ultrAslan'dan Anlamlı Pankart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Anlamlı Pankart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: ultrAslan'dan Anlamlı Pankart

yönetimimden birileri bu pankartı astırarak neyi hedeflemiş olabilir?

Yönetim derken ua yönetimi demek istiyorum ama bir amaç falandan bahsetmedim zaten,daha duyarlı ua yönetimi bu konularda.Demek istediğim ua 'da çok demokratik yada diğer insanlara çok saygı gösteren bir topluluk değil benim gözümde.Ben buna dikkat çekmek istedim.Pankart beni ilgilendirmiyor.

Eğer saygı bekliyorsan bence saygı göstermelisin.Adama niye sigara içiyorsun diye soru soruyorsun metro'da adam 50 kişi birden sana saldırıyor.

[yonetici]arkadaslar kendinize gelin, mantıklı davranıslar sergileyin pls

hosunuza gittiyse ua'ya bir tesekkur cakın, gitmediyse konuya post atmayın kafi

GSC YONETIM[/yonetici]

Değerine sövenin kim olduğu asıl mesele. 3-5 çapulcu benim değerime sövse ne olacak sövmese ne olacak. Ama adamlar bizim aşırı tepki göstereceğimizi bildikleri için böyle bi yola başvuruyolar.

Adam aynı şeyi başka bi din üzerinden de yapabilirdi, çok mu zordu? Hayır. Ama biz böyleyiz, her şeyi ciddiye alıp büyütüyoruz. Bırakın abi. Elemanın biri Facebook'ta "Allah şöyle böyle" diye sayfa açar Facebook'un altını üstüne getiririz.

Facebook'ta Hristiyanlığı ve diğer dinleri aşağılayan sayfa yok mu? Jesus karikatürleri yok mu internette? Milyonlarca var hem de. E biz neden milletin çıkıp protesto yaptığını görmüyoruz? Dinleri umurlarında olmadığından mı? "Rahat" oldukları için mi?(ki bu yalan) Hiç biri. Adamlar durumun ne kadar önemsenmesi gerektiğine bakıyorlar. 2-3 çapulcu mu bunu yapan, yoksa önemli bi yere sahip kişiler (politikacı, gazeteci, şarkıcı vs.) mi diye.

Bazı şeyleri ciddiye alıp köpürmeden önce bi bakmak lazım ne kadar ciddiye alınması gereken bir mesele olduğuna. Abartmaya gerek yok.

Benim Peygamberime hakaret eden 3-5 çapulcuda olsa 3-5milyon orduda olsa elimden gelen tepkiyi koymak isterim.Şöyle bir şey söyleyeyim yanımda kız arkadaşımla dolaşırken veya karımla metresimle farketmez 3-5 çapulcu laf atsa aman canım ne olacak 3-5 çapulcu deyip görmezden mi geleceğim?Bu da buna benzer bir durum sonuçta dinde benim namusumdur ve onu temsil eden en önemli varlıktan bahsediyoruz.

bu film bile sayılmaz amatör bir kamera kaydı. ama arkadaşın demek istediği haklı olduğu konu mesela holivud tüm dünyada gösterime girecek aynı senaryolu koca bir proje gerçekleştiriyor. buna tepki gösterilir ama bu film bile değil .
Hocam haklısın her şeyi çabuk abartıyoruz burada haklısın . Ancak tepkimizi koymaz isek tekrardan tekrar bu tarzda filmler çevirilmeyecek mi sence ?

Benim Peygamberime hakaret eden 3-5 çapulcuda olsa 3-5milyon orduda olsa elimden gelen tepkiyi koymak isterim.Şöyle bir şey söyleyeyim yanımda kız arkadaşımla dolaşırken veya karımla metresimle farketmez 3-5 çapulcu laf atsa aman canım ne olacak 3-5 çapulcu deyip görmezden mi geleceğim?Bu da buna benzer bir durum sonuçta dinde benim namusumdur ve onu temsil eden en önemli varlıktan bahsediyoruz.

:)

Tekrar etmek istiyorum ,pankartla ilgili bir şey söylemeyeceğim.Açıkçası haklı tarafları var ama ben yine ua ile ilgili kızgınım bu konuda.

İnannın başkası yapsa bu kadar tepki çekmezdi.Başka insanlara en ufak saygısı olmayan bir topluluk başka birinden saygı bekliyor.

Sen toplum kurallarına uyma istediğini yap her ortamda ,başkalarına her türlü atarı yap,kulübü sahiplen ama saygı bekle.

Saygı bir felsefe meselesi bence ve evrensel bir kavramdır.Bütün kuralları çiğnedikten sonra bu yaptıkları şovdur başka hiç bir şey ifade etmez.

Şu forumda birisi çıkıp Hristiyanlık'a yada Yahudi'liğe laf atsın linç edilir.Ama konu Müslüman'lık olunca boşverin,olsun bişey olmaz,ifade özgürlüğü,herkes istediğini söyleyebilir oluyor.Yıllardır yapılmadık propaganda,aşşağılama kalmadı.Ama nedense hep alttan alan Müslüman oluyor.Belki de hep alttan aldığımız için bunlar oluyor.Kimse kusura bakmasın da benim değerime küfür edene ben saygı duyamam yada sessiz kalamam.Normal hayatta yahut sanalda olsun.Ben nasıl kimsenin değerine laf etmiyorsam kimse de benimkine laf etmeyecek.Öyle boşverelimle olmaz.Hatırlıyorum bu yılbaşı için bir arkadaş gereksiz filan demişti tepki vermeyen kalmamıştı.Bu çifte standartı da anlayamıyorum.Bırakın da millet dinine,peygamberine öyle veya böyle sahip çıksın.Kafanızdakileri de millete pompalamayı bırakın.

Ynt: ultrAslan'dan Anlamlı Pankart

Bu kadar uzamasinin anlami yok. Kimin hosuna gider,kimin hosuna gitmez. Konu daha fazla uzatilirsa kitlemek zorunda kalacagiz.

Düşünce ve pankart güzel ancak bu tür şeyleri önemsememek gerekiyor, ancak haber olur; "Galatarasaray taraftarı 56bin kişilik stadda pankart açtı." diye. Yapılmışsa da sonuçta güzel hareket, eleştirmek yersiz.

Mükemmelsiniz, tüylerim diken diken oldu.. Galatasaray bi kere daha gösterdi ki Türkiye'dir...

Pankart gereksizdi diyen arkadaşlara soruyorum. TT Arena' nın açılışında TOKİ başkanına yapılan eleştiri haklımıydı haksızmıydı. Hatırlatmak gerekirse TOKİ başkanına yapılan protestonun sebebi Galatasaray' ımızı beceriksizlikle suçlaması, stadı kendilerinin yaptığını söylemesi vs idi.

Olayı farklı yerlere çekmeye çalışmıyorum. Özüne bakarsak iki olay da verdiğimiz değerlere saygısızlık. Birisi Galatasaray' a hakaret ediyor. Çıkıyoruz bangır bangır tepki veriyoruz ve haklıyız (Ben de haklı olduğumuzu düşünüyorum). Diğeri de inançlarımıza hakaret ediliyor ve pankart açıp tepki veriyoruz (Bence bunda da bir haklılık payı var)

Adamların reklamını yapmamak için niye eleştirmeyeyim? Adamların reklamını yapayım ki ne kadar adam olmadıklarını göstereyim.

Spora din karistirmak bana pek mantikli gelmiyor. Yabanci oyuncularimizi sogutur bu mevzular. Avrupa'da cikip oynadigimizda sempatiyle bakilan bir kulubuz. Bu kimligimizi yitirmemize neden olabilir. Herkezin dini ve inanci kendine. Herkez ektigini bicer. Allah yukarida, hic bir sey karsiliksiz kalmaz.

Böyle kitlesel tepkiler verdikçe bu saygısız insanlar daha da iştahlanacak. 3-5 soytarıyı adam yerine koyup tepki vermek gereksizdir. 2x2 = 4

Pankart gereksizdi diyen arkadaşlara soruyorum. TT Arena' nın açılışında TOKİ başkanına yapılan eleştiri haklımıydı haksızmıydı. Hatırlatmak gerekirse TOKİ başkanına yapılan protestonun sebebi Galatasaray' ımızı beceriksizlikle suçlaması, stadı kendilerinin yaptığını söylemesi vs idi.

Olayı farklı yerlere çekmeye çalışmıyorum. Özüne bakarsak iki olay da verdiğimiz değerlere saygısızlık. Birisi Galatasaray' a hakaret ediyor. Çıkıyoruz bangır bangır tepki veriyoruz ve haklıyız (Ben de haklı olduğumuzu düşünüyorum). Diğeri de inançlarımıza hakaret ediliyor ve pankart açıp tepki veriyoruz (Bence bunda da bir haklılık payı var)

Adamların reklamını yapmamak için niye eleştirmeyeyim? Adamların reklamını yapayım ki ne kadar adam olmadıklarını göstereyim.

Koskoca devlet kurulunun başkanının söylemlerini ciddiye almak durumundayız ama bizimle bir bağı olmayan 3-5 soytarıyı niye adam yerine koyuyoruz ki ..

biz niye teröre felanda tepki veriyoruz ki o zaman 3-5 çapulcu askerlerimizi öldürüyor ve biz tepki verdikçe dahada artıyor bu olaylar :)

böyle düşünce mi olur yahu mnyakmısınız nesiniz

tepki insanların genlerinde olan bişey yeri futbol stadı değilde beyzbol sahasında felan olabilirdi doğru ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt