TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | 27 Eylül | Maç sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | 27 Eylül | Maç sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Galatasaray - Eskişehirspor | 27 Eylül | 20.00

esikşehir iyi takım kurdu bu sene fena da oynamıyorlar zor maç olacak ama alırız herşeye rağmen yalnız 3-4 maçtır verdiğimiz açıkları vermememiz lazım youla,ümit bizi zorlayabilir defansta ayhanın artık dönmesi lazım 11 e topalla sarp uyumsuz oynuyolar ve rakip takımlar ortsahamızı çok çabuk geçiyolar rijkard kaç maçtır ısrar ediyo bu ikili de ama ona da güvenıyorum bi yerde eger denk gelırde verdıgımız acıklardan 2-3 farklı gerıye düşersek (allah korusun) hezimete uğrayabiliriz tehlikeli bi maç erken gol atıp Samiyen'de farka gitmeliyiz geçen senenin öcünü almalıyız adamlar bizden aldıkları 6 puanla ligde kaldılar..

iyi oynayıp, erken gol bulup farka gidersek çok yorulmayız ve ankara'ya diri gideriz. ankara deplasmanından da galip geliriz rahat biçimde. sonra ali samiyende trabzon maçı var. trabzonu cehennem bekliyor çünkü onu da yenmek zorundayız. fenerbahçe maçını da yenersek süper bir ivme yakalamış oluruz.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Galatasaray - Eskişehirspor | 27 Eylül | 20.00

Eskişehir maçı açıkcası zor maç olacağa benziyor.ASY de maç kaybetmememiz lazım ve kazanıyoruzda...Es-Es kontraatağa iyi çıkan bir takım ve bizi zorlayabilecek kadar hızlı bir adamı var./YOULA/

Anlamadığım bie şekilde adamı bizim maçlarda bizim defans yıldız yapıyor...

Açıkcası zorda olsa puan vermememiz gereken bir maç...

Şu Es-Es ve Ankaragücü maçlarını kayıpsız atlatırsak 10. haftaya Kadıköye puan + averaj olarak önde gideceğimizi düşünüyorum ve Kadıköydeki duruma görede ya puan farkını açarız yada puanlarımızı eşitleriz:(...

Ama gerçek olan şu ki avantajımızı kaybetmemek istiyorsak eğer mutlaka 9 da 9 la gitmeliyiz...

Ümit karanı merakla bekliyorum acaba hırs yapmışmıdır eski kaptan....

Es-es ile geçen seneden kalan bir rövanş maçımız var,es-es deplasmanlarda sırf defans yapan takım bizde defans yapan takımları çok güzel okşuyoruz,inşallah bunlarıda 3 leriz..

Beklenenin aksine rahat kazanacagimiza inaniyorum.

Çok önemli bir maç bu maçı alırsak fenerin strese girip puan kaybetmesi muhtemel olabilir.

Eskişehir penaltı kazanırsa Ümit Karan gol atar.

Bizim maç neden 27 Eylül de???

26 Eylül de oynayıp 5 gün sonra Sturm Graz maçına çıkmıyoruz!!

Fener 25 Eylül Cuma oynasın zaten pazar maç yaptılar.

Bu TFF ilginç işlere imza atıyor. Fikstüre baktım 1 gün takmışlar hep bize.

27 Eylül Eskişehir

1 Ekim Sturm Graz

4 Ekim Ankaragücü (D)

bizi hep 3 güne kitlemişler.

Bizim maç neden 27 Eylül de???

26 Eylül de oynayıp 5 gün sonra Sturm Graz maçına çıkmıyoruz!!

Fener 25 Eylül Cuma oynasın zaten pazar maç yaptılar.

Bu TFF ilginç işlere imza atıyor. Fikstüre baktım 1 gün takmışlar hep bize.

27 Eylül Eskişehir

1 Ekim Sturm Graz

4 Ekim Ankaragücü (D)

bizi hep 3 güne kitlemişler.

Bizi ezmeye çalışanlara inat kazanıcaz bu 3 maçı. 3 maçtan en az 13 gol bekliyorum.

eksiğimiz ayhan akman orta saha da ayhan ı arıyorum

Bisicik olacagı yok.Buyuk bısıler olmasa puan vercegimizi sanmam.

Bence Elano yedek başlayacak Keita sağa keweel solda arda ortada oynar Baros'un yerine nondayı koyabılır Caner'in yerine de baltayı koyar öyle başlarız heralde

Ya yapmayın Sturn Graz çok zayıf bir takım biz onları ASY de rahat yeneriz önemli olan bu maç.Bu maçı aldıkmı Ankara deplasmanı kalıyor sonra gene 1 hafta dinleneceğiz sanırım?

3-1 alırız..

Baros patlama yapar 2 gol atar,ilk golü Arda atar.Eskişehir'in golü de Ümit Karan'dan gelir.

Samiyende bu gibi maçları kazanmalıyız büyük bi talihsizlik olmazsa 3 puanı alırız.

Cok eminim Rijkaard Nonda'yi 11de baslatmayacak. Gene Baros gununde degilse sonradan girer yazar golunu. Nonda ilk 11de baslarsa diri savunmacilara karsi is yapamayabilir, yorgun savunmacilara karsi cok daha iyi isler cikariyor Nonda. Ayrica 90 dakikayi verimli bir sekilde kaldirabilecegini dusunmuyorum.

Bence unuttuğumuz bir şey var.Milli Maçlardan sonra ilk defa takım daha fazla beraber çalışıcak.Bu yüzden Rijkaard daha fazla motive edip,taktik konusunda daha çok antreman yapacak.Bütün oyuncularımız dinlenmiş olarak çıkacak. Ayrıca dün 18'lik kadroda gördüğümüz Ayhan bu maçta sahada yerine alacaktır.

İnşallah güzel futbol ve goller izleriz...

Üst Alt