Ufuk Ceylan Galatasaray'da ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ufuk Ceylan

Bu adami kacirmamamiz lazim, fb'ye giderse yazik eder kendisine. Genc oyunculara ne kadar önem verdiklerini herkes biliyor (!)

Basında Ufuk ve Fenerbahçe ile ilgili çıkan hiçbir habere 1 gram inanmıyorum..

Yalan külliyen yalan tek sorun var transferde o da transfer sezonu açılmadı ve Ufuk şu an kampta gelsin imza atar..

Akılları sıra Galatasaray - Fenerbahçe arasında oyuncu kapışması ortamı açacaklar..

Kuş beyinli medya..

Fenerbahce ilgileniyor diye niye Ufuk'ta suc bulunuyor pek anlam veremedim. Adam en son röportajinda Galatasaray'da 10 sene kaleyi korucam falan diyordu. Yani olaylar onun disinda gelisiyor. Kulübü anlasirsa gider, akli varsa gitmez falan gibi söylemler sacma. Biz de bugüne kadar alsaymisiz o zaman. Ilgilendigimizi aylardir herkes biliyor ama bir türlü anlasamamisiz kulüple. Bunda suc Ufuk'un degil.

Takımın başına Daum'un getirildiği haberleri doğruysa, Ufuk'un oturup iyice düşünmesi lazım.Daum Ufuk'a şans vermez, bu zamana kadar hangi gence şans vermişki, Ufuk'a versin.

Hele bir de önünde Volkan varken hiç forma şansı bulamaz Ufuk.Giderse hayatının hatasını yapar tıpkı İlhan Parlak, Gökhan Emreciksin ve daha birçok kaybolup giden genç yetenekler gibi.

Sercan dışında bu ülkede çok çok üzüleceğim bir adam yok.Topuz vardı o da benim içim 999. tercih artık.

Fenerbahçe Ufuk Ceylan'ı sanki istediği için mi alıyor?

Galatasaray almasın diye alıyor.

Yıllarca bir sürü oyuncunun böyle kökünü kuruttular.

Belki de benim bildiğim sayısı 20'yi bulmuştur, Galatasaray almasın da biz alalım

dedikleri futbolcu sayısı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt