Üyelerimizden eleştriler - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üyelerimizden eleştriler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: What the hell ?

Benim anlamadığım adam başlık açtı gitti, google forum girişine Fenerli dedektörü koymuyor ki? Paf üyelik böyle tiplere prim yaptırır yahu. Belli etmez kendini, sonra yazar yazar paf üyeliği dolunca daha beter patlar bize. Bunca zaman aramızda dolaşmış olur, gerek yok böyle prosedürlere.

Empati yap, aklına pçlik geliyor, Antu'ya girip takılayım diyosun. Seni yeni üyelerin arasına alıyorlar. Yaz babam yaz, yaz babam yaz. Yeni üyeler senin aklına gelen saldırıyı görseler ne olur görmeseler ne olur. Hatta o saldırıyı biz de göremeyeceğiz, fener forumları da göremeyecek.

Sen sabredip bekleyeceksin de ondan sonra normal foruma alınacaksın.

PAF üyelik bence gayet mantıklı. Antu bunu yapıyor ve bence de iyi yapıyor. Ben girip saldıramıyorum

LYS konusundaki 1113.mesajı keşke editlemeseydiniz de herkes görseydi !

Herkes görseydi mutlu mu olacaktın?

Bir yönetici hata yaptı. Kendi ne düşündü bilmiyorum ama benim ağzıma sıçtı. Benim boynumu üyelerimize karşı büktü. Yönetici cezaları güven kaybıdır. Bu ceza belki sizi tatmin etmeyecek ama başka bir yöntemi de yok. Özetle bu, mesajı editlendiği andan itibaren benimle onun arasında bir konu.

Onun yaptığı ne kadar yanlışsa, senin o mesajı "afişe etme sevdan" da o kadar yanlış. Afişe edince, "evet bu yönetim boktan" tabirin doğru mu çıkmış olacak? Bu yönetimi kötü göstemeye çalışman, (iyi niyetle birşeyleri tartışıp iyileştirmeye çalıştığımız bu ortamda) nasıl açıklanabilir?

Aynen, rezillik. Görür görmez raporladım zaten.

Raporladın diye sakın MYC yemeyesin.

Artniyiyet demiştim de, örnek üstüne geldi. Kim neyi raporlardığı için ceza yemiş?

Sertaç 'in isteğiyle sessiz kalaım, Sertaç birebir alsın önerileriniz irdelesin dedik, ama burası "yönetimde görülen hataları yüzlerine vuralım" tarzında yaygınlaştırma ve negatif sinerjiyi yayma topiğine dönerse, amacımıza ulaşamayız. İşe yarayacaksa birkaç gönüllü ile forumu tarayalım, diğer yöneticilerin mesajlarındaki hataları tarayalım, birsürü buluruz. Onları da koyarız buraya, hep birlikte eğleniriz !.

Mehmet'in yaptığı terbiyesizlik. Bir daha da burada onunla ilgili gelen şikayetlerle ilgilenmiyorum, mümkün mertebe bana onun şikayetiyle gelmeyin.

Mümkünse de yaptığı şeyleri takmayın burada. Yönetimden biri olarak bakmıyorum bundan sonra ona. İşini yapar olur biter. Bu kadar basit. Başka şikayetleriniz varsa bu dakikadan sonra dinlemeye başlıyorum. Mümkünse de bana sadece genel şikayetlerle gelin, kişisel sorunlarla gelmeyin.

Rıza abi sanırım TÜ forumda küfür yazdı diye ceza almış. Bence TÜ forumundaki mesajlara ceza verecekseniz ceza sadece TÜ forumunu kapsasın. Atıyorum 1 Ay MYC aldıysa, 1 ay boyunca TÜ foruma giremesin.

olm mehmet'in cılgın bir ark. oldugunu niye kabul edip rahatlamıyonuz lan ? :asd:

su myc bolumu olayını gundeme getirip duruyorum ilgili postlarım geri kalan sayfalarda, bir sonuca ulasalım sonra 2. maddeye geceriz, ha gayret hayding, iki dk bi konuya odaklanalım sonra yine dassak yaparsınız. bi rahat duramayursunuz yau.

myc bolumu kaldırılsın diyorum tez bu, gerekcelerimi de bir okuyun bir zahmet.

MYC bölümü kalkmayacak Emir Reis.:) Oranın kimseye zararı yok, bence sorunun özüne odaklanmak daha güzel olur. Yönetimden şikayetçi olmanızın sebebi o bölüm değil ya, başka sorunlara geçelim derim.

kadın ne demiş ki anlamadım? kafayı sıyırmış bi eski askerin laflarını uzman diyip koyuyosun da kadının laflarına gelince terörist

Konuya baktım, bu mesajdan rahatsız olan baya üye var gibi, bir de rapor geldi, p.k.k yandaşlığı yapıyor, neden ceza vermiyorsunuz diye.

Şimdi, konu nevizadede, ben hayriye ceza vereceğim, kaçınız itiraz edecek merak ediyorum. Bu arada hayri'yi bu konudan attım, okuyamayacak mesajları, sonra açarım.

Bir de, bana çözüm önerisiyle gelin, buraya gelip de "o mesajda o mana yok, her şeyi yanlış anlamayın, ceza verilmez, nevizde nasılsa" bıdı bıdısı yapmayın, zaten böyle yapanları da konudan atacağım geçici olarak. Bana çözüm üretin, lazım olan bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt