ultrAslan sorunsalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan sorunsalı

Cevap: Bravo Eski Açık, Bravo Kapalı, Bravo Yeni Açık...

Dozu kaçmış protesto ne kadar saçma birşey ise bahsedilen pohpohlamalar da bir o kadar saçmadır. Prestonun ve pohpohlomaların zaten doğrudan bir bağı var. Bugün futbolculara sevgi duymadığını iddia eden kişiler, önümüzdeki sezon başı bir oyuncu transfer edildiğinde yine havaalanında olacaklar. Bundan kimsenin şüphesi yoktur sanırım. Bunu bilmek bile bu gecenin ne kadar saçmalaştırıldığını özetlemek için yeterli. Bu yaşanan durumda taraftar ve yönetim arasındaki ilişkiye değinmek gerekiyor ama düşünüp, yazmak var olan durum kadar can sıkıcı.

numaralıda neredeyse tüm yıl boyunca susar,önemli bi olay olunca anca ozaman çıkarlar meydana.

derbi maçların tribun atmosferide farklı olur her zaman taraftar gol bekler oyle bir oyun yoktu ortada taraftardan ziyade takım ruhsuzdu nitekim maçı kaybettik zaten

10 senedir maçlara gidiyorum, ben fener maçındaki kadar ruhsuz bir taraftar, derbi görmedim..

Sen kendini kandır..

Bizim taraftar bitmiş, Kapalı tamamen bitmiş...

maç başında gerçekten beğendim protestoları ama futbolculara birebir protestoyu kabul edemem. Guizayı ağlattılar diyerek alay ederken, kendi futbolcularımıza beterini yaptık.. Jo'ya ise gerçekten üzüldüm insan olarak..

ua denen kitle yıllarca bedava bilet almadı mı? Liderlerinin bir kısmı sağladıkları rantla kendilerine iş kurmadılar mı?tribünlere gidin bakın kendini amigo zanneden, bazı tipler 5 yıl önce ki formaları giyiyorlar. Her maçta tribünde olmak için para verecek ama sırtına bir tane forma alamayacak !! Çok entesan değil mi?Kim daha fazla Galatasaraylı. sosyete denilen numaralı mı? yoksa bedava maça girip takımın aleyhine tezahürat yapanlar mı?.

2 senedir feneri yenememişsin kendi sahanda yeniliyorsun,bunlar normal de bir maçta protesto etmişler anormal.az bile yaptılar

Bende numaralı tribünü destekliyorum.Protesto'yu da bir yere kadar kabul edebiliriz ama bu kadar da abartmaya gerek yok.Hele kaptanı yuhlamaya kimsenin hakkı yok.

Taraftar Arda'ya çok ağır tepki koydu bu saatten sonra kafa olarak Galatasaray'da olacağını zannetmiyorum zaten...

Sezon sonu satılır diye tahmin ediyorum büyük ihtimal...

Bizde bu kadar kalitesi düşük taraftar topluluğu varken istikrar beklemek hayalden başka birşey değil...

Seyircinin ilk 5 dakikalık tepkisini anladık destekledik. Ama maç boyu takımı frenlemesi çok üzücü.

Takımın 4 farklı üstün, Bursayı 1 farklı yenersek 2 puan gerisine yani 1 beraberliklerine üstlerine çıkabilmek için genel averajda daha iyi olmaya ihityacımız varken, uyutan tezahüratlarla, Jo ya bireysel tepkiyle yapılan, takımı sabote etmektir.

Fener maçındaki mağlubiyette, futbolculardan çok taraftar suçludur.

Seyircinin ilk 5 dakikalık tepkisini anladık destekledik. Ama maç boyu takımı frenlemesi çok üzücü.

Takımın 4 farklı üstün, Bursayı 1 farklı yenersek 2 puan gerisine yani 1 beraberliklerine üstlerine çıkabilmek için genel averajda daha iyi olmaya ihityacımız varken, uyutan tezahüratlarla, Jo ya bireysel tepkiyle yapılan, takımı sabote etmektir.

Fener maçındaki mağlubiyette, futbolculardan çok taraftar suçludur.

Çok saçma yorumlar yapıyorsunuz sanki ilk defa yenildik fenere.taraftarın sucu ne?elin sakat adamı 12 km koşuyor senin futbolcuların sahada sürünüyor.wedersonlu özerli selçuklu mehmet topuzlu orta sahayı yenemiyorsun sonra taraftar suçlu oluyor.okadar basit yani.6 yediğimizde bile bukadar protesto etmedik.Önce adam gibi mücadele edeceksin

Arda'yı yuhalayanlar nasıl bir halet-i ruhiye içerisindedir anlamak mümkün değil. Maalesef neye, nasıl, ne kadar tepki vereceğini bilmeyen o kadar cahil var ki ülkemizde...

Tepki gayet normal bunda birşey yok. sadece geç kalınmış bir tepki şuraya bak gecen hafta sivası yensek puan farkı 3 olacak şampiyonluga oynucaz inanılır gibi degil.

Üst Alt