UEFA Harekete Geçti, TFF'de Ortalık Toz Duman! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Harekete Geçti, TFF'de Ortalık Toz Duman!

Cevap: UEFA Harekete Geçti. TFF'de Ortalık Toz Duman!

heveslenenleri anlamiyorum.. tahkim feneri aklayip bu meseleyi kapatacak.. tahkim aklarsa UEFA 'da ceza vermeyecek.. hersey tahkimin kararina bagli..

Tahkim 'in bu güne dek yürütülen planın bir parçasına uygun hareket edeceği muhakkak.

Ama UEFA adamı öper, öper. Bildiğin öper.

demir%C3%B6ren.jpg

medya.php

Cezaları kaldırıp takımları aklarlarsa UEFA bunu yiyecek mi?

15 gün sonra UEFA karar verir lafları dolaşıyor. Erteleye erteleye 1 sene oldu. Düşünün 1 senedir; ilk başta mahkeme belgeleri gönderecek gönderir sonra açıklama gelir tüm deliller yok gizlilik kalkacak, gizlilik kalkar sonra uzun bir incelemeyi bekleriz, inceleme sonucu 58 tartışmaları, federasyon gider, sonra yeni federasyonu seçme muhabbetleri, onlar gelir kimseye ceza vermeme kararı alır, sonra yok tahkim kararı şimdi de bekle UEFA'yı. Yok arkadaş ben UEFA'dan da umudumu kestim. Alın futbolunuzu sizin olsun. Ceza meza gelmez UEFA'dan. En fazla gelecek ceza bir sene daha fenere men, siz de göbek atarsınız artık buralarda bu uyduruk karara.

bu f5 tarafıtarı kadar mal bir taraftar topluluğu yok adamlar hala hiçbirşey olmamış gibi haklıymış gibi birde tff yi onu bunu suçluyorlar. ulan varya kendi fb li akrabalarımdan bile nefret eder oldum. mal bu fenerliler mal

Hiç umutsuz konuşmadım UEFA konusunda. 11 ay yahu 11 ay, 11 aydır aynı laflar. Bir şey yapacağı yok UEFA'nın kimse böyle bir beklentiye kapılmasın. Yeter be yeter.

Vallahi bende anlam veremedim o kadar saygın bir kurum bu heriflere nasıl 11 ay tolerans gösterir şike konusunda anlamadım...

Şike arkadaş sıfır tolerans dedikleri konu bir de..

yahu en azından yerli transferlerle, meloyu halldeydik bu süreçte. napacaz ceza gelirse ligden mi çekileceğizki

Hiç umutsuz konuşmadım UEFA konusunda. 11 ay yahu 11 ay, 11 aydır aynı laflar. Bir şey yapacağı yok UEFA'nın kimse böyle bir beklentiye kapılmasın. Yeter be yeter.

biz gidelimde cl ye uefa isterse ezikoğlu eziklere madalya taksın iş bu noktaya geldi. ulan varya bu f5 kadar başkanı kadar aşşağlık başka bir topluluk yok şimdi ağzımdan kötü şeyler çıkacak ama tüm f5 anladı zaten

infantino avrupaya gönderilecek takımlar listesi elimize geçtikten sonra işleme başlarız gibi bir şeyler demişti.bekleyelim görelim.

biz gidelimde cl ye uefa isterse ezikoğlu eziklere madalya taksın iş bu noktaya geldi. ulan varya bu f5 kadar başkanı kadar aşşağlık başka bir topluluk yok şimdi ağzımdan kötü şeyler çıkacak ama tüm f5 anladı zaten

Umurumda değil arkadaş CL falan. Futbol mu var bu memlekette? Bırakın ya kendinizi hala kandırın transfer nöbeti vs. ile.

Üst Alt