ultrAslan Fikret Orman ve Beşiktaşı Bombaladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan Fikret Orman ve Beşiktaşı Bombaladı!

Ua guzel aciklamalar yapiyor , yuklu ve doyurucu fakat son bir sey eksik

Onlar da siyasi meselelerin etkisini aralarinda cok konussalar da hic deginmiyorlar

Mesela ben albayrak elestirisi gordum , goksel elestirisi okudum , demiroren ve niceleri

Ama hep muglak seyler yazildi , hic siyasi irade ile isbirligi ve Gs ye savas temasi islenmedi

Ya da ben gormedim

Sinan sen iyi misin?

Biraz aklı olan hiçbir kimse cepheleri çogaltmaz, tam tersine azaltır... İşin içine siyaseti de katarak AKP yi karşısına almaz.. TFF, onun kurumları (MHK dahil), Kulupler Birliği var zaten.. Oldu olacak AKP, UEFA, FIFA girişelim değil mi??

bize bir şey olmaz abicim
elinden geleni ardına koymasınlar
Sanki biraz daha aģır ama hakaret olmayan şeyler yazılabilirdi.
Kaypak tarzı cümleler kurumları sokak ağzına döndürür ve ciddiye alınmaları zorlasır. uA sonucta milyonlarca takipcisi olan ve ülkede Galatasaray taraftarının sesi olan bir oluşum. Daha ciddi yazılar yazabilirler. Kaypak tarzı cümleleri biz burdan kuralımda, oranın biraz daha ağır ama can yakıcı şeyler yazması lazım.

Böyle hakaret vari cümleler hukuk nezdinde sıkıntı yaratır her zaman

Sinan sen iyi misin?

Biraz aklı olan hiçbir kimse cepheleri çogaltmaz, tam tersine azaltır... İşin içine siyaseti de katarak AKP yi karşısına almaz.. TFF, onun kurumları (MHK dahil), Kulupler Birliği var zaten.. Oldu olacak AKP, UEFA, FIFA girişelim değil mi??

Sebep orasi ise dusunuyorlarsa dile getirmeliler . Ben oyle dusunmuyorum mesela . Ama inanip soyleyememek olmaz

Kaypak tarzı cümleler kurumları sokak ağzına döndürür ve ciddiye alınmaları zorlasır. uA sonucta milyonlarca takipcisi olan ve ülkede Galatasaray taraftarının sesi olan bir oluşum. Daha ciddi yazılar yazabilirler. Kaypak tarzı cümleleri biz burdan kuralımda, oranın biraz daha ağır ama can yakıcı şeyler yazması lazım.

Niye bi kulübün yönetimi sokak kabadayısı diyebiliyorsa kaypak denebilmesi gayet normal ki fiko hertürlü hakareti hakedecek kadar kalitesiz ve karaktersiz bi adam

bazı kararlar alındı
artık daha da artarak devam edecek
avukatlar da var grubun
hiçbir şey yapamazlar

Niye bi kulübün yönetimi sokak kabadayısı diyebiliyorsa kaypak denebilmesi gayet normal ki fiko hertürlü hakareti hakedecek kadar kalitesiz ve karaktersiz bi adam
Ben bu tarz sokak ağzı yaklaşımların ciddiye alınacağını zannetmiyorum. Bilmiyorum belki de ben uA'yı cok fazla benimsiyorum ve o yüzden daha kaliteli seyler paylasmasını bekliyorum. Benim görüşüm bu ama her görüse saygım var tabi

Üst Alt