# Ünal Aysal - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ünal Aysal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ünal Aysal

Terim ve gerets ile övgü dolu sözleriniz var benim lucescu icinde var dedi terim ve gerets dısında adaylarımızda var anlamına getirdi

ahanda yazıyorum yeni hoca lucescu olacak eğer olmazsa 1 gün banlayın beni :D ,hissiyatım yanıltmayacak beni :D,hem de A.Albayrak ile beraber jetten inecekler,f.terim hoca olmayacaktır profesyonellere çalışma olayı imparatora ters gelir,23 Mayıs'ı bekleyelim.

ünsal medyada birinci

Galatasaray Kulübü'nde 14 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul öncesi başkan adayları çalışmalarını sürdürürken, adaylardan en çok Ünal Aysal hakkında medyada haber yapıldığı bildirildi.

Medya takip ajansı Interpress tarafından yapılan açıklamaya göre, ajans, mart ayında yapılan mali genel kurulda, sarı-kırmızılı yönetimin idari yönden ibra edilmemesi üzerine başlayan olağanüstü genel kurul sürecini mercek altına aldı. Ulusal, bölgesel ve yerel iki bine yakın gazete ile dergide çıkan haberlerin tek tek incelenmesi neticesinde, yazılı basının spor sayfalarında sarı-kırmızılı takımın olağanüstü genel kurulu hakkında şimdiye kadar toplam 2 bin 236 adet haber ve yazının yayınlandığı tespit edildi. Başkanlık için ismi geçen adayların yer aldığı haberlerde ise en çok Ünal Aysal'ın adının öne çıktığı belirlendi.

Ya aslinda Aziz Yildirim da öyle pek güclü biri degil, bakmayin sallayip duruyor etrafa.

Önemli yerlerde, pozisyonlar da, görevli olan bir cok Fenerbahceli oldugundan pek birsey demiyorlar.

Yani kongre üyeleri bir sacmalik yaparsa bunun altindan kalkamazlar. Galatasaray´i yok ederler. Tek yol Ünal Baskan

5 milyar dolar, faize yatırsa yıllık faiz %7.5 falan aylık faiz de, %0,5 civarı desen. 25 milyon dolar yapar ayda :D:D

tabii her şeyini nakite çevirmesi lazım ama ben olsam yaparım, şirketi mirketi satacaksın kafa rahat :D

Arkadaşlar bunları yazmak gerçekten beni mutlu hissettirecek ki 48 saat sonra son dönemlerde yaşadığımız kabusun son bulması için ilk adım atılacak Allah'ın izniyle. Ve buna inanmamız gerekiyor ki o Hakan, Hagi, Taffarel, Popescu, Ümit, Okan, Arif, Bülent, Küçük Hakan, Hasan Şaş ve gerisini getiremediğim kahramanların yer aldığı o güzel günlere geri döneceğiz..

Buna ilk önce taraftar olarak bizim inanmamız gerekiyor. Şu an boşverelim kim şampiyon olur kim kimi transfer eder kim ne demiş ne söylemiş.. Bunlar hepsi bizim dışımızda olan şeyler...

Gerçek Galatasaraylılar olarak artık birlik ve beraberlik adına bu güzel günlere inanmalıyız. Ve herkesi de buna davet ediyorum..

Güzel günler çok yakın arkadaşlar..

Bknz: Bir Şampiyonluğun Hikayesi Belgeseli..

Benim okadar param olsa en az 4de birini kulube bagislarim. Vallaha yaparim bunu , hicbir karsilik beklemeden getiririm oyuncularin en kralini. Taraftarlarin hayir dualari yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt