Ve Hagi yeniden Galatasaray'da! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Galatasaray Hagi'yle anlaştı

Şimdi gelecek teknik adamın bizi ve Türkiyeyi tanıması lazım

Şuan boşta olması lazım

Böyle bir enkazı devralacak cesareti olması lazım

gördüğünüz gibi şuan bu vasıfları taşıyan iki kişi var Terim ve Hagi

Terim reddetti

Hagi kabul ederse gelir

TD kariyeri kötü diyen arkadaşlar;

Rijkaard da bir futbol efsanesiydi

ama görülen o ki burada kendisine tapıldığına göre

bir TD efsanesi de oldu

çıkışı Barcelonayla yaptı

Hagi de belki çıkışını Galatasarayla yapar ve gelecekte çok iyi TDler arasında yer alır...

Oov. Semih Yüksel'e saç baş yoldurmuşmuş.

Almayalım o zaman beyler. Dağılın.

Adam bize o şartlarda 76 puan toplatıp Türkiye Kupası'nı aldırtmış. Üstelik hala genç bir teknik adam. En azından takıma defans yaptırmayı öğretir biraz olsun.

Senin takımında Hakan ve Servet varken istersen Ron Artest'i getir gene savunma öğretemezsin. Bu klüp yıllarca hücum futbolu oynayan bir takım kimliğine büründü. Lucescu da bu yüzden kovuldu. Aynı şekilde Hagi'de. Ben ofansif futbol oynayan Galatasaray'dan zevk alıyorum. Daum, Lucescu, Hagi vb gibi 9 kişiyi geriye çekip kontratakla sonuca gitmeye çalışan hocalar değil!

Yönetim Hagiyi Aslanların önüne attığının farkında değil. Hagi Galatasaray için herşeyi yapar ama herhangi bir başarısızlıkta yönetim Hagiyi paralı askerlerine ıslıklatır buda beni çok üzer.

Senin takımında Hakan ve Servet varken istersen Ron Artest'i getir gene savunma öğretemezsin. Bu klüp yıllarca hücum futbolu oynayan bir takım kimliğine büründü. Lucescu da bu yüzden kovuldu. Aynı şekilde Hagi'de. Ben ofansif futbol oynayan Galatasaray'dan zevk alıyorum. Daum, Lucescu, Hagi vb gibi 9 kişiyi geriye çekip kontratakla sonuca gitmeye çalışan hocalar değil!

Ben başarıya bakarım aga. İsterse 11 kişiyi kale çizgisine koysun. Kontratakla gol bulup o maçı kazandırırsa yeter. Servet ve Balta yorumuna katılıyorum. Neill'in yanına iyi bir stoper gerekli.

hagi hoca olarak bizde hic basarisiz degildi gayette iyi futbol oynatmisti feneri 3 macta iki kere yenmistik biride 5 1 mac lik türk telekom arena da takimin basinda hagi nin olmasi güzel olur

gelirse riberyli günlerimize geri döneriz hücum futbolu izlemek istiyoruz mehmet batdalı koysun forvete. o adam oynamalı kesinlikle tipik forvet. barosu yanında 2 forvet denenmeli baros çok yıpranıyo

çift forvet oynatacağını sanmıyorum

misimovic oynarsa çift forvet olmaz...

Bir feneri yenmek kıstas olmamalı.

Evet Hagi belki Rijkaard´in Teknik Direktörlük kariyerinin yanina yaklasamaz ama Türkiye sartlarinda pozitif etki yapacagi cok acik. O dönemde cok kötü durumda olan takimi cok kisa bir süre icinde toparlamayi bildi ve oyunculara ceki düzen verdi. O kadroyla inanilmaz basarilar elde etmesini bekleyemezdik zaten. Aynisi bu kadro icinde gecerli. Eminim ki Galatasaray´i toparlayacaktir ama sampiyon olamayacaktir ki kimse bizi bu sene sampiyon yapamaz. Sene sonunda da Adnan´lar tarafindan gönderileceginden korkuyorum. Adnan´lar bu takimin basindayken bu Galatasaray´dan hicbirsey olmaz. Buruk bir sevinc icerisindeyim. Hagi´yi tamamen kaybetmekten korkuyorum.

Hagi bizde genellikle hangi sistemi oynatıyordu ? Net bir şekilde hatırlayan var mı ?

hagi hücum futbolunu sever türkiyeyi bilir kesinlikle pes etmez karizması var sevilen bir futbolcuydu.bizden biri gibi ve takımımıza sahip çıkar.konuşmakla olmuyo yumrugunu masaya vurcak adam kalmadı lagaluga yapmayın lütfen

Evet Hagi belki Rijkaard´in Teknik Direktörlük kariyerinin yanina yaklasamaz ama Türkiye sartlarinda pozitif etki yapacagi cok acik. O dönemde cok kötü durumda olan takimi cok kisa bir süre icinde toparlamayi bildi ve oyunculara ceki düzen verdi. O kadroyla inanilmaz basarilar elde etmesini bekleyemezdik zaten. Aynisi bu kadro icinde gecerli. Eminim ki Galatasaray´i toparlayacaktir ama sampiyon olamayacaktir ki kimse bizi bu sene sampiyon yapamaz. Sene sonunda da Adnan´lar tarafindan gönderileceginden korkuyorum. Adnan´lar bu takimin basindayken bu Galatasaray´dan hicbirsey olmaz. Buruk bir sevinc icerisindeyim. Hagi´yi tamamen kaybetmekten korkuyorum.

Bende ondan korkuyorum dostum. Çünkü çok acayip bir yönetimimiz var. 1 haftada t.direktör harcayan başkanımız. Sezon sonu olası başarısızlıkta tribünlerin Hagiyi hiç suçu yokken ıslıklaması beni çok üzer. Çünkü Hagi Galatasaray için çok değerli.

Dogru dürüst kanat oyuncumuz suanda zaten yok. En iyisi cift forvet, arkalarinda Misimovic ve onun arkasindada kosan 3 adam olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt