UEFA Harekete Geçti, TFF'de Ortalık Toz Duman! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Harekete Geçti, TFF'de Ortalık Toz Duman!

Cevap: UEFA Harekete Geçti. TFF'de Ortalık Toz Duman!

tahkimin bu kararlar yanlış klüplere ceza veriyorum deme yetkisi varmı sadece verilen kararı iptal etme hakkımı var

tahkim 5 hazirandan önce karar vermez, serefsizlik degilmi tüm cirekflikleri yapiyorlar

Burası Türkiye f5 i düşürmemek için tümden avrupadan men cezası göze alınması yüksek ihtimal bence ( money talks ) ...

Eğer böyle bir durum olursa ligtvsini iade etmeyen , maçlara gitmeye devam eden kişi olursa tam manası ile gerizekalıdır ... He takıma destek için 1 değil 3 forma alınır orası ayrı .

Umarım güzel ülkem şaşırtır beni , ve gerekli cezaları keser .

İBRAHİM SETEN ‏@ibrahimseten

Yıldırım Demirören ile konuştum demin, gülüyor.. Evet, bugün Şenes Erzik kendisini ziyarete gelmiş ama UEFA'dan kötü haber filan getirmemiş!

:eek:

Yıldırım Demirören ile konuştum demin, gülüyor..

demir%C3%B6ren.jpg

medya.php

Gece 12'den sonra İlhan'la, Şekip'in cezaları kaldırılır, suç işlemedikleri kanaatine varılır. Olacağı budur heyecan yapmayın bence.. :eek:

heveslenenleri anlamiyorum.. tahkim feneri aklayip bu meseleyi kapatacak.. tahkim aklarsa UEFA 'da ceza vermeyecek.. hersey tahkimin kararina bagli..

TFF'nin UEFA'ya gönderdiği takım listesinde Beşiktaş ve Bursa da yer alıyor.. UEFA bu 2 takımı reddederse, o zaman değişiklik yapılacak..

gönderilmiş heralde liste

Üst Alt