ne olur.2 senedir ne kazandırdılarki bize forma sattırmalarından başka:eek:

şu anki konumlara baktığımda bursanın stresi kaldıramamasından en çok yararlanabilecek takım olarak beşiktaşı görüyorum(fikstür olarak) ve son haftalarda fenerle oynayacağı maç dahil seriye bağlarlarsa hiç şaşırmam.

Sivas maçında dikkat ettiniz mi ? Etmemek mümkün mü ? :) Elano'suz orta alan nasıl çaresizdi, ha Elano aman aman çok büyük futbolcu demiyorum ancak görünen bu ve ikinci yarının en rezil maçını oynadık .. Sivas kaçırdıklarını gol yapabilse defasımız ilk yarı eleştirilen defans hattı gibi eleştirilecek . Sarp koca 90 dakika, golde araya girip topu Ayhan'a kazandırmaktan başka bir katkısı olmadı ! Topal tabiri caize tek başına savaştı . Ayhan golde ki pası hariç Sarp'tan farksızdı . 70'lerde tek kaleye döndü, Ayhan, Sarp gibi topu tutup çevirecek oyuncular aldıkları topu şuursuzca ileriye sivas defansına salladı . Keita'la gözleri bürüyen show futbolu Gio'nun katkısına perde çekiyor . Gio ileride top alamayınca 80'lerde Sabri'nin yanına kadar gelip sağ bek mevkiisinden topu uzaklaştırdı . Gio resmen futbola aç gibi, mücadele ediyor, çabalıyor bir de şu şansızlığını kırsa ! Hoca Jo'yu oyuna aldı ama Jo'nun da kendi yarı alanına gelip top alma huyu yok, sivas defansında kayboldu Keita'yı oyundan almak mantıksızcadı, en azından Keita hareketli .. Sivas kendi alanında rahat topu kullanamazdı . Sivas defansı, Jo'yu kendi haline bıraksa ne gol atacak tip ne de oyunu var, ruh resmen ruh..

Elano'yu eleştiriyoruz, haklı olanda var olmayan da .. Ancak; Ayhan ve Sarp'ın bu oyununu görüp Elano'yu linç etmek saçmalık . Bu yıl takım halinde kötüyüz, ortada bireysel futbol varken Elano'dan nasıl verim alınacak ? Elano hakkında fikirlerim değişim aşamasında bir kaç maç daha Elano'suz Galatasaray'ı seyredip Elano'nun takıma ne derece katkısı vardı, açık ve net anlaşılması lazım . Sivas'ın hırsı mı yoksa Elano'nun yokluğu mu ?

Bu arada bu yıl ki Galatasaray'ı izlerken resmen işkence ve azap çekiyorum (uz) :) Hocamızın kariyerine, geçmişine saygı duymakla birlikte Galatasaray'a adından başka bir şey vermediği görüşünü savunuyorum .

Bizler Bülent Kormaz'ı kaç haftada yolladık ? Rijkaard efsane futbolcu olabilir lakin Bülent Korkmaz'da bizim efsanelerimiz arasında(dı) .. Sakat kolla oynayan kaptanımıza kaç hafta tahammül ettik ? Şimdi ki hocamız 1 sene oldu,olacak ışık dahi yok .

4297.jpg

4289.jpg

Şu topu kornere çelsen ne güzel olurdu herşey Aykut.

Bu maçın ilk yarısında iyi oynamıştık genede. Kim ne derse desin.

ya ama sampiyonluk stresi kaldirabilecek kadro degildi kesinlikle.

görmedin mi 1-0 bile koruyamadilar, 2 devre sivastan baski yediler.

antepten degil, sivastan yediler, bu ligin en kötü takimi. (simdi diyarbakirspor en kötüsü ama neyse.)

ayni puanlarla, yada 1-2 puan farkla son 2 haftaya girseydik mesela, yuzde yuz kaptirirdik sampiyonlugu ve bu bize daha cok koyardi.

Üst Alt