TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | 27 Eylül | Maç sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | 27 Eylül | Maç sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Galatasaray - Eskişehirspor | 27 Eylül | 20.00

Ayhan veya Linderoth'dan birinin forma şansı bulabileceği bir maç. Oyun kalitemizi artırmak için bu haftayı beklemekteyim. Takım daha istekli ve dirençli olacaktır eminim. Eskişehir güçlü bir ekip, kontra ataklara iyi çıkan bir takım. Dikkatli olmalıyız. Kilidi erken açmamız lazım.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Galatasaray - Eskişehirspor | 27 Eylül | 20.00

İnşallah kazasız belasız atlatacağız bu maçı. Geçen sene az çektirmediler bize. Neyse bu haftasonu da inşallah biz çektireceğiz onlara

Eskişehirde bir tek Youla sakıncalı. Gerisinden korkmuyorum. Hele Ümit Karan var ki, vurduğu dağlara taşlara gidiyor, içim rahat.

O kadar da abartmamak gerekiyor:D Eskisehir zorlayacaktir bizi..

Beni rahatlatan ikinci yari performansimiz..Eskisehir Ali Sami Yen´de bize direnemez 90 dakika boyunca.. 1-0 olsun bizim olsunluk bir mac olacak Eskisehir maci..Yorgun olmayisimiz da bir avantaj olacak bizim icin...Kazaniriz ama o kadar kolay da olmayacak

Es Es in maç özetlerine bak derim. Defansları ve orta alanları yeterli değil.

İleri de de cidden geçen sene gibi değiller. G.Antep'i hakemin uydurmaları ile yendiler.

Ama bizden kaçamazlar, bir şekilde gol yeriz ama 5-6 tane sallarız.

Tabi bizimkiler UEFA maçını düşünürlerse 3-4 tane atar bırakırlar.

Bakacaz 5 gün var.

Kağıt üzerinde göründüğünden daha kolay maç olacak bence. Ciddi oynayalım, alırız...

Bu arada Ayhan... gözünü seveyim dön artık abicim.

Ayhan mutlaka donus yapmali bu macta. Ayrica bu macin Kasimpasa maci kadar zor olacagini dusunmuyorum; en azindan futbol oynamaya calisan bir takim var karsimizda. Eskisehirspor'un tehlikeli hucumculari var, Umit Karan, Mehmet Yilmaz, Youla, Burak gibi. Geride dikkatli olmak zorundayiz.

Gecen seneyi bi hatırlayalım.

De Sanctis

Sabri-Emre A.-Servet-Volkan

Meira-Ayhan

Youla vs Emre A.-Servet-Meira-Volkan; bunun gibi sacma bir durum söz konusuydu. Bir adam tek basına 4 adamı sahadan silmisti. Buna nasıl care bulunur? Topal veya Barıs'la Youla'yı kitlemek. Neden bu ikili? Cünkü ne Ayhan nede Sarp hic bir sekilde Youla'nın hızına ve kıvraklıgına karsı koyamaz, ayak uyduramaz. Zira ikiside cok kosan, gerektiginde rakibe basan ve alan daraltan fakat ilk müdahaleleri eksik bir oyuncular. Zaten Youla'dan baska da bir kozları yok gibi. Geriden gelip iyi top yapan Doga var, onun da Keita varken ileri cıkabilecegini zannetmiyorum :)

Ümit'in karsı takımda olması bizim icin bulunmaz bir nimet. Ümit'ten neden bu kadar cekindiginizi anlayamadım. 36'lık Emre bile siler onu sahadan :)

Ha bu dediklerimin hepsi bos aslında veya isin saglam tarafı. Hücum da Nonda, Kewell, Baros, Arda, Keita, Elano gibi isimler varken fark yemeseler sanslılar bana göre :boohoo:

Temennimiz Graz macı öncesi iyi bir idman olur deyip, noktayı koyalım.

Gecen seneyi bi hatırlayalım:

De Sanctis

Sabri-Emre A.-Servet-Volkan

Meira-Ayhan

Youla vs Emre A.-Servet-Meira-Volkan; bunun gibi sacma bir durum söz konusuydu gecen sene. Bir adam tek basına 4 adamı sahadan silmisti. Buna nasıl care bulunur? Topal veya Barıs'la Youla'yı kitleyerek. Neden bu ikili? Cünkü ne Ayhan nede Sarp hic bir sekilde Youla'nın hızına ve kıvraklıgına karsı koyamaz veya ayak uyduramaz. Zira ikiside cok kosan, gerektiginde rakibe basan ve alan daraltan fakat ilk müdahaleleri eksik oyuncular. Zaten Youla'dan baska da bir kozları yok gibi. Geriden gelip iyi top yapan Doga var, onun da Keita varken ileri cıkabilecegini pek zannetmiyorum :)

Ümit'in karsı takımda olması bizim icin bulunmaz bir nimet. Ümit'ten neden bu kadar cekindiginizi de anlayamadım :) 36'lık Emre bile siler onu sahadan.

Ha bu dediklerimin hepsi bos aslında veya isin saglam tarafı. Hücum da Nonda, Kewell, Baros, Arda, Keita, Elano gibi isimler varken fark yemeseler sanslılar bana göre :boohoo:

Temennimiz Graz macı öncesi iyi bir idman olur deyip, noktayı koyalım.

Zor bir mac neticede Eskisehir yenilgisiz ligde.Gecen sene de bizi her macta zorladi.Insallah kazaniriz

Bu sene ligde yapacağımız en zor maç olacak Beşiktaş maçından bile zor ama 3 puanı alacağımıza inanıyorum.

En çok korktuğum maçlardan 1 tanesi.Geçen sezon çok çektik ama intikam maçı olarak görmüyorum.Gördüğümüz an kaybediyoruz.1 - 0 olsun bizim olsun.

Rijkaard'ın bu maçta baros ve nonda arasındaki tercihini merak ediyorum doğrusu...

Rijkaard'ın bu maçta baros ve nonda arasındaki tercihini merak ediyorum doğrusu...

Ben de merak ediyorum.Ama bence formda olan nondayla başlaması mantıklı olabilir.Özellikle son maçta nondayla arkadaki 3lü arasındaki anlaşmayı çok beğendim ben:)

Çok zor maç ama Eskişehire ilk mağlubiyetini tattıracağız hiç şüphem yok.

Geçen sene 6 puan verdik diye korkacak değilim geçen seneki takım ile şimdiki takım arasında çok fark var.

60.dk dan sonra nevizade geceleriyle haykırırız duyarlar sesimizi inletiriz samiyeni :)

Youla atacak kesin her sene olduğu gibi baya zor maçımız

Bakın ben eskişehir'i yakından biliyorum. Defans uzun boylu ve sağlam fizikli adamlardan kurulu. Baros hızlı tamam iyi ama onları yıpratcak birde nonda lazım.2 forvetle çıkarsak eğer eskişehir karşımızda tutunamaz. Zaten orta sahada m.sarp ve m.topal durursa ve koşarlarsa sorun olmaz.Youla sakatlandı ve oynama ihtimali maç saatinde belli olcak.Ümit'i zaten biliyoruz golcü değil artık o bir forvet.Dikkat edilesi adam b.kocabey ve burak yılmaz.Bu arada Volkan hala oynamıyor tahminen bizim maçta oynayacak. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. :)

arkadaslar gecen sezonun acısı var hala.bu sefer affetmez bızımkıler takmayın kafanıza

Üst Alt