ultrAslan sorunsalı - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan sorunsalı

Cevap: ultrAslan Sorunsalı | Tek Başlık

Kaç günlerdir yazacaktım cezalı olduğum için yazamadım..

Şimdi Braga maçı sonunda yine uA'ya çok acımasızca eleştiri yapılmış..

Kardeşim adamlar gece gündüz o stadda o görsel şovu hazırlamak için çalıştılar siz evlerinizde rahat rahat çayınızı yudumlarken..

Herşeyi eleştirmek de neyin nesi onu anlamıyorum.. Birilerini eleştirmeden önce önce kendinize bir bakın..

Stadda 1-0 geri düşmüşüz adamın kafasında kamera maçı kaydediyor, maçta gerideyiz bu uyuz tribünleri uA değil NATO gelse ateşleyemez kendimizi kandırmayalım..

Bir sorunsal varsa bu sorunsal uA'nın değil TT Arena'ya giden tüm taraftarlarımızın sorunsalıdır...

Biz millet olarak ne sevinmeyi, ne üzülmeyi, ne de eleştirmeyi öğrenemedik.. hep uç noktalarda geziyoruz hep...

Eleştirirsin de "LAV" edilmekte neyin nesidir onu anlamıyorum... Yeri geldi mi bende eleştiriyorum ama Lav edilsin mi gibi düşüncelerde olanlara hayret ediyorum..

Kuşların gibi milyon tane taraftar grubu olması daha mı iyi ?

Mesele görsel show felan değil burada tezahürattan bahsediyoruz maç başlarkende yetersizdi golden sonrasını geçtim emek verıp zaman ayırıyorlar fedakarlık yapıyorlar buna şüphe yok ama tezahüratlar çok saçma ve zayıf aynı şeyleri yapıyoruz 1-2-3 oo cimbom bilmem ne yeter artık nevizadeyı soyle Alpaslan dıkmeni soylee karşılıklı genclik marşini soyle baydi artık aynı tezahuratlar soyleyenede dınleyenede ızlyenede işkence

Dün gol attıktan sonra, megafondaki abiye inat, bir "rererara" patlaması yaşandı statta. O lanet maçın en keyifli dakikası buydu benim için. :yenieek:

nedir bu ultaslan'a dusmanliginiz

koreografilerden sonra "vaaooooaooovvvvv, tuylerim urperdi" "mukemmeeeeeelllllllll" "inanamiyorum, aglamak istiyoruuuummmmmm" demeyi biliyonuz ama

taraftar bagirmiyorsa ki bagiriyor (yayin yapan kuruluslar taraftar sesini genellikle alt seviyede tutuyor) bunun sorumlusu ua degil. taraftar birlik olarak bagirmiyor

olm nedir bu ultraslanla olan derdiniz?

hayir, adamlar en azindan bagriyo cagriyo? siz nabiyonuz la macta?

hic, koca bi 0. ilk dakikada sadece bi üclü'ye katilirsiniz, ondan sonra koca bir 0.

leşogluleş

bide şu edebiyatı yapmayın : siz evinizde sıcak çayınızı icerken :2aloh1:

bilmem degiscem bu aralar buyuk ua reislerinden birini mi yapsam cefakarlardan

images

Tam bilmiyorum Avrupa'daki buyuk kulupler ve taraftar olusumlari arasindaki iliskiyi fakat bu sekilde kuluplar ve taraftar gruplari arasinda olmadik iliskiler sadece Turkiye'de var herhalde. Ultraslan dagitilsin bence. Ozellikle Adnan Polat donemi yapmadiklari bile yeterli bunun icin.

ultraslan Türkiyede ki en iyi taraftar oluşumu bence.. olabildiği kadar da bağımsız yönetimden..

Ultraslanın en büyük sorunu Alparslan Ağabey'i kaybetmek. Ondan sonra çok kan kaybetti ultraslan yerini doldurmak imkansız.

Üst Alt