# Ünal Aysal - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ünal Aysal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ünal Aysal

Hagi'nin istediği bütün adamlar alındı, Çakma-hoca olduğu için misimoviç gibi bir adamı da harcadı.

Romanya'dan ancak halı saha takımı antrenörlüğü yapacak adamı tuttular, G.Saray gibi bir takımın başına getirdiler. Vizyonsuzluk.

Önce Zapata denilen karpuzcuyu aldırdı. Sonra Stancu denilen 1m euroluk pırpıra 5m euro verdirdi. Başta getirilmesi hata idi. Neyse ki paldır küldür yollandı.

Neyse ki Tugay var da tek olumlu transfer Yekta'yı aldık. Sen burda scoutçuluk oynarken,ben senin gibilere futbol dersi veriyordum.

Fazla belli ettirme, bas vur senide scout yapsınlar. Görelim ender futbol bilgini.

Taraftarın bir deyimi var: Zapata = 20 tane Aykut + Ufuk. Yönetim getirecekti Haginin istedigi asıl kalecilerden birini. Bu Handanovic mi olur Romero mu olur bilmem.

Stancu Romanyanın en fazla gelecek vaad eden 2 oyuncusundan biri. Genc oyuncu, risk edilebilir. Bu facia kadroda bu kadar oynaması normal. David Villayı getirmedik.

Seninle futbol konusunda sabaha kadar kedinin fareyle oynadıgı gibi oynarım ama tepki gelicek Hagiyi buraya getirdin diye. Konuyu ben acmadıgım halde.

Fazla belli ettirme, bas vur senide scout yapsınlar. Görelim ender futbol bilgini.

Taraftarın bir deyimi var: Zapata = 20 tane Aykut + Ufuk. Yönetim getirecekti Haginin istedigi asıl kalecilerden birini. Bu Handanovic mi olur Romero mu olur bilmem.

Stancu Romanyanın en fazla gelecek vaad eden 2 oyuncusundan biri. Genc oyuncu, risk edilebilir. Bu facia kadroda bu kadar oynaması normal. David Villayı getirmedik.

Seninle futbol konusunda sabaha kadar kedinin fareyle oynadıgı gibi oynarım ama tepki gelicek Hagiyi buraya getirdin diye. Konuyu ben acmadıgım halde.

Yavaş oyna. Fazla tom,jerry seyretme.

Teknik adamlıkla alakası olmayan hagi'yi savunan bi adamla, ben zaten futbolu tartışmam.

Harcanan zamanıma yazık.

hagi iyi ve kötü şeyler yapmış olabilir ama pek de suçlanacak bir durum yok ortada, sanki adam geldiğinde süperdik de sonradan bozduk.

ha, çöküşte olan bir takımı toparlayamadı. bu kabul. ama bu zaten herkesin yapabileceği bir iş değil.

mesela fener, aykut'a, çökmüş, dağılmış, ne olduğu belli olmayan bir takım vermedi. geçen sene 2. olmuş bir takımı, istediği oyunculara gerekli paraları verip takviye ederek verdi.

bi an önce seçim olsada şu helvacı yandaşları sussa :)

Bu seçimi "Kupa" havasına sokmayın rica edeceğim.

Şimdi ben Helvacı'yı beğeniyorum.Aysal kazanırsa desteklemeyecek miyim?

Veya Helvacı kazanırsa,şimdilerde "Aysal başgaaaan" diye bağıranlar Helvacı'yı alkışlamayacaklar mı iyi hamleler yaparsa?

Mehmet Helvacı'nın bir açıklaması var ; "Kazanamasam da görüştüğüm isimleri yeni yönetime sunacağım." diye.Anlatmak istediğimi anlatıyor bence bu söz.

Veya Helvacı kazanırsa,şimdilerde "Aysal başgaaaan" diye bağıranlar Helvacı'yı alkışlamayacaklar mı iyi hamleler yaparsa?

Mehmet Helvacı'nın bir açıklaması var ; "Kazanamasam da görüştüğüm isimleri yeni yönetime sunacağım." diye.Anlatmak istediğimi anlatıyor bence bu söz.

bizim taraftarimizda muthis bir mantik var.

istemedikleri bir baskan veya futbolcu gelirse basarisiz olmasi icin dua ediyorlar.

ertem_sener Ertem Şener

SON DAKİKA cnn türk @spormasasi gs başkan adayı ünal aysal seçilirse kaç yıldız transfer edecek açıklıyor !!!!

Zaman geçtikçe hainlikler içten delmeler unutulur boşver ne ben yazdım bunu ne de sen alıntı yapıp cevap verdin ;) Sırf helvacı olsun diye diyenler var ama yönetimine bakan yok, soruyorum arada,kimse yönetiminden bi kişi bile tanımıyor. ama ben bi ali dürüste güvenirim aynı şekilde ali dürüst kadar olmasada abdurrahim albayrak, 2000 in üstünde oy alan adnan öztürk var bunlar boş adamlar değil. Helvacı karizmayı çizdirdi bi kere, hiç hayal etmedim onu başkanlık makamında..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt