#ÜmraniyedeHırsızVAR - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#ÜmraniyedeHırsızVAR

Ben bugün yine şunu anladım. Satılmış adam çok. Bunlar şerefini üç kuruşa satmış adamlar.

Şu pozisyonları görüp, faul olduğunu bildikleri halde faul diyemeyenler. Bein, a spor, trt spor, tv8, derin futbol. Bunlar eve gidince karılarınin çocuklarının yüzüne nasıl bakıyorlar?

Bunlar daha iyi günlerimiz. Sezon sonuna doğru daha neler göreceğiz. Allah sonumuzu hayır etsin.

fenerli oyuncular bile durmuş faul oldugunu görünce hakem vermemiş. Halen burda kararlar doğru diyen insanlar var. Vardan dönen Ümraniye golü bu pozisyonda var devrede yok. Buna doğru karar diyen varsa birdaha futbol yorumlamasın

Bir şeyin doğruluğunu araştırmadan ezber yorum yapmak belki de ülkece en büyük hatamız. Okuduğunu anlayamamak kadar büyük sorun.

Yaw irfancan penaltı pozisyonunu izledim şimdi Aspor tekrarda. Ya vallahi bırakın bu işi onurunuzla kardeşim. Bizimkiler pozisyonu koymuş ama büyüteç en önemli yeri yutmuş resmen. İkili mücadele karar ağır olur demiştim bunun için geri alıyorum. Yumruk yaptığı elini adama sallıyor ya. Sen ne kafasındasın. Sonrasında da hs...lan der gibi elini kaldırıyor arsız!

Icardinin yaptigina faul var diyordun haci , Samet de basti ayagina Umraniyesporlu futbolcunun.

Pozisyon yuzde yuz faul

Resim

Resim
Ayağa basma yok gibi samette ama önceki pozisyon net faul. O pozisyondan sonra da durma falan olmadı. VAR hakemleri ya unuttu öncesine bakmaya ya da unutturuldu

Benim bir vurgulamak istediğim nokta da, bir kararin doğru ya da yanlış olmasından ziyade, hakemlerin skora ve takıma göre, sahaya göre standardı olmayan kararlar vermeleridir.

Bu çok acınası bir durum.

Sadece kırmızı kart, penaltı gibi skoru değiştiren pozisyonlardan ziyade Kadıköy'de yönetilen maçlara bir bakın.

Özellikle Crespo ve Valencia gibi oyuncular başta olmak üzere, rakip oyuncunun formasının ipliği dokunsa kurşun yemiş gibi kendini atan fbli topçular hemen faulü alıyorlar.

Duran toptan faulden rakip oynayamiyor bile yahu o stadyumda.

Her maç ayricalik istiyorlar.

Vallahi gidip nasıl 3-0 yendik orada tertemiz aklım almiyor. Biz sanırım bayağı güçlü bir takımız yahu.

Benim bir vurgulamak istediğim nokta da, bir kararin doğru ya da yanlış olmasından ziyade, hakemlerin skora ve takıma göre, sahaya göre standardı olmayan kararlar vermeleridir.

Bu çok acınası bir durum.

Sadece kırmızı kart, penaltı gibi skoru değiştiren pozisyonlardan ziyade Kadıköy'de yönetilen maçlara bir bakın.

Özellikle Crespo ve Valencia gibi oyuncular başta olmak üzere, rakip oyuncunun formasının ipliği dokunsa kurşun yemiş gibi kendini atan fbli topçular hemen faulü alıyorlar.

Duran toptan faulden rakip oynayamiyor bile yahu o stadyumda.

Her maç ayricalik istiyorlar.

Vallahi gidip nasıl 3-0 yendik orada tertemiz aklım almiyor. Biz sanırım bayağı güçlü bir takımız yahu.

Meler denedi zaten ilk yarı ama baktı fbde bi bk yok, biraz düzgün yönetmeye başladı. Goller de ardı ardına geldi. Fb taraftarı da kendi oyuncularına tepki koyunca o moda geçti. Yoksa Kerem'in gol incelemesi, ilk golün iptali falan skandal idi. Çok taraflıydı. 90 dk bir Icardi olsaydı, başak maçı olacak maçtı.

