UEFA Harekete Geçti, TFF'de Ortalık Toz Duman! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Harekete Geçti, TFF'de Ortalık Toz Duman!

Cevap: UEFA Harekete Geçti. TFF'de Ortalık Toz Duman!

UEFA senin dandik raporunamı bakar öyle olsa sion da suçsuz bulunmuştu italyadakilerde yunanistandakilerde uefa delil bile alamaz bu işin içine girdiği kanaati bile varsa cezayı verir delil aramak mahkemenin işidir sportif cezade ihtimal bile ceza sebebidir.

saat 5 e kadar bildirmesi mi lazım yani? Bakalım Başbakan ne diyecek bu konuda ? ona göre karar alırlar. Galatasarayı da göndermezlerse şaşırmam!!!

Ulaş Özdemir ‏@ulas_ugras

TFF'den görüştüğüm üst düzey bir yönetici UEFA'dan yazı geldiğini doğruluyor. Sadece şunu söylüyor: "İçerik çok ağır!"

Tanımam etmem. Dün bende bir arkadaşım daha doğrusu abimden duydum İstanbul'da okkalı biridir Demirören fax vs herşeyi kendi ofisine yönlendirmiş UEFA'dan gelen bilgi sızmasını engellemek için.

saat 5 e kadar bildirmesi mi lazım yani? Bakalım Başbakan ne diyecek bu konuda ? ona göre karar alırlar. Galatasarayı da göndermezlerse şaşırmam!!!

Ya ben bunu pek sanmıyorum. Saat 5 olayı bizim memur mesai kafası. Avrupa'da genelde bu tip önemli tarihler gece 12 yani 23.59 gibi oluyor.

Kapalı kapılar ardında ne tür vatan hainlikleri dönüyor söylentiler doğru ise..

ne diye senes erzigi yollarlar ki, infantino gelseydi ya bizzat

bir sey sorcam... bu tupcu ve yukaridaki pasamiz, butun kulupler man olsun (milli takim dahil) derse oyle hersey kapanicakmi? oldu bitti misali?

Ben savcılığın yerinde olsam tam bu zamanlar tabi mahkeme kararıyla gizli olarak TFF binası çevresine konuşlanıp,ortam dinlemesi yapardım..

Erzik - Demirören görüşmesi sona erdi

Şike yargılaması konusunda sona yaklaşılması ve UEFA asbaşkanı Şenes Erzik´in bugün sürpriz bir şekilde futbol federasyonu başkanı Yıldırım Demirören´le bir araya gelmesi futbol camiasını heyecanlandırdı. Bu sürpriz ziyaretin şike konusunda "UEFA´dan ne karar çıkacak ?" diye beklenilen bir dönemde gerçekleşmesi medyayı da heyecanlandırdı.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören´le yaklaşık 20 dakika görüşen Erzik‚ görüşme sonrası sporx.com´a‚ "Önemli ve yeni bir şey yok. Rutin bir görüşmeydi. Federasyon başkanımız ve yönetici arkadaşlar milli maç için Portekiz´e gitmeden beş on dakika sohbet ettik‚ o kadar. Altında bir şey aramayın. Bazı arkadaşlan Şenes Erzik kayıplarda diye yazıp çiziyor‚ her nedense. Biz buradayız‚ kayıp filan değiliz" açıklamasını yaptı. Erzik‚ "Platini´den gelen bir yazı olmuş ?" sorusuna‚ "Evet bende duydum‚ ama öyle bir şey yok. Kaldı ki bu konu ile ilgili bugüne kadar ne konuştum ne de konuşurum" cevabını verdi. Bu arada UEFA´nın TFF Tahkim Kurulu´nun şike dosyası konusunda haftaya vereceği nihai kararın ardından Türkiye ile gili dosya konusunda kararını vereceği öğrenildi. Bu arada TFF eski başkanvekili Göksel Gümüşdağ´ın da uzun bir aradan sonra futbol federasyonuna gelerek başkan Demirören´le görüşmesi dikkat çekti.

bir sey sorcam... bu tupcu ve yukaridaki pasamiz, butun kulupler man olsun (milli takim dahil) derse oyle hersey kapanicakmi? oldu bitti misali?

öyle bir şey olursa futbol biter ülkede hiçbir yerde olayların önüne geçilemez kaldı ki öyle bir kararda bize tff ye dava açma şansı doğar ve davayı da açarsak o kararı alan herkesin 7 sülalesini donlarına kadar alabiliriz

ne diye senes erzigi yollarlar ki, infantino gelseydi ya bizzat

Senez Erzik UEFA kararlari siz aciklamadan ben bir son kez konusayim demistir muhtemelen. Infantino gelmez artik, o yapilacaklari soyledi zaten. Niye gelsin bir daha, cezayi yollar bundan sonra.

öyle bir şey olursa futbol biter ülkede hiçbir yerde olayların önüne geçilemez kaldı ki öyle bir kararda bize tff ye dava açma şansı doğar ve davayı da açarsak o kararı alan herkesin 7 sülalesini donlarına kadar alabiliriz

Burası o kadar huhuktan yoksun bir ülke ki bence davayı kazansak bile parayı vermez adamlar :D

uefa tff yle muhatap olmaz sanmam bi kere kararınızı gözden geçirin der baktıkı dinlemiyorlar ikinci muhatapları başbakan olacaktır yunanistanda da böyle olmuştu platini başbakanla görüşmüş ertesi gün cezalar açıklanmıştı.

Üst Alt