ultrAslan sorunsalı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan sorunsalı

Cevap: Bravo Eski Açık, Bravo Kapalı, Bravo Yeni Açık...

Sen Numaralı tribün olarak yıllarca susup böyle gergin bir ortamda devreye girersen diğer tribünler çileden çıkar.Haklı yada haksız olmaları önemli değil.Olayların baştan beri yanlış olduğu o tezahurattan anlayabiliriz zaten.Bende kızgınım yapılanlara ama Numaralı'ya tepki verilmesi gerekiyordu o anda.Tribün müdavimleri için gerçekten sinir bozucu bir durum oldu yaptıkları tezahuratlar.

Kötü bir gündü,skor olarak olmasa bile tribün olarak dibe vurduk...

Tek derdi Galatasaray sevgisi, Galatasaray'ı desteklemek olan grupları; tehditle, zor kullanarak tribünlerden uzaklaştıran. Tribünlerdeki kaliteyi, çeşitliliği 0 a indiren. Fatih Akyel'in Galatasaray'a mı döneceği yoksa Fenerbahçe'ye mi transferi olacağı mevzularının olduğu dönemde, konuyu bahane edip grupça kapalının diğer yarısına saldıran ve sadece Galatasaray'ı sevdiği için orada bulunan gerçek taraftarları tribünden soğutan, küstüren ve utanmadan bütün Galatasaray taraftar gruplarını ve bütün Galatasaray taraftarını tek bir çatı-isim altında topladık diyen ultraslan bugünkü terbiyesizlikten sonra biran önce dağıtılmalıdır.

İlk 5 dk protestosu, pankartların ters asılması vs bunlar gayet mantıklı ve olması gereken şeylerdi. Ama daha sonrası tamamen cehalet! Bu takımın hala şampiyonlar ligi için ciddi bir şansı var. Zaten doğru düzgün destek vermiyosunuz bari köstek olmayın. Arda sezon sonunda çekip giderse de kimse şaşırmasın bu saatten sonra. O nası bi tepki tezahuratıdır. 14 sene bekledik diye bağrınanların %90 ı o günlerde daha vitamin bile değildi. Guiza'yı ıslıklayıp o maçı kaybettiren Fenerbahçe taraftarıyla dalga geçerken, bunların yaptıklarına inanamıyorum. Yokmuş aslında birbirimizden farkımız..

Bu yazıyı okudum ve içim acıdı.Utanmadan bütün Galatasaray taraftar gruplarını ve bütün Galatasaray taraftarını tek bir çatı-isim altında topladık diyen UltrAslan.Vay anasını be!Hayatlarından büyük fedakarlıklar edip GS için bir mücadele içine girdikleri için utanacak bu insanlar öyle mi?Pöfff!

Sen Numaralı tribün olarak yıllarca susup böyle gergin bir ortamda devreye girersen diğer tribünler çileden çıkar.Haklı yada haksız olmaları önemli değil.Olayların baştan beri yanlış olduğu o tezahurattan anlayabiliriz zaten.Bende kızgınım yapılanlara ama Numaralı'ya tepki verilmesi gerekiyordu o anda.Tribün müdavimleri için gerçekten sinir bozucu bir durum oldu yaptıkları tezahuratlar.

Kötü bir gündü,skor olarak olmasa bile tribün olarak dibe vurduk...

Onlar maça gidiyor da diğerleri gitmiyor mu?

Kim kimden daha büyük taraftar olduğunu ölçebilir ki?

Numaralı tribünde şuanda babam var benim, adam 20 yaşında eskişehirden istanbula neuchatel xamax maçı için gelip saat 12 de stada girip maç için 9 saat statta bekleyip 4. golden sonra 8 sıra uçtuğunu anlatır bana, ve daha nice maçlar..

Şimdi de parası var demek ki, ve de yaşlandı rahat rahat maç izlemek için numaralı tribünden gidip bilet almış, eski açık tribündeki numaralı tribüne sosyete diyen senin benim yaşlarımdaki veletlerden daha az mı Galatasaraylı?

geçiniz...

Onlar maça gidiyor da diğerleri gitmiyor mu?

Kim kimden daha büyük taraftar olduğunu ölçebilir ki?

Numaralı tribünde şuanda babam var benim, adam 20 yaşında eskişehirden istanbula neuchatel xamax maçı için gelip saat 12 de stada girip maç için 9 saat statta bekleyip 4. golden sonra 8 sıra uçtuğunu anlatır bana, ve daha nice maçlar..

Şimdi de parası var demek ki, ve de yaşlandı rahat rahat maç izlemek için numaralı tribünden gidip bilet almış, eski açık tribündeki numaralı tribüne sosyete diyen senin benim yaşlarımdaki veletlerden daha az mı Galatasaraylı?

geçiniz...

Genelleme yanlış tabii ki ama orada bir tribün psikolojisi var.Bende yıllardır maçlara,deplasmana giderim.Kimsenin Galatasaraylılığını ölçmek değil bu.O anın gerektirdiği bir tepki.Yanlış mı? Evet yanlış ama öyle olması gerekiyordu...

Şu ultrAslan olayı artık bitsin....

Evet renkdaslar,

Bu aksam Ali Sami Yen stadindaki rezillige hepimiz sahit olduk. Protesto'nun dozunu kacirarak tribunleri boldu o yuce ultrAslan. Bu grup kendini ne zannediyor?Re Re Re Ra Ra Ra yi isliklamak ne demek oluyor?

Niye kimsenin sesi cikmiyor bu gruba karsi? Korkuyormusunuz bu gruptaki uyeler sizi sokakta bicakliyacaklar diye? Bu grup Galatasarayi bizat kendileri yonettigini zannediyor...ve bu gidisat iyi gidisat degil. Tepkinin dozu'nu kacirirsan tabiki her yil sil bastan yeni bir teknik direktor ile yola cikarsin. Tabiki istikrar gelmez. Seneye de Rijkaardi kovdururlar oh...

Kimse bunu gormuyormu?

Ben size sadece sunu soylemek istiyorum:

2001 yili oncesindeki tribun performansina bakin ve 2001 yilindan sonraki tribun performansina bakin.

Simdi ben size soruyorum:

Siz elit bir taraftar toplulugu mu istersiniz, yada takimi omuz omuza destekleyen, ve heryerde herkes esit olan, Galatasaray takimini birlikte paylasabilen bir taraftar toplulugu mu?

Hani biz diyoruz ya o meshur Galatasaray ruhu. O ruh nezamen geri gelir biliyormusunuz?

Nezaman Galatasaray elit grublarin elinde degil, toplumun elinde olursa...

Galatasaray sahaya çıkarken yuhalandı desem,

Kapalı ile Eski Açık Galatasaray gollerine sevinmedi desem,

Numaralı, Rerererarara'yı söylediği için diğer tribünlerden çok büyük tepki aldı ve susturuldu desem,

Bana inanır mısınız?

Bu sezon nereden baksan 10 tane maça gitmişimdir ve Numaralı hariç tüm tribünlerden maç izledim.

Beğenilmeyen Yeni Açık takıma en fazla katkı sağlayan tribün, benden söylemesi.

Cevap: Su ultrAslan olayi artik bitsin....

Uyan'da gel AlpAslan abim, can abim. Tribünler sensiz sahipsiz...

Bu yazıyı okudum ve içim acıdı.Utanmadan bütün Galatasaray taraftar gruplarını ve bütün Galatasaray taraftarını tek bir çatı-isim altında topladık diyen UltrAslan.Vay anasını be!Hayatlarından büyük fedakarlıklar edip GS için bir mücadele içine girdikleri için utanacak bu insanlar öyle mi?Pöfff!

O yazı malesef ki geldiğimiz noktanın özgeçmişidir. Tabikide çoğunluk Galatasaray sevgisi için orada. Ama bi kısmı için, daha doğrusu fikir liderleri için malesef bir sebep daha var. Para! Alpaslan Abiyi ayrı tutuyorum. Yeri ayrıydı bende. Allah gani gani rahmet eylesin. Ama benim gibi yaşı 30 civarı ve üstünde olupta o eski muhteşem tribünlerde yerini almış olan insanların çok büyük bi çoğunluğunun içi acıyor. Bugün Galatasaray taraftarının değil ultraslanın dibe vuruşudur.

en buyk hata ultraslanı kapalıdan eski açığa taşımak oldu.tribünlerin takıma ve sahaya etkisi cok azaldı.ultraslan eski açıkdan tribünleri kontrol edemiyor.kapalı ya oturtursan sinema severleri maçlarda seyirci etkisi azalır

TAbıkı bıtsın kendılerıne baksınlar ılk once karaborsa bılet satıyollar arma ıcın dıyolar nerde arma abı dedıklerımız bılet satıyo yazık gunah taraftar bolundu yazık gunah kapalı rerera dıyo ıslıklıyolar yazık gunah hadı jo yu ıslıkladın sen takımın kaptanını nasıl ıslıklarsın hanı sahadakı bızdı igneyi ardaya cuvaldızı kendıne batır ultraslan benim için bitti artık..

Genelleme yanlış tabii ki ama orada bir tribün psikolojisi var.Bende yıllardır maçlara,deplasmana giderim.Kimsenin Galatasaraylılığını ölçmek değil bu.O anın gerektirdiği bir tepki.Yanlış mı? Evet yanlış ama öyle olması gerekiyordu...

katılıyorum, o psikoloji var onu da biliyorum, zaten onun için eleştirmiyorum neden sosyete diye falan bağırdılar diye, bağırmaları normal

ama sen dersen ki böyle bir durumda numaralı olaya giremez diye, ona katılmam, onlar da en az bizim kadar düşünüyorlardır kulübü, sırf insan pahalıya bilet alıyor rahat maç izliyor diye statta yanlış birşeylere müdahale etme hakkından yoksun olamaz

eğer ultraslan bu sene kapalıda olsaydı tribünler bu kadar vurdum duymaz olmazdı.verilen tepkide sonuna kadar haklılar.öyle laptop un başından yazmakla olmuyor bu işler.adamlar içerde dışarda her maça giderler.sen hiç kadıköye gidip polisten hem dayak hem biber gazı yedinmi?sen sebo resin fenere kadıköyde yenildiğimiz zaman halini gördün mü hiç?kadıköye giderken kafana taş yedin mi hiç??görüyoruz kapalının halini bu sene tiyatro seyicisi gibi.

ultraslan bu sene eski acıktan trribünlere hakim olamıyor.

Galatasaray sahaya çıkarken yuhalandı desem,

Kapalı ile Eski Açık Galatasaray gollerine sevinmedi desem,

Numaralı, Rerererarara'yı söylediği için diğer tribünlerden çok büyük tepki aldı ve susturuldu desem,

Bana inanır mısınız?

Bu sezon nereden baksan 10 tane maça gitmişimdir ve Numaralı hariç tüm tribünlerden maç izledim.

Beğenilmeyen Yeni Açık takıma en fazla katkı sağlayan tribün, benden söylemesi.

inanırım, bizzat şahit oldum.. yazık...

Cevap: Şu ultrAslan olayı artık bitsin....

Ultraslan dediğin her daim takımın arkasında olmuştur.Karda çamurda sıcakta soğukta içeride dışarıda Türkiyede Avrupada canını dişine takıp takımı desteklediler bugüne kadar.

Floryayı basıp takım otobüsünümü taşladılar?

Arabaları durdurup "ar yu pileyır?" mı dediler?

Sahayamı girdiler?

Hayır....

Hakları olan protestoyu herzaman destek için çıktıkları yine tribünlerle yaptılar.

Ne eksik ne fazla...

Üst Alt