Yaw irfancan penaltı pozisyonunu izledim şimdi Aspor tekrarda. Ya vallahi bırakın bu işi onurunuzla kardeşim. Bizimkiler pozisyonu koymuş ama büyüteç en önemli yeri yutmuş resmen. İkili mücadele karar ağır olur demiştim bunun için geri alıyorum. Yumruk yaptığı elini adama sallıyor ya. Sen ne kafasındasın. Sonrasında da hs...lan der gibi elini kaldırıyor arsız!
Trt dün bunyamin penalti dedi dedim nasıl söyledi bunu. Meğer kılıfını hazırlamış. Önce sachy faul yapıyor diyor. Uln ne rezil adamlar var.

Lincolnun ceza alanında çok mraniyeli düşürdüğü pozisyon var. Onada kendi ayağını takıyor dedi. Bunların yediği paralar haram

Trt dün bunyamin penalti dedi dedim nasıl söyledi bunu. Meğer kılıfını hazırlamış. Önce sachy faul yapıyor diyor. Uln ne rezil adamlar var.

Lincolnun ceza alanında çok mraniyeli düşürdüğü pozisyon var. Onada kendi ayağını takıyor dedi. Bunların yediği paralar haram

Cidden öyle ya. İnsan çoluk çocuğunun yüzüne nasıl bakar ya. Ekmek kazandığınız yere ihanet, yemin ederim... Hatayı geçti bunlar yanlış oldu artık...

Ben de Twitter'dan gördüm ve dedim ki ağır karar olurdu. Büyüteç vardı, en önemli yeri resmen baskılamış, sadece ayaklara dikkat etmiştim. Aspor özette gördüm, cidden penaltı imiş. Ne diyelim Allah çıkarsın. Haksız yere dört puan aldırdılar. Bizim maçın diyetini ödüyorlar, üzümüyorlar fblerini... 😏

Sayfalarca tartismissiniz, bir kısım objektif olacağım diye bkunu çıkarmış zuhahhaa

Yahu FB'in attığı golde, herkes son tahlilde Samet'in pozisyonuna odaklanmış fakat aynı Ümraniyeli oyuncuya en başında hava topu mücadelesinde net faul var. Ona faul çalsa pozisyon bitecek zaten.

Devam ediyor, top ayni oyuncuya bir daha geliyor, oyuncu dripling halindeyken fbli oyuncu resmen ayak sallıyor hatta dengesi bozuluyor oyuncunun faul kere faul.

Son tahlilde de Samet'in pozisyonu oluyor.

Yani golden önce sizin tartıştığıniz hariç 2 tane net faul var.

Samet'in pozisyonunda ise FBli oyuncular bile faul diye duruyor dikkat edin.

Dün Fenerbahçe'ye 2 puan hediye edilmiştir. Maçın son anında, cevrilemeyecek bir golü iptal edip FB'yi yarışta tutmuşlardır.

Sayfalarca tartismissiniz, bir kısım objektif olacağım diye bkunu çıkarmış zuhahhaa

Yahu FB'in attığı golde, herkes son tahlilde Samet'in pozisyonuna odaklanmış fakat aynı Ümraniyeli oyuncuya en başında hava topu mücadelesinde net faul var. Ona faul çalsa pozisyon bitecek zaten.

Devam ediyor, top ayni oyuncuya bir daha geliyor, oyuncu dripling halindeyken fbli oyuncu resmen ayak sallıyor hatta dengesi bozuluyor oyuncunun faul kere faul.

Son tahlilde de Samet'in pozisyonu oluyor.

Yani golden önce sizin tartıştığıniz hariç 2 tane net faul var.

Samet'in pozisyonunda ise FBli oyuncular bile faul diye duruyor dikkat edin.

Dün Fenerbahçe'ye 2 puan hediye edilmiştir. Maçın son anında, cevrilemeyecek bir golü iptal edip FB'yi yarışta tutmuşlardır.

Fbli oyuncular bile faul olduğu için duraklıyor, hakemden ses çıkmayınca atak devam ediyor. Bein özetlere tek faulu koyuyor ve objektif arkadaşlarımız gibileri tuzağa düşüyor. Ama daha vahimi çok net gibi bunu savunmaları. Bana derken kendileri düşmüş tuzağa. 🤣

Üst Alt