UEFA Harekete Geçti, TFF'de Ortalık Toz Duman! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Harekete Geçti, TFF'de Ortalık Toz Duman!

Cevap: UEFA Harekete Geçti. TFF'de Ortalık Toz Duman!

uefayıda anlamak güç haklıyla haksızı ayır şuçlu olan kulüplerin gözünün yaşına bakma daya 5 yılı olsun bitsin.

Umurumda değil arkadaş CL falan. Futbol mu var bu memlekette? Bırakın ya kendinizi hala kandırın transfer nöbeti vs. ile.

futbolun olmadığını bende biliyorum ama bu kadar şerefsizin ağzımdan çok kötü şeyler çıkacak ban yememek için yazmıyorum anlarsın işte öyle insanların olduğu bir ülkede futbol hiçbirzaman olmadı olmayacakta ama bizim suçumuz ne iyi ozaman kapatalım kulübü gidelim sikeciler cirit atsınlar.

infantino avrupaya gönderilecek takımlar listesi elimize geçtikten sonra işleme başlarız gibi bir şeyler demişti.bekleyelim görelim.

Benim umudum kalmadı artık UEFA'dan da. En iyisi de bir şey beklememek UEFA'dan. UEFA bir şey yapmaz ise hayal kırıklığı yaşamazsınız. Ceza verirse eziklere, takla atarsınız.

Kesin el altından birşeyler gitti UEFA'ya ama umarım böyle işlerin içine girmemişlerdir..

amaç belli arkadaşlar bjk-bursa zaten men yedi fb zaten gidemeyecek bir tek biz kalıyoruz geriye bizimde gitmememiz için uygun bir yol arıyorlar.

Arkadaş TFF de UEFA da ceza verecekse versin vermeyecekse vermesin. Ama kararı açıklasınlar artık. Saçma sapan bir süreç devam edip duruyor.

Valla transfer forumlarında buradakinin 3 katı ziyaretçi var. Biz böyle umursamazken zaten adamlar sağlam geçirecekler bize de...

Valla transfer forumlarında buradakinin 3 katı ziyaretçi var. Biz böyle umursamazken zaten adamlar sağlam geçirecekler bize de...

aynen renktaş hala yok bastos gelecek o gidecek derdindeyiz ceza yersek messi gelse ne olacak şikecilerle satılmışlarla oynamak ne zevk verecek her yıl şampiyon olsan ne olacak ki. ben hiç rahat değilim umarım bize ceza gelmez diğerleri de ne oluyorsa olsun.

aynen renktaş hala yok bastos gelecek o gidecek derdindeyiz ceza yersek messi gelse ne olacak şikecilerle satılmışlarla oynamak ne zevk verecek her yıl şampiyon olsan ne olacak ki. ben hiç rahat değilim umarım bize ceza gelmez diğerleri de ne oluyorsa olsun.

Zevk vermez ama hedefimiz eziklerin domine edeceği ligin piyonu olmak olmayacak herhalde. Bizim her şekilde iddialı kadro kurmamız ve şartlar ne olursa olsun zirveye oynamamız lazım.

Yoksa bu süreçten ezikler güçlenerek biz ise kaybederek çıkarız.

Bakın FB ye devre arası Sow 'u aldılar. Şimdi de hiçbr transfer faaliyetinden geri durmuyorlar.

Bence herşey belli.. UEFA TFF'ye sopayı gösterdi. Şimdi de TFF ne yapalım diye kafa patlatıyor. TFF milli takıma bulaştırmadan bütün kulüplere men gelmesine sesini çıkarmaz; sanırım bunun için uğraşıyorlar.

Bence herşey belli.. UEFA TFF'ye sopayı gösterdi. Şimdi de TFF ne yapalım diye kafa patlatıyor. TFF milli takıma bulaştırmadan bütün kulüplere men gelmesine sesini çıkarmaz; sanırım bunun için uğraşıyorlar.

Bunun için uğraştıkları kesin. insanın canını sıkan istedikleri olursa biz ceza alırsak ne olacak biz bunun acısını kimden nasıl çıkartacağız.

Ülkeye men cezası gelince Bastos hayalleri Yalçın Ayhan hayallerine dönüşecek :asd:

Nöbete devam etsinler :D

Aynen!

Ülke olarak bir kac sene ceza yememiz bu tüpcünün yüzünden her gün daha da yükseliyor ama biz halen senelik 3 milyon isteyen adamlarin pesine düselim.

Ceza´yi alsak zaten türkiye´de futbol diye birsey kalmaz ve o adamlar hepsi kacar bu sikecilerin yönetigi ülkeden.

ulan bu nasıl uefa bjk ye bile tokatı bastı hayla fenere basamadı yoksa bizi bi senedir kandırıyormu yada bizmi kendimizi kandırıyoruz

Üst Alt