Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [Arşiv] - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [Arşiv]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aslantepe Stadı İnşaat Fotoğrafları [ 6 Ocak Fotoğrafları Eklenmiştir. ]

Çok feci hızlı ilerliyor stad,orada çalışan bütün kişilerin teker teker ellerini öpeyim.:p

Yav beyler ben yazımn okullar tatil olduktan sonra orada çalışmak istiyorum maaş olarakta orada çalışanların %20sini alsam yeter nereye müracaat edeceğim

hala bitmiyecekmiş gibi geliyor :((((

MURAT01.jpg

Cevap: Aslantepe Stadı İnşaat Fotoğrafları [ 17 Ocak Fotoğrafları Eklenmiştir. ]

Sanki tenis sahası gibi :D saha çok küçük görünüyor :p Stad çok büyük oldugu için olsa gerek

Cevap: Aslantepe Stadı İnşaat Fotoğrafları [ 17 Ocak Fotoğrafları Eklenmiştir. ]

Bitiyor bitiyor da...

Önümüzdeki sezon maçların orada oynanamayacak olması üzücü...

2 Subat ResimLeri

TERA01.jpg
TERA02.jpg
TERA04.jpg
TERA06.jpg
TERA08.jpg
TERA09.jpg
TERA10.jpg
TERA15.jpg
TERA11.jpg
TERA102.jpg
TERA106.jpg
TERA109.jpg
TERA114.jpg
TERA118.jpg
TERA121.jpg

Kaynak: aslantepe.biz

Cevap: Aslantepe Stadı İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]

sağlam olsun guzel olsun iki ay gec bitsin bence bu kadar bekledik bir iki ay aksamakla bir şey olmaz

stad koltuklarının rengi gri olacak diye bişeyler okudum kırmızı renge göre daha ekonomikmiş gri koltuklar!!! böyle saçmalık olur mu yaa Galatasaray kırmızıdır sarıdır! gri ne alaka?

üff be tribünler saha ya cok yakin olcak gibi ayni ingiliz stadlari gibi!öyle olursa rakiplerimiz tas kesilir tas :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt