ultrAslan Fikret Orman ve Beşiktaşı Bombaladı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan Fikret Orman ve Beşiktaşı Bombaladı!

Ustatlar ua nin bir kurumsal kimligi yok ki , bildiri anonim , suc olsa kime izafe edilecek ? Isim yok bir sey yok
Tribün liderlerinin ifadeye alınma durumu oluyo diye biliyorum. Zamanında 12 numara adlı fenerbahce taraftar sitesinde yazılanlardan sonra sikayette bulunuldu ve ifadeye alındılar. Avukatların sağlam olucak eğer ünsalın dedigi gibiyse birseylere güvenip öyle yazıyolar demek ki güzel gelişme

Ua guzel aciklamalar yapiyor , yuklu ve doyurucu fakat son bir sey eksik

Onlar da siyasi meselelerin etkisini aralarinda cok konussalar da hic deginmiyorlar

Mesela ben albayrak elestirisi gordum , goksel elestirisi okudum , demiroren ve niceleri

Ama hep muglak seyler yazildi , hic siyasi irade ile isbirligi ve Gs ye savas temasi islenmedi

Ya da ben gormedim
Fetöden silivreye attırasın var sanırım adamları

Yav bu Göksel gümüşdağ denilen herif Türkiye'nin bugumudur nedir.Bu adam hala nasıl Galatasaray Kongre Üyesi olabiliyor?

Damat kontenjanından kimse dokunamıyor. Türk futbolunun derin adamı bu herif
Ultraslan kadar olamıyorsa koskoca Galatasaray kulübü kongre üyeleri bıraksınlar o zaman bu işleri.Liseciler attımı Mangalda kül bırakmıyor.Ne yapabilirki siyaset en fazla vergiden vurmaya çalışır zaten hakemler tarafından doğranıyoruz her hafta.

Ultraslan özellikle 7-8 aylık süreçte eski günlerine döndü resmen.TFF fenermiş bjkmiş gökselmiş ali dürüstmüş Alayına gider yapıyorlar.Kendi yönetimimizede tepki gösterilmesi gereken yerde gösteriyorlar.Böyle devam ederlerse Dünyanın en büyük taraftar oluşumu olurlar gerçekten.

Bir cok boyle adam var , bildigim kadariyla terim in bile su anki statusu sebebiyle uyeligi dondurulmus statude olmali

Yani tuzuk bir cok kisi icin uygulanmiyor . Goksel de bunlardan biri

Tribün liderlerinin ifadeye alınma durumu oluyo diye biliyorum. Zamanında 12 numara adlı fenerbahce taraftar sitesinde yazılanlardan sonra sikayette bulunuldu ve ifadeye alındılar. Avukatların sağlam olucak eğer ünsalın dedigi gibiyse birseylere güvenip öyle yazıyolar demek ki güzel gelişme

zannediyorum o olayda bir dernege bagli kisilerin kaleminden cikmisti aciklama

Bu aciklamada ise kimin kaleme aldigi , kimin sahiplendigi belli degil

Ua kim desen , bugun ua yim der , yarin alakam yok der

Yani bir resmi kaydi kuydu yok ki

Burada oyle bir mevzu yok ki
Ergenekon davası gibi bir rezilliğin olduğu ülkede herşey olabilir bence.Hukuk Guguk oldu resmen.Savcılara talimat gelirse dava açıyorlar.Hakimlere talimat gelirse salıyorlar.Her şey bir TALİMATA bakar.Benim birinci dereceden yakınım var ankarada soyadını değiştirdi yargıtayda görevli.Biz sadece dekoruz diyor herif kendi ağzıyla.

Ergenekon davası gibi bir rezilliğin olduğu ülkede herşey olabilir bence.Hukuk Guguk oldu resmen.Savcılara talimat gelirse dava açıyorlar.Hakimlere talimat gelirse salıyorlar.Her şey bir TALİMATA bakar.

Hakaret filan varsa ondan dava acilabilir . Onun disinda iliskilendirilebilecek bir durumlari yok adamlarin

Ama zaten kimin sahsen bildirinin sahibi oldugu da belli degil , anonim

Üst Alt