TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | 27 Eylül | Maç sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | 27 Eylül | Maç sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Galatasaray - Eskişehirspor | 27 Eylül | 20.00

Ne yazıkki Eskişehir ile oynayacağımız akşam,düğünüm var.Her ne sebeple olursa olsun Galatasaray'ımın maçını izlemeyecek olmam canımı sıkıyor.Yinede güzel bir galibiyetle,bana düğün armağanı vermelerini umuyorum...

Tebrikler. Futbolcular sana bu ödülü es geçmeyeceklerdir.

Eskişehir 'e geçen yıl ilki şansızlık + hakem hatalarıyla ve 2. si takımın çöküş dönemine gelmesi sebebiyle 2 maçta 6 puan verdik. Birinde puan alsaydık belki de ligden düşeceklerdi...

O maçların intikam hissiyle yanıyorum. Gol yiyebiliriz ama Graz maçı öncesinde bir kaza beklemiyorum.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Galatasaray - Eskişehirspor | 27 Eylül | 20.00

Tebrikler. Futbolcular sana bu ödülü es geçmeyeceklerdir.

Eskişehir 'e geçen yıl ilki şansızlık + hakem hatalarıyla ve 2. si takımın çöküş dönemine gelmesi sebebiyle 2 maçta 6 puan verdik. Birinde puan alsaydık belki de ligden düşeceklerdi...

O maçların intikam hissiyle yanıyorum. Gol yiyebiliriz ama Graz maçı öncesinde bir kaza beklemiyorum.

Umarım(z) :)

Ayrıca Ümit'e verilecek tepkiyi merak ediyorum açıkçası :)

Maç bizim sahamızda olacağından bu sefer hiçbir şüphe yok içimde.. Yine net bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.. Özellikle geçen sene 2 maçtan puansız ayrılmamız bu sefer alacağımız galibiyet için ektra bir gaz olacağıdan takıma çok güveniyorum.. Ümit Karan'a umarım sevgi seli olur ki zaten genel kanı bu yönde ise kesinlikle olacaktır da.. Bence Ümit boş geçmez ama yine biz 3-4 atacağımız için sorun olmaz.. Hakemlerin dikkatli olacağı bir maç olacaktır ve Rijkaard'ın da yine küçük rotasyonlara gideceği aşikâr..Şimdiden başarılar ASLANLARA..!!

Geçen sene iki maçta da üzdüler bizi.

En az 4 tane sallayıp namımızı yürütelim :)

En çok korktuğum maçlardan birisi. bjk maçından bile bu kadar çekinmiyordum. Eskişehir bu ligde bize en ters gelebilecek takım. Çok iyi kontratak futbolu oynuyorlar ve ellerinde Youla gibi kontratak futbolunun kitabını yazmış bir adam var. Çok hızlı ve yakaladımı affetmiyor. Bizim defans göbeğinin hantal Servet ve Emreden oluştuğunu düşündüğümüzde endişelerim artıyor. Umarım ilk dakikalarda bir gol buluruz da maçı rölantide götürürüz.

Kesin konuşmak istemiyorum ama,Maçın Ali samiyende olması+Ayhanın iyileşmiş olması ve tabiki en önemlisi Rijkaard faktörü ile maçı en az 2 fark ile kazanacağımızı düşünüyorum.Bu arada Ümit Karan ayrı bir hırs ile çıkacaktır maça,ona özel önlem almak lazım..

Süper Ligin en rahat maçlarından biri olacak. Es es kapanacak ve kontra atak gol oynucak. Eğer şu 6 maçtaki dizilişleri ile çıkarlarsa çok farklı bir skor alacağız hem de eze eze!!

Beklentim 6-2 alacağımız yönünde maçı.

Kesin konuşmak istemiyorum ama,Maçın Ali samiyende olması+Ayhanın iyileşmiş olması ve tabiki en önemlisi Rijkaard faktörü ile maçı en az 2 fark ile kazanacağımızı düşünüyorum.Bu arada Ümit Karan ayrı bir hırs ile çıkacaktır maça,ona özel önlem almak lazım..

Ümit'ten ziyade bizim yavaş stoperler arasında Youla çok daha tehlikeli olur diye düşünüyorum.

.................Maç..G..B..M...A...Y

Eskişehirspor 6 ...3 3...0..10...7

Çok gol atamayan ama çok gol yiyen bir ekip ve defansında ciddi sorunlar var..

Minimum 4 tane atarız. İleri hatlarında ise ciddi bir formszluk var attıkları gollerde bunu net görürsünüzz. Korner ve Duran toplar.

Klasik 11 imiz dinlenik çıkacağız ve 6 tane atacağız aşağısını kabul etmiyorum.

Ümit oynar, Emre A. oynamazsa bol gollü rahat bir galibiyet alırız. Kaza olursa da Strum Graz'a patlarız. Oynayanlar robot degil sonucta :)

.................Maç..G..B..M...A...Y

Eskişehirspor 6 ...3 3...0..10...7

Çok gol atamayan ama çok gol yiyen bir ekip ve defansında ciddi sorunlar var..

Minimum 4 tane atarız. İleri hatlarında ise ciddi bir formszluk var attıkları gollerde bunu net görürsünüzz. Korner ve Duran toplar.

Klasik 11 imiz dinlenik çıkacağız ve 6 tane atacağız aşağısını kabul etmiyorum.

O kadar da abartmamak gerekiyor:D Eskisehir zorlayacaktir bizi..

Beni rahatlatan ikinci yari performansimiz..Eskisehir Ali Sami Yen´de bize direnemez 90 dakika boyunca.. 1-0 olsun bizim olsunluk bir mac olacak Eskisehir maci..Yorgun olmayisimiz da bir avantaj olacak bizim icin...Kazaniriz ama o kadar kolay da olmayacak

Defnas hattı zayıf,hücım hattı güçlü Eskişehir karşısında,farklı bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.Kasımpaşa maçından çok daha rahat bir galibiyet alacağımız kesin...

Bence 1-2 tane yeriz, iki golde Youla atabilir (sadece tahmin).

Çünkü Youla çok hızlı aralara iyi kaçıyor, adam geçebiliyor. Bizim orta 2 defans biraz yavaş kalabilir çünkü aralara kaçan toplardan çok pozisyon veriyoruz.

Fakat 1-2 tane yeriz dedim amma hücum hattımızla rakibi ablukaya alır, en az 3 tane atarız gibi :)

Üst Alt