ultrAslan'dan Anlamlı Pankart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Anlamlı Pankart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: ultrAslan'dan Anlamlı Pankart

İşte twitter'da da böyle çıkışlar dolayısı ile kavga çıktı az önce takipçi sayısı yüksek Galatasaray'lılar arasında.

Ali nasıl düşündü bilmiyorum ama bence bu pankart direk o filmi yapanlara hizmet etmiştir, çünkü çok kalitesiz bir yapım ve adını duyurmanın tek yolu reklam. Reklamı da yapılıyor bol bol. Örneğin forumda bilmeyenler varsa hepsi öğrendi şimdi.

Ha sen dersin ki, ben çok rahatsızım bu durumda bir tepki verilmeliydi. O da senin düşüncendir. Ne ben sana neden öyle diyorsun diyebilirim ne de sen bana.

Ama farklı düşünene, hıı bak böyle diye dimi diye gereksiz çıkışlar yaparsak elde olan tek şey gereksiz gerginlik olur :yenieek:

Filmin ingilizce fragmanları vardı izleyeyim dedim meraktan ,

Hz. Muhammed (Sav) i haşa namusuzluk , kibirli , halka kötülük eden , ırz düşmanı diye gösteriyordu .

Kin dolu bir fragmandı zaten yarıda kapadım

Kısacası tepki gayet normal Özgür abi

Ancak tepki sanaldamı yapılır sokaklarda mı bak o tartışılır .

Maalesef hiç bir söylenen anlaşılmıyor.

Arkadaşlar LÜTFEN BIRAKIN KİM NE İSTİYORSA ÖYLE DÜŞÜNSÜN. SEVEN ALKIŞLASIN SEVMEYEN, BEĞENMEDİM DİYİP GEÇSİN.

Konu bu kadar basitken, ne anlatmaya çalışıyorsunuz.

Olay bundan ibaret. Eğer haklı mı haksız mı tartışması devam ederse, cidden salakça bir durum olacak :D

Ultraaslan yaptığı için veya yapmadığı için değil ama keşke bu tarz polemiklerde olmasak stad ve taraftar olarak benim fikrim.Ama herkse saygılıyım ama Ua'dan da saygı bekliyoruz !!!

Bir de ayrıca ben ultraaslan'ın yaş ortalamasını ve maça gidip gelirken ya da tanıdığım gençlerden yola çıkarsak,kusura bakmayın ama o pankartın onlardan değil üstlerden bir kaç kişinin fikri olduğunu düşünüyorum..Genelleme yapmayı sevmem ama tarz ve yaşamları pankart için biraz farklı bence

Genel taraftar için de çok büyük tepki olduğunu belirtmek istiyorum uA'ya.Metro'da sigara içmeler,bira içmeler,herkese atar yapmalar,takımın sahibi gibi davranmalar.Üstelik ben 36 yaşındayım 20 yaşındaki ergenlerin tavırları vs..

Bunlar da biraz tepkileri arttırmış olabilir..

Bu nasıl mantıktır o zaman adamlar senin her değerine sayıp sövsün reklam yapmayım diye sesin çıkmayacak mı?

Sacma bir video icin metrelerce pankart hazirlanmasi gereksiz diyorum. Konuyu boyle genellestirmeye gerek yok bence. Bu video ve hazirlanan pankarti konusuyoruz.

Ayrica bir degere sadiran kendi degerini dusurur. Biz ciddiye alarak tam tersini yapiyoruz.

Sacma bir video icin metrelerce pankart hazirlanmasi gereksiz diyorum. Konuyu boyle genellestirmeye gerek yok bence. Bu video ve hazirlanan pankarti konusuyoruz.

Ayrica bir degere sadiran kendi degerini dusurur. Biz ciddiye alarak tam tersini yapiyoruz.

Tepkisiz kalarakda bir gün elimizde savunacak bir şeyimiz kalmayabilir bunuda düşünmek lazım

Bu nasıl mantıktır o zaman adamlar senin her değerine sayıp sövsün reklam yapmayım diye sesin çıkmayacak mı?

Değerine sövenin kim olduğu asıl mesele. 3-5 çapulcu benim değerime sövse ne olacak sövmese ne olacak. Ama adamlar bizim aşırı tepki göstereceğimizi bildikleri için böyle bi yola başvuruyolar.

Adam aynı şeyi başka bi din üzerinden de yapabilirdi, çok mu zordu? Hayır. Ama biz böyleyiz, her şeyi ciddiye alıp büyütüyoruz. Bırakın abi. Elemanın biri Facebook'ta "Allah şöyle böyle" diye sayfa açar Facebook'un altını üstüne getiririz.

Facebook'ta Hristiyanlığı ve diğer dinleri aşağılayan sayfa yok mu? Jesus karikatürleri yok mu internette? Milyonlarca var hem de. E biz neden milletin çıkıp protesto yaptığını görmüyoruz? Dinleri umurlarında olmadığından mı? "Rahat" oldukları için mi?(ki bu yalan) Hiç biri. Adamlar durumun ne kadar önemsenmesi gerektiğine bakıyorlar. 2-3 çapulcu mu bunu yapan, yoksa önemli bi yere sahip kişiler (politikacı, gazeteci, şarkıcı vs.) mi diye.

Bazı şeyleri ciddiye alıp köpürmeden önce bi bakmak lazım ne kadar ciddiye alınması gereken bir mesele olduğuna. Abartmaya gerek yok.

yönetimden birileri bu pankartı astırarak neyi hedeflemiş olabilir?üsstlerden derken daha da üstlerden mi nereyi kastediyorsun?
Ultraaslan yaptığı için veya yapmadığı için değil ama keşke bu tarz polemiklerde olmasak stad ve taraftar olarak benim fikrim.Ama herkse saygılıyım ama Ua'dan da saygı bekliyoruz !!!

Bir de ayrıca ben ultraaslan'ın yaş ortalamasını ve maça gidip gelirken ya da tanıdığım gençlerden yola çıkarsak,kusura bakmayın ama o pankartın onlardan değil üstlerden bir kaç kişinin fikri olduğunu düşünüyorum..Genelleme yapmayı sevmem ama tarz ve yaşamları pankart için biraz farklı bence

Genel taraftar için de çok büyük tepki olduğunu belirtmek istiyorum uA'ya.Metro'da sigara içmeler,bira içmeler,herkese atar yapmalar,takımın sahibi gibi davranmalar.Üstelik ben 36 yaşındayım 20 yaşındaki ergenlerin tavırları vs..

Bunlar da biraz tepkileri arttırmış olabilir..

Ben beğenmedim.Müslüman kardeşlerim beğenebilir

Ben Galatasaraylı bir ateist olarak böyle bir şeyi görmek zorunda değildim.

Neymiş efendim "Galatasarayın kültürel dna'sı dışına taşan" bir pankartmış, geçiniz. Son derece anlamlı ve yerinde bir pankart olmuş.

Değerine sövenin kim olduğu asıl mesele. 3-5 çapulcu benim değerime sövse ne olacak sövmese ne olacak. Ama adamlar bizim aşırı tepki göstereceğimizi bildikleri için böyle bi yola başvuruyolar.

Adam aynı şeyi başka bi din üzerinden de yapabilirdi, çok mu zordu? Hayır. Ama biz böyleyiz, her şeyi ciddiye alıp büyütüyoruz. Bırakın abi. Elemanın biri Facebook'ta "Allah şöyle böyle" diye sayfa açar Facebook'un altını üstüne getiririz.

Facebook'ta Hristiyanlığı ve diğer dinleri aşağılayan sayfa yok mu? Jesus karikatürleri yok mu internette? Milyonlarca var hem de. E biz neden milletin çıkıp protesto yaptığını görmüyoruz? Dinleri umurlarında olmadığından mı? "Rahat" oldukları için mi?(ki bu yalan) Hiç biri. Adamlar durumun ne kadar önemsenmesi gerektiğine bakıyorlar. 2-3 çapulcu mu bunu yapan, yoksa önemli bi yere sahip kişiler (politikacı, gazeteci, şarkıcı vs.) mi diye.

Bazı şeyleri ciddiye alıp köpürmeden önce bi bakmak lazım ne kadar ciddiye alınması gereken bir mesele olduğuna. Abartmaya gerek yok.

Hocam haklısın her şeyi çabuk abartıyoruz burada haklısın . Ancak tepkimizi koymaz isek tekrardan tekrar bu tarzda filmler çevirilmeyecek mi sence ?

Hocam haklısın her şeyi çabuk abartıyoruz burada haklısın . Ancak tepkimizi koymaz isek tekrardan tekrar bu tarzda filmler çevirilmeyecek mi sence ?

Bence şimdi çevrilecek asıl.

Aaa birileri pankart açtı hemen projelerimi iptal edeyim mi dersin?

Yoksa ulan uyduruk bir şeyler yaptık gündeme oturduk hemen devam edelim mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt