#ÜmraniyedeHırsızVAR - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#ÜmraniyedeHırsızVAR

Sen buna faul verirsen adamlar da içerdeki pozisyona penaltı der, çok normal. Bana göre gol faul değil, bu da penaltı. Basit şeyler yani. Ama önceki attığım pozisyon bence kırmızı olabilirdi. Onu da belirteyim. Sanki bir tane daha vardı ama full maç olacak da bulacağız.

Düzeltme; Golün pozisyonu bu olmalı. ( Yanlış varsa düzeltin) Tekrar bakacağım yine de. Ama genelde bu paylaşılmış. Ben pozisyon buysa yorumlayayım.

İşin garip yanı top sağ tarafta iken fbli oyuncu gölgeliyor net değil ama bir engel var, kolu kırıp dirsekle mücadelede. Şimdi bizim maçta Apo'nun gol öncesi koydukları pozisyonu hatırlayın, top iki oyuncunun ortak alanında ve omuz omuza mücadele var. Burada adama perde olan bir fbli, topsa küme dışı. Kısacası demek istediğim şu, geçtiğimiz haftalarda Antepli oyuncuya kafa atan jkli oyuncu kırmızı görmedi. Çünkü burnu kanamadı, kırılmadı. Ama buna rağmen rengi kırmızıdır. Kural niyet üzerinden de okunur. Özetle niyet zaten adamı engellemek. Bu da futbol dilinde faul.

Son düzenleme:
Birsey olmaz. TFF Baskani atanmis zat, bu yolu kapatti. Bir kere yaptik cunku soz konusu Galatasaray'a karsi bir operasyondu, bir daha aciklamayacagiz dedi. Haa aciklar, olay fenere dokunur ve "atadigi" kisiler talep ederse ama bu biz degiliz.

Aynı şey bize olsa çoktan paylaşımlar yapılmıştı ezikler tarafından. İnşallah beklediğimize değer yönetimin tavrı. Tabi gösterirlerse

Bu siteden ya ben ya Emre Zeytinli gidecek bir gün. Bildiğim bir şey de bu. Du bakalım nereye kadar tom jerry gibi dolanacaz. 🤣

Aranızda da bunun tarafını belirleyenler var. Madem açık olup kıvırmıyoruz, bunu da dile getirelim. Bu saatten sonra gardımı aldığım isimler daha çok takibimde olacak zaten. Zaman diyelim. 🥳
aramizin limoni olmasi beni uzer cigdem hanim

Üst Alt