ultrAslan sorunsalı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan sorunsalı

Cevap: Bravo Eski Açık, Bravo Kapalı, Bravo Yeni Açık...

Çok saçma yorumlar yapıyorsunuz sanki ilk defa yenildik fenere.taraftarın sucu ne?elin sakat adamı 12 km koşuyor senin futbolcuların sahada sürünüyor.wedersonlu özerli selçuklu mehmet topuzlu orta sahayı yenemiyorsun sonra taraftar suçlu oluyor.okadar basit yani.6 yediğimizde bile bukadar protesto etmedik.Önce adam gibi mücadele edeceksin

Senin kadar aklıselim yorum yapan yok zaten,gerisi komple saçma...

Maçtaydım biraz önce geldim, taraftar gerçekten müthişti(!)

İlk 5 dakika protesto yapılacak diye bas bas bağırılıyordu dün ve bugün heryerde...

Şahsi fikrim ve kanaatim futbolculara bireysel olarak tepki koymaktansa, 5, 10 dakikalık sessiz kalma fikrim benim de aklıma yatmıştı...

Fakat fenerbahçe maçının centilmen(!) ki bana göre ruhsuz, taraftarına bu yetmedi, kalan 85 dakikada boğazları çatlayana kadar bağırdılar, o da yetmedi Jo nun ayağına, devre arasından başlamak üzere her top geldiğinde inanılmaz bir uğultu çıkardılar ...

Tıpkı fenerbahçe maçında rakip futbolcuların ayağına top geldiğinde bağırmaları gerektiği gibi...(!)

Bu taraftarın ''Ruhsuz futbolcu görmedik'' cümlesini vurgulu vurgulu söyleyerek 85 dakika susmadan bağırması bana çok manidar ve aynı derecede SAMİMİYETSİZ geldi...

Demek ki istedikleri zaman bağırabiliyorlarmış..

Yazıklar olsun!

Eğer bu maçta, takımı yerden yere vurmak için bağırdıklarının 3 te 1 ini fenerbahçe maçında takımı desteklemek için bağırsalardı, şu anda çok farklı yerlerde olurduk..

İyide Şundan çok eminim Fener macındakı taraftar bugun evde ızlıyordu macı :) bugun bıletler 30 o gun 90 dı!!!!!!!

Ya yemişim şampiyonluğu hala şampiyonluk gitti tepki yerindeydi diyenler var...

Bu maç gösterdiki Galatasaray taraftarı kültür olarak fenerbahçe taraftarı ile aynı seviyede aralarındaki tek fark renkleri benim buna moralim çok bozuk.

2 senedir feneri yenememişsin kendi sahanda yeniliyorsun,bunlar normal de bir maçta protesto etmişler anormal.az bile yaptılar

Böyle düşünen taraftar kitlesiyle aynı takımı tutmak utanç veriyor insana...

Siz renklere? formaya? armaya? m.oktaya? Galatasarayamı aşıksınız yoksa fenere gol ayaklara kafalaramı?

Haftaya nasılsa BJK yener feneri gidin onu tutun nasılsa 2 senedir yeniyorlar feneri..

Nese .. aslında daha ağır cümlelerde kurulur ama nasılsa 1-2 yıla kadar feneri yeneriz tekrar aynı takıma gönül veririz..

İyide Şundan çok eminim Fener macındakı taraftar bugun evde ızlıyordu macı :) bugun bıletler 30 o gun 90 dı!!!!!!!

dünyanın her yerinde derbi biletleri daha pahalıdır ne yapsın kulüp?

10 milyona mı satsın? sonra 10 milyona alınan bilet karaborsada 250 milyona mı satılsın?

ne alakası var bunun...

stadın çoğu kombine...

Kapalı tribünün yüzde 80i, eski açığın yüzde 80 i kombine, yeni açığı zaten geçiniz etkisiz elemanlar..

Ee noldu şimdi?

dünyanın her yerinde derbi biletleri daha pahalıdır ne yapsın kulüp?

10 milyona mı satsın? sonra 10 milyona alınan bilet karaborsada 250 milyona mı satılsın?

ne alakası var bunun...

stadın çoğu kombine...

Kapalı tribünün yüzde 80i, eski açığın yüzde 80 i kombine, yeni açığı zaten geçiniz etkisiz elemanlar..

Ee noldu şimdi?

