Ünal Aysal: "Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaz" - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaz"

Cevap: Başkanımızın yanındayız! | TEK YUMRUK, TEK YÜREK!

son olayları değerlendirince umarım bu operasyon sadece aziz yıldırım ve birkaç kişi için yapılmamıştır diye düşünüyorum. aziz yıldırım itibarsızlaştırıldı, uzaklaştırıldı, şimdi olayın üstü kapatılıp devam ediliyor gibi. diğer büyük davalara baktığımızda amaç suçu tespit etmek yerine içeri atıp didik didik ederek itibarsızlaştırma şeklinde yürüyor. sanırım amaca ulaşıldı aziz yıldırımsız fener hiçbirşey olmamış gibi devam edecek. bizimkilerin yaptığı üstünün örtülmesine karşı durmak. bravo. o kulüpler birliği de yaptığı açıklamadan utansın.

Ben baskanin bu cikisini isin Ergenekona donmesini onlemek icin oldugu kanatindeyim.Ortada milleti alistirip diger davada oldugu gibi yillar surecek tutuklamalar ,gozaltilar bir turlu sonuclanmayan iddaalar zincirine isi cevirecekler.Boylece her an herkes tehdit ve santaj altinda kalip iceri alinma tehlikesiyle karsi karsiya kalacak.

Sike dedigin basittir.Ya delilin kanitin vardir yada yoktur.Dunyada saglikli isleyen hukuk sistemlerinde bu olaylar bir kac hafta icinde sonuca baglanir.Oyle yillarca ucu acik bicimde surmez.

Bizim kulub isin bu tarafa cekildigini gordugu icin bu cikisi yaparak savciligida belge ve delilleri biran once federasyona gondermesi icin baski altina aldi.Tabi ortada gercekten sike delil ve belgeler varsa.

Eger bu is gercekten uzarsa olayin sike ve sporla ilgili degilde siyasi oldugunu savunanlar hakli cikacaktir.

bu kulüpler birliği tam avel günü kurtama derdinde 2 ay sonra kanıtlar,belgeler çıktı ne yapacaklar uefa el koydu daha mı mutlu olacaklar

Merhaba

Galatasarayımız'ın Başkanı Sayın Ünal Aysal'ın kulübümüzün menfaatlerini koruma adına haksız başarı, gelir, kazanç sağlayan devletin emniyet, savcı ve mahkemesince sabitlenen takım için TFF'nin alması gereken kararı hatırlatması için yayınladığı mesajdan dolayı Galatasaray taraftarı olarak teşekkür ederim. Bu hukuk sürecinde verilen çabalarda Sn Ünal Aysal Başkanımızın alacağı her karar için 35 milyon taraftar gibi benimde yanında olacağımı bildirmek isterim.

Temiz futbol için temiz çabalarınızdan dolayı kutluyorum.

Saygılarımla

Bende gönderdim kardeşler. Elimden bu kadar geldi. Temiz Futbol için Temiz Çabalarımız sonuçsuz kalmaz inşallah.

Baskandan bekledigimiz kendine yakisan aciklamayi yapti. Helal olsun baskan. Tum kulupler sana karsi ciksa da biz hep seninleyiz..Destegimiz sonuna kadar devam edecek.

Bircok kulup kime yaranacagini sasirirken sen bu onurlu durusu sergiledigin icin Tesekkurler...

onlar tek biz hepimiz, alayı satılmış, çıkalım havuzdan kendi dekoderlerimizi satalım, fenerbahçesiz havuzu kaldıramayan anadolu sefilleri bakalım galatasaraysız havuzu nereleriyle kaldıracak..

helal olsun başkana inşallah yarın divan kurulunda gereken cevabı verir...

başkanımızdan beklediğimiz duruş buydu dünkü eleştirilerimiz boşa cıkmadı ve sesimiz duyuldu yönetimimiz taraftarını dinledi. helal olsun başkan. tff yi protesto yürüyüşü yapalım derim

Kulüpler birliğiyle kararı destekliyormuş, yahu külüpler birliğinin yarısı zaten şikeyle adı karışmış kulüpler.Böyle desteklemeleri normal zaten.

Cevap: Ünal Aysal: "Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaz"

Kulübümüzün tutumuna gelen tepkiler işe yaramışa benziyor.

Başkanımızında gerçekleri görmesi güç değildi her şey ortada.

Helal olsun.

cok güzel aciklama gereken buydu iste simdi tff nin aciklamasi icinde bi sert aciklama bekliyorum baskan dan

ben resmen bir rest ve tehdit bekliyorum

arkadaslar eger baskan bu foruma uye degilse ben de neyim,valla iyi takip ediyor bizi:D:D:D:D:D ya

yarın bir canlı basın toplantısı yapsalar

Üst Alt