Türkspor.net Saat: 02.30 Tombalası... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkspor.net Saat: 02.30 Tombalası...

Cevap: Turkspor gece 2.30'da ilgilendimiz 2 dünya yıldızının ismini acıklayacak

RİJKAARD'IN GELECEĞİN YILDIZLARI İLE YENİ BİR GALATASARAY KURMA PLANI SUYA MI DÜŞÜYOR.. G.SARAY NEDEN ESKİ YILDIZLARA DÖNDÜ.

Bunların haberi yok heralde biz hem genç hemde gelecek vadenen 2 tane yıldızı çoktan kadroya kattık mustafa sarp ve gökhan zan,TRANSFERİ kappatık dolayısıyla...:GOOL::GOOL::GOOL:

ben açıklıyorum...:D sıkı durun xavi ve iniesta galatasaray'da..Rijkaard bağlantılarını kullanıp bitirmiş bu transferleri..:D:D

Beyler bu adamların oyununa gelmeyelim.

Görün bakın, bize gelmesi cok cok zor olan Huntelaar tarzı iki adam yazacaklar. Adamların amacı belli , bizleri pahalı isimlerle gaza getirip, daha düşük bir transfer olunca yönetimi topa tutmamızı istiyorlar. Amac belli ; GALATASARAY ı sarsmak, yıkamazlar tabi ki de ama amacları bizim yönetime tavır almamızı sağlamak!

Of tombalaspor off... Sen tobala çek dur, bizden 1 kişi bile takip etmez seni artık.

Not: Sallayıp duracağınıza bu kez delikanlı gibi "Nasıl oldu da Gökhan Zan transferini yakalayamadık" diye adamakıllı bir itiraf metni girin. Bakın o zaman sizi kaç kişi takip ediyor... (O durumda gece 2,30 u beklemezsem, sizden beter olayımn.)

sabahları 6:30da kalkıyorum kusura bakma türkspor,yarın öğlen görüşürüz :)

Yetmez Gökhan Zan ve Sarp, daha nice genç yetenekler bekliyoruz M.Yıldız, Hayrettin, Abdurrahman gibi.

"Yani Babel BALON, Yani Babel HAYAL" diyen Türkspor. Göreceğiz seni bakalım... :)

Gündüzü bıraktılar geceye başladılar :D

Desenize turkspor hayali planini kendisi bu aksamki haberiyle bitiriyor. Van Nistelrooy derlerse iyi gulerim turkspora. Ama tahminim Owen.

HABERLERİMİZİ 2.30 CİVARI GİRMEMİZDEKİ TEK SEBEP, HAYSİYETSİZ, ONURSUZ, EMEĞE SAYGISI OLMAYAN, ŞEREFSİZ BİR TAKIM EMEK HIRSIZLARININ HABERLERİMİZİ KENDİ HABERLERİ GİBİ VERMESİNİ EN AZINDAN 25-30 SAAT ENGELLEMEK İÇİNDİR.

Usluba bak çay demle.Kendileri çok doğru haber yapıyor ya.Bir dakika yoksa bende mi emek hırsızıyım acep Türkspor dan izin almadan copy paste yaptım. :)

İşin garip yanı, diğer siteler Deco gibi Gudjohnsen gibi isimleri yazarken onları yalanlıyorlardı. Yok genç isimlerle ilgileniyoruz, yok 30 kişilik liste var diye. Şimdi kendilerini yalanlıyorlar.

yalan ve sazan medyasının alası turkspor.net'tir...en doğru haberleri lig tv ve ntvspor veriyor kim ne derse desin!

Cevap: Türkspor.net Saat: 02.30 Tombalası...

Al birini vur ötekine medyanın birinde çıkan yalan dolanıp diğerlerinde de yer alıyor.

Bence bu kalitesiz insanlarla ilgili konuşmayalım artık burada kilitlensin başlıklar.En güzel cevap bu olur.

Bu adamın üslubunu hiç ama hiç beğenmiyorum. Sanki Msn'de muhabbette konuşur babasının oğluyla konuşur gibi bir üslup. Ama ne yalan söyliyeyim insanda merak doğuruyor ne saçmaladıklar:)

Riberyi aciklayacaklar vicdan azabindan yatamiyorum geri istanbul donmek istiyorum diyormus

femme_de_ribery.jpg

Adamlar ilk baş sallayıp genç adam alacaklar diyorlar sonra yok vazgeçtiler diyorlar.

Çevir kazı yanmasın...

Üst Alt