UEFA Harekete Geçti, TFF'de Ortalık Toz Duman! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Harekete Geçti, TFF'de Ortalık Toz Duman!

Cevap: UEFA Harekete Geçti. TFF'de Ortalık Toz Duman!

Hay sizin rutin görüsmenize ya. Dalga geciyor bunlar bizimle ya. Manyak bunlar

bu gorusmenin detaylari 2-3 saate cikar belkide yarin cikar, simdilik susarlar

Şenez Erzik, 2006'daki Denizlispor-Fb maçında hakem Selçuk Dereli'yi arayıp etki altına almaya çalışan bir zat ı muhteremdir. Kesin bir şeyler çeviriyor.

KARARLAR UEFA'YA YAZILI BİLDİRİLECEK

TFF'nin eski Hukuk İşlerinden Sorumlu Üyesi Yunus Egemenoğlu, "UEFA kararları sözlü olarak değil yazılı bilgilenme ile alır. Her gelişme çevirileri ile birlikte yazılı olarak bildirilir. Eğer bu hafta Tahkim kararını verirse bu karar haftaya çevirileriyle birlikte gönderiilir. UEFA aykırılık ver mı diye incelemesini yapar. Bir aykırılı tespit etmesi durumunda düzeltme isteniz.. Ancak bu ayrkırılık düzeltilmesse yaptırım uygulanır" dedi.

Kaynak: Hürriyet

Saçmalığa bak yazılı bildiri yapacaklarmış çevirisini haftaya gödnereceklermiş ulan bildirini çevir gönder işte iyice sulandırdılar işi bunlar ya :mad:

tahkim cezalari kaldiracak , cunku tahkim cezalari onaylarsa fb gidemeyecek resmen

uefa tff yle muhatap olmaz sanmam bi kere kararınızı gözden geçirin der baktıkı dinlemiyorlar ikinci muhatapları başbakan olacaktır yunanistanda da böyle olmuştu platini başbakanla görüşmüş ertesi gün cezalar açıklanmıştı.

onların başbakanı ülke menfaatlerini düşünüyor bizimki şikecileri kurtarma peşinde...arada fark var...

Bülent Uygun, “Bana asla şike teklifi gelemez” derken, “Böyle bir teklif olsa ya (Şike teklif ettiği iddia edilen) Ali Kıratlı Ağabey beni ya da ben Ali Ağabey’i öldürürdüm” diye konuştu.

Bu da kendini iyice Polat Alemdar sanmaya basladi ya :D

onların başbakanı ülke menfaatlerini düşünüyor bizimki şikecileri kurtarma peşinde...arada fark var...

sen rahat ol bunların hepsi kumpas oy kaygısı ile yapılan şeyler direk düşürün dese fenerli oyu kaybedecekti şimdi nolcak feneri kolladı uefa düşürün dedi napalım dicek herkese yaranacak bunlar çok ince düşünür uefa düşürün dediği an tüpçü istifa eder daha doğrusu paridşahımız et der bu kadar basit

Demirören Fenerbahçesini düşürmemek için bütün ligi bile iptal eder..

Öyle seçilmiş bunlar!

Cevap: Ve UEFA harekete geçti. TFF'de ortalık toz duman!

Saçmalık. UEFA'da şöyle mi diyecek?

-Hmmm, bakıyorum tamam "etik ihlali", şike yok geçiş serbest.

Olm bak git! :D

Tahkim Kurulu’nun bu gelişmeler üzerine ceza alan kişiler hakkında değerlendirmeyi 58’nci maddeden yapmayacağı, sadece ‘’Etik ihlali’’nden suçlu bulacağı öğrenildi

Kılıfıda hazırlamış adiler.

Hadi Besiktas´i korusa diyecegim ki, agir Besiktas sevgisi var adamda, elinde degil.

Ama TFF Baskani oldugundan beri Besiktas´in basina gelmeyen kalmadi :D

Agir Fenerbahceliymis meger :D

Hala gidecekler açıklanmadı, tahkimden de bir sonuç yok henüz ,bu yüzden UEFA hamlesine başlayamaz. Yarın mahkemede bazı durumlar belli olacak,nihai kararlar alınmasa da; bunun da bir etkisi olacağını sanıyorum.

Bence Tüpçü Avrupa'ya kendisini göndermeyi planlıyor,beleş tatil :lol:

Bugün kulüplere ceza verdirmemek ugruna pfdk nin ceza verdigi bütün isimlerin cezasi kaldirilacak ve akabinda ülke futbolu milli takim ve kulüpler düzeyinde Avrupadan men edilecek,yada biraz hayal olacak ama gelen dosyalari özel ve tüzel kisiler ayrilamaz,gidin uefa ve fifa normunda cezalari tatbik edin ve tekrar tahkime getirin denilecek,ücüncü bir alternatif yoktur

tahkim süreci haftaya bitecek, uefa ondan sonra konuyu ele alacak. ölme eşeğim ölme....

Üst Alt