Konbinelerin çoğu kiralandı kanka fener macında sende bılıyosun hayatında maça gıtmemiş adamlar gıttı maça:)

Taraftar bağırmadı diye maç kaybettik açıklaması bana göre çok acıdır. bu kadar büyük yatırımlar yapıp en kritik maçlarda haftalardır yeniliyorsun bırak da protesto yapılsın ayrıca neill ve baros haricindeki herkes gidebilir gitmek isteyen varsa da 1 dk. durmasın yönetim o armanın o formanın o renklerin hakkını versinler yeter biz galibiyet de istemiyoruz biz daha öncede yenildik ama bu kadar umursamaz olmadı kimse.. bana ingiltereden ordna burdan örnek vermeyin 93 milyon euro alan c. ronaldo bile saçını başını yoluyorsa üzüntüden herkes aynaya bakacak. eskiden de yenildik biz yeni birşey değil bu ama bu kadar ruhsuzuna alışkın değil bu taraftar biz hep kısıtla kadrolar ile başarılı olmaya alıştık birçok yıldızın bu kadar ruhsuz oynaması bize bu dokunuyor aslında.

Arda'ya aşırı bir tepki olmadı ki. Hatta Yeni Açık tribününde bazen "büyük kaptan Arda Turan" felan diye bağırmalar oldu. Oyundan çıkarken de bu tezahürat devam etti ama Arda karşılık vermeyince yuhalamalar oldu haliyle biraz.

Konbinelerin çoğu kiralandı kanka fener macında sende bılıyosun hayatında maça gıtmemiş adamlar gıttı maça:)

biliyorum işte o yüzden yazıklar olsun diyorum, para için fener maçında takımını satan adamın bugün burada ıslıklamaya hakkı yoktur.

alemci de olsa yoktur!

Taraftar bağırmadı diye maç kaybettik açıklaması bana göre çok acıdır. bu kadar büyük yatırımlar yapıp en kritik maçlarda haftalardır yeniliyorsun bırak da protesto yapılsın ayrıca neill ve baros haricindeki herkes gidebilir gitmek isteyen varsa da 1 dk. durmasın yönetim o armanın o formanın o renklerin hakkını versinler yeter biz galibiyet de istemiyoruz biz daha öncede yenildik ama bu kadar umursamaz olmadı kimse.. bana ingiltereden ordna burdan örnek vermeyin 93 milyon euro alan c. ronaldo bile saçını başını yoluyorsa üzüntüden herkes aynaya bakacak. eskiden de yenildik biz yeni birşey değil bu ama bu kadar ruhsuzuna alışkın değil bu taraftar biz hep kısıtla kadrolar ile başarılı olmaya alıştık birçok yıldızın bu kadar ruhsuz oynaması bize bu dokunuyor aslında.

Aynen katılıyorum Barçanın taraftarımı vardı reale 2 tane çaktı geldi:)

maçtan geliyorum numaralıya tepki çok kötüydü adamlar erken çıkar 5 dakka önce sosyete nereye diye tezahurat acaba oradaki insanlar kadar bu klübe yararları varmı böyle şey olmaz sosyete şaşırma sabrımızı taşırma lafı çok kötüydü.

Jo ile Arda'yı aynı kefeye koymak yanlış ayrıca Cem'in de dediği gibi Arda'ya büyük bir tepki yoktu oyundan çıkarken. Bugün en çok tepki alan oyuncular Jo ile Franco'ydu.

jo nun ve ardanın katkısı aynı diyorsun yani bu takıma hayret:rolleyes:

eğer geldiğinden itibaren arda ile kıyaslıyorsan futbollarını, jo daha çok katkı vermiştir. Geçen 10 haftada arda top mop oynamadı çünkü.

ama böyle bir düşüncem yok, futbolcu toplu olarak ıslıklanmamalı, kendin küfür et istersen çok sinirleniyorsan ama toplu olarak ıslıklamamalısın!

Tam bir Ultra rezillik yaşandı. Tamam protesto etmek hakkındır edebilirsin ne güzel pankartları ters asmışsın , 5 dakika sessiz kalmışsın buraya kadar tamam ama ondan sonra yaşananlar tam bir rezillik. Top kendi oyuncumuzdayken ıslıklanıyor, takımın kaptanı yuhalanıyor, taraftar birbirine girmiş karşılıklı küfür ediliyor. Keşke bu Ultra Reziller bu maçda kendi oyuncularını ıslıkladıkları kadar fener maçında fener li oyuncuları ıslıklasalardı. Çekirdek yemekten başka bir işe yaramıyorlar. Re Re Re Ra Ra Ra ' yı bile protesto eden bir Ultra Reziller grubu. Yazıklar olsun.

Üst Alt