United Nasıl Yenilir ¿ | Fikir Topici - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

United Nasıl Yenilir ¿ | Fikir Topici

Cevap: United Nasıl Yenilir ¿ | Fikir Topici

Bursa maçında Umut çıkıp Aydın girmişti.

Dünkü Genoa maçında da Berk çıkıp Ceyhun oyuna girdi.

Bence tek forvetle çıkacağız.

Tek forvet Burak oynar , orta alanda da Hamit-Melo-Selçuk-Emre-Amrabat oynar.

İlk 20 dakika çok önemli bana kalırsa,bir şekilde o baskıyı atlatırsak puan alma ihtimalimiz yükselecektir.

Orta alanda ki oyuncularına üstünlük sağlayabileceğimizi düşünüyorum. Cleverley-Carrick'ten daha sağlam bir orta sahamız var..

Ayrıca Van Persie konusunda duran toplara çok dikkat etmemiz şart yoksa canımızı yakabilir...

Çok umutsuz değilim açıkçası.Manchester bildiğimiz takım değil henüz,kesinlikle gol buluruz ama defansımızda bireysel hatalar yaparsak ta ayvayı yeriz....

de gea penaltı yaptırıp kırmızı kartla takımını 10 kişi bırakırsa rahat yeneriz, şaka bir yana manchester favori ama benim umudum var ve yenebiliriz....

Ben gerçekten güveniyorum takıma bireysel hatalar yapmazsak ve duran toplarda daha dikkatli olursak şansımız olabilir ... Burak, Selçuk, Melo ve Amrabat'tan bu maçta çok şey bekliyorum ...

Pires'le başlamamak lazım maça.

Dün Hollanda maçında gördük. O kalitedeki adamlar rahatça kanatlara yayıyosa topu United çok rahat ve etkin şekilde yayarak gelir ki kanat oyuncuları çok tehlikeli. Nani, Young, Valencia.

Topu kontrolümüz altına alıp pas yapmalıyız fazlaca.

4-2-3-1 ile çıkarsak bende çok iyi olur.

517916_Galatasaray_SK.jpg

Ben beklediğimiz kadar zor olacağını zannetmiyorum

Kendi evlerinde de olsalar gruplarındaki en güçlü rakip olarak bildikleri Galatasaray'a temkinli başlayacaklardır, ilk 10 dakika takımımızın oyun tipini anlamaya çalışmalarıyla geçecek.direk hücum anlayışıyla değil. Bu temkinli oyun sırasında yani oyunun ilk başlarında sıkı pres yaparsak ortalara doğru oyun dengelenir. Emin olun kolay lokma görmüyorlar,öyle topu alıp gidip atayım hatta farka gideyim mantıkları olmayacak. Temkinliliklerinden faydalanırsak puan ya da puanlar alabileceğimize inanıyorum ben. Fatih Terim'e ve vereceği motivasyona güveniyorum.

Yerden oynamalıyız. Kanatları kullanmalıyız. Amrabat yaratıcı olmalı. İlk 20 dakika direk saldırmamalıyız. Top bizde olmalı fakat yan pas, geri pas yapmalıyız.

kısır bir maç olursa yenme ihtimalimiz artar united a gol pozisyonu vermemeli ve van persie kesinlikle ceza sahasında topla buluşmamalı 70 lere kadar maç 0-0 giderse 75-90 arası hızlı bir ataktan gol bulabilirisek galibiyet gelir

kısa sonuç 1-0 olsun bizim olsun

şahsi fikrim galibiyet olmasa da olur beraberlik iyi sonuç bizim acımızdan

Sadece duran toplar diyorum. Milli maçtaki gibi saçma sapan bir gol yemezsek oyunda kontrolümüz kaybetmeyiz ve başabaş bir maç olur.

Üst Alt