ultrAslan sorunsalı - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan sorunsalı

Cevap: ultrAslan Sorunsalı | Tek Başlık

ultrAslan'ın da isminde bulunan ultras felsefesini benimseyen grubun yönetimle hiçbir ama hiçbir işi olmaz.. tamamen bağımsız takılırlar.. bu ülkemizde hele hele uA'da hiç yok

uA yönetimden bağımsız demek de saçmalıktır.. karaborsa varsa bi tribünde yönetimle de işi vardır demektir..

uzun uzun yazmaya gerek yok, aşağıdaki linkte anlatan anlatmış gereğince

okumak isteyen dolaşsın önceki sayfalar, sonraki sayfalar, mevcut sayfa..

Galatasaray Tribünü • Tribun Dergi

ultrAslan'ın da isminde bulunan ultras felsefesini benimseyen grubun yönetimle hiçbir ama hiçbir işi olmaz.. tamamen bağımsız takılırlar.. bu ülkemizde hele hele uA'da hiç yok

uA yönetimden bağımsız demek de saçmalıktır.. karaborsa varsa bi tribünde yönetimle de işi vardır demektir..

uzun uzun yazmaya gerek yok, aşağıdaki linkte anlatan anlatmış gereğince

okumak isteyen dolaşsın önceki sayfalar, sonraki sayfalar, mevcut sayfa..

Galatasaray Tribünü • Tribun Dergi

-mış lar'la -muş'larla olmaz bu işler biraz okudum da millet karalamak için bol keseden sallamış.Bir karaborsacı diye yaftaladılar insanları,ondan sonra da karalama senaryoları uyduruluyor ne zamandır.Belki zamanında yanlış işler yapılmış olabilir kimse sütten çıkmış ak kaşık değil ama bu eleştiriler,iftiralar git gide çirkin bir hal almaya başladı.

lagvedilmeli nedemek abi? ciddiyim ?

uA yarin birakiyoruz dese bu sefer.. UltrAslan neolur geri donsun diye basliklar acilir.. bu boyle gelmis boyle gider..

Arkadaşlar kim yapacaksa yapsın artık bir tribün yönetimi olsun arenaya gelecek taraftar hangi şartta hangi durumda ne yapacak bilsin Ua mı yapacak yoksa başka bir grup mu bilmiyorum ama artık Takım geriye düşünce nasıl bir tezahurat gerekiyor ayağı kaldırmak için bunlara çalışılmalı kısa ama öz tezahuratlar Etkili ses tonu oluşturulmalı. Bizim taraftarda ne hakemi nede karşoı takım futbolcusunu baskı alma gibi bir durum yok ıslık bile çalışmıyor hakem saçma bir karar veriyor yada vermiyor bizde ses yok Arenada artık bir kültür oluşturulmalı yoksa işimiz zor.

[video=youtube;ioqv6ixpk2M]https://www.youtube.com/watch?v=ioqv6ixpk2M[/video]

son muhteşem tezahüratları coştum yerimde duramıyorum.

TARAFTAR budur...

[video=youtube;lWuvQeS8bO4]https://www.youtube.com/watch?v=lWuvQeS8bO4[/video]

[video=youtube;aItt9_CtaoM]https://www.youtube.com/watch?v=aItt9_CtaoM&feature=relmfu[/video]

Kendileriyle konusmak istersin temsilcilik almak için ama öyle egolu insanlar ki tek kelime konuşamazsın. Galatasaray'ın sahibi sanıyorlar kendilerini. Kimse kimseden fazla Galatasaraylı değil herkes bilsin.

[video=youtube;ioqv6ixpk2M]https://www.youtube.com/watch?v=ioqv6ixpk2M[/video]

son muhteşem tezahüratları coştum yerimde duramıyorum.

Çileli bir olimpiyat yolculuğu,yaşanan başka sıkıntılar ve bir maçın ardından bestenin bu derece ruhsuz söylenmesi normaldir.Başka bir zamanda daha kalabalık ve canlı söylendiği zaman bu bestenin kulaklara daha hoş geleceği kanaatindeyim.

ilk 15 dakika ve 2-0'dan sonra arenadaki en iyi tribünlerden biri vardı bu akşam çok iyiydi..

ancak takım durgun olduğunda tribünler de durgundu

sıkıntı da burada zaten.. illa ki tribünler oyundan etkilenecektir tamam ama oyunu, oyuncuları gaza getirmek için bu durumlarda silkelenmek de şart..

kötü yanları olabilir ancak dün akşamki show tribün dünyanın neresinde var . eleştirirkende akılcı olmak gerek

"Sen var ya sen" başladığında takım iğrenç oynamaya başladı.

Antalya maçındaki performansları iyiydi ama genel anlamda :ka21:

AW: ultrAslan Sorunsalı | Tek Başlık

Gerçekleri taih yazar söylenecek vee takimi motive edecek yerde sen var ya sen söylendi

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

Asil gorevleri takimi ateslemek, kendilerini eglendirmek veya zenginlestirmek degil. Bu gercegi unuttuklari zaman elestiriliyorlar dogal olarak.

Üst Alt