ultrAslan'dan Anlamlı Pankart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Anlamlı Pankart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: ultrAslan'dan Anlamlı Pankart

GALATASARAY bu milletin değeridir...

Bu millet olmayınca Galatasaray'da olmazdı...

Fazla büyütmemek lazım sporu ve güzellikleri...

Hele Galatasaray'ı Vatan ve Millet'in önüne asla geçirmem...

Geçiremem bu kadar basit...

melihin yazdiklarini görünce bir an angutdayiz sandim, onlar cok merakli böyle herseyi osmanliya kurtulus savasina baglamaya. biri su sabani uyarsin!

Pankart cok anlamli olmus ama daha farkli konulardada(sosyal) pankartlar yapilmali. tabii carsi gibi cilkini cikarmadan

öbür dünyadaki ceza olsa gerek ben öyle algıladım.
Ultraaslan cezanın ne olduğunu da açıklamalı. İslam adına insan öldürmeyi islam din alimlerinin büyük çoğunluğu reddediyor. Bu türlü ucu açık tehdit içeren din konulu pankartlar bize ve spor dünyasına sadece zarar verir. Öbürkü dünyada ceza diye kastediliyorsa bir şey demem, ama yazılması gerek pankartın devamına. Son yıllarda dinin kurallarını kendi yerine bile getirmeyip, dinin avukatlığına savunan sosyolojik islam türedi ülkemizde.

M.Ş ne bekliyor ki? Insanlar sosyal tepkilerini, konsolosluklara yürüyüp bayrak yakarak mı ortaya koysun. Yada öldürerek, yaralayarak, şiddet kullanarak mı?

Kaldı ki bahsedilen film kaale alınacak birşey bile değil, 3-5 çapulcunun eline kamera alıp çektiği amatör bir videodan ibaret. Türkiyede ne güzeldir ki şiddet içerikli protesto gösterisi olmamış, insanların da izlemese veya kaale almaya değer bulmasa bile bir tepki ortaya koymak istemeleri normal. Bunu da kalabalık bir spor karşılaşmasında yapmaları daha da normal.

Çarşı Teröre hayır deyince yada toplumsal ve gündemsel bir meselede pankart açınca vouuuwww...

Tebrikler...

Ultraslan açınca mı tü kaka beyler...

Kalemler silahlardan daha etkilidir...:ka21:

Güzel pankart...

Ona gerek yok buna gerek yok şunu yapmanız anlamsız bu saçma diye diye tepkisizleştirildik...

Bırakın şiddetsiz mesajlarla bari birşeylere tepki gösterilsin...

Süper olmuş bu tarz konularda birlik beraberlik içinde el ele olmalyız . Helal ultrAslan :005:

Beyler dikkat ediyorum bazı arkadaşlar ultrAslan'ın A harfini küçük yazıyor. :mad: Lütfen bu konuya dikkat edelim!!1!!11!!11

Bir de malum önümüz kış, polarlara yükleniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.

Niye gereksiz yada neden gereksiz ? Peygamber Efendimiz (SAV) ' i savunduğumuz içinmi ?

İşte twitter'da da böyle çıkışlar dolayısı ile kavga çıktı az önce takipçi sayısı yüksek Galatasaray'lılar arasında.

Ali nasıl düşündü bilmiyorum ama bence bu pankart direk o filmi yapanlara hizmet etmiştir, çünkü çok kalitesiz bir yapım ve adını duyurmanın tek yolu reklam. Reklamı da yapılıyor bol bol. Örneğin forumda bilmeyenler varsa hepsi öğrendi şimdi.

Ha sen dersin ki, ben çok rahatsızım bu durumda bir tepki verilmeliydi. O da senin düşüncendir. Ne ben sana neden öyle diyorsun diyebilirim ne de sen bana.

Ama farklı düşünene, hıı bak böyle diye dimi diye gereksiz çıkışlar yaparsak elde olan tek şey gereksiz gerginlik olur :yenieek:

Gundeme getirerek reklamini yapiyorar filmin Ozgur'un de dedigi gibi. Oyle zirvalara cop muamelesi yapacaksin en guzel tepki o olur.

Tartışılacak ne var yani , Türkiye'nin büyük bir yüzdeliği müslüman , ultrAslan'da bunu düşünerek bi pankart yapmış 18 takımında üstlenmesi gereken bir şey bence .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt