Ve Hagi yeniden Galatasaray'da! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Galatasaray Hagi'yle anlaştı

Hagi gelipte başarısız olursa başarısızlığı kimse Hagi'ye yükleyemez.Suçlu tamamen yönetim olur.

Bu dandik yönetime ancak Terim gibi bir piskopat ayar cekebilirdi, sözünü dinletebilirdi. O yüzden moralim bozuldu teklifi kabul etmediginden dolayi. Hagi´yi daha kolay yönetebileceklerinden dolayi Hagi´yi secmis olabilirler ve bu beni cok rahatsiz ediyor. Hagi sadece Galatasaray sevgisinden dolayi yardima kosmayi kabul edecektir kendi gelecegini düsünmeden. Keske birileri Adnan´lari anlatsaydi Hagi´ye. Yazik olacak gibime geliyor.

bazı arkadaşlar halaa hagi için olumsuz konuşuyor.arkadaşlar artık takımın hocası hagi.hocanıza sahip çıkın nedir bu eleştiriler yaaa adminler hagiyi eleştirenleri atın gitsen lazım değiller burdaa.takıma hocaya sahip çıkın biraz fenerlimisiniz?

burası Türkiye artık bu gerçek kabul edilerek teknik adam getirilmeli

Hagi bunlardan biri

Aragones, Del Bosque, Rijkaard gibi teknik direktörler arkasına teneke bağlanarak gönderildi

ama başarısız oldular o da bir gerçek

çünkü anlayış farkı çok büyük...

Aradan yaklaşık 6 yıl geçmiş; adamın futbol felsefesi değişmiş olabilir, artı olarak buna tecrübeyi de eklersek hiçte fena bir tercih sayılmaz. En azından Daum'dan iyidir, Galatasaray'ı izlememe engel teşkil edecek biri değildir.

Uğur Önver

@uguronver Uğur Önver

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü George HAGİ oldu....

Hagi Galatasaray için geçici bir TD olur ancak. Sene sonu mutlaka vizyonu yüksek bir isim getirilip yerliler temizlenmeli.

Bende ondan korkuyorum dostum. Çünkü çok acayip bir yönetimimiz var. 1 haftada t.direktör harcayan başkanımız. Sezon sonu olası başarısızlıkta tribünlerin Hagiyi hiç suçu yokken ıslıklaması beni çok üzer. Çünkü Hagi Galatasaray için çok değerli.

Kardesim aslinda Teknik Direktör isminin hicbir önemi yok bence. Bütün kararlari Hagi´ye birakmazsan Hagi de basarili olamaz ki. Rijkaard´in olamadigi gibi. Bizim yönetimimiz sadece antreman yaptiran bir hoca ariyor düsüncesindeyim. Rijkaard gibi bir adamda bile bu düsünceyi uyguladilar ya, daha ne söyleyebiliriz ki. 36 kisilik listeden 1 kisiyi bile almiyorsan ne basarisi bekliyorsun ki? Hagi´den de bekleyemezsin. O yüzden Adnan Polat Fatih Terim´in sartlarini kabul etmeye yanasmadi. Fatih Terim de rest cekti ki cok normal. Adnan´lar sadece antreman yaptiracak bir hoca ariyor. O yüzden yazik olacak efsanemize diyorum.

Dogru dürüst kanat oyuncumuz suanda zaten yok. En iyisi cift forvet, arkalarinda Misimovic ve onun arkasindada kosan 3 adam olur.

1 ay falan sonra Arda geliyo

İyileşirse Kewell var

Sabri var

ayrıca 3 koşan adam dediğin tarzda 1 oyuncu var o da ayhan belki bir de barış

bunların da tarzı öyle tamamda iyi futbolcu değiller

o nedenle wolfsburgdaki o sistemi uygulamamız zor

Hagi Galatasaray için geçici bir TD olur ancak. Sene sonu mutlaka vizyonu yüksek bir isim getirilip yerliler temizlenmeli.

Öyle birsey yapicak olsaydi yönetim Rijkaardi kovmazdi.

Artik sabir kalmadi, zaman kalmadi butür isler icin.

Bir an önce basari gelmeli.

Öyle yada böyle.

Yönetimin kafasinda sadece bu var.

1 sampiyonluk onlari bir 2-3 yil icin kurtarir.

Kardesim aslinda Teknik Direktör isminin hicbir önemi yok bence. Bütün kararlari Hagi´ye birakmazsan Hagi de basarili olamaz ki. Rijkaard´in olamadigi gibi. Bizim yönetimimiz sadece antreman yaptiran bir hoca ariyor düsüncesindeyim. Rijkaard gibi bir adamda bile bu düsünceyi uyguladilar ya, daha ne söyleyebiliriz ki. 36 kisilik listeden 1 kisiyi bile almiyorsan ne basarisi bekliyorsun ki? Hagi´den de bekleyemezsin. O yüzden Adnan Polat Fatih Terim´in sartlarini kabul etmeye yanasmadi. Fatih Terim de rest cekti ki cok normal. Adnan´lar sadece antreman yaptiracak bir hoca ariyor. O yüzden yazik olacak efsanemize diyorum.

Aynen senin gibi düşünüyorum.

Bence yanlış tercih Hagi.. Şu ortamda en iyisi Terim olurdu oda kabul etmedi doğal olarak.. Yapacak bir şey yok Hayırlısı olsun artık Umarım başarılı olur Hagi

Ama bu yönetim onuda 3-4 hafta sonra harcar yazık etti kendine keşke kabul etmeseydi.

Öyle birsey yapicak olsaydi yönetim Rijkaardi kovmazdi.

Artik sabir kalmadi, zaman kalmadi butür isler icin.

Bir an önce basari gelmeli.

Öyle yada böyle.

Yönetimin kafasinda sadece bu var.

1 sampiyonluk onlari bir 2-3 yil icin kurtarir.

Bence bu seneyi unutsun taraftar. Kısa vade için T.direktör aradı yönetim.

takımın ekonomik yapısı bu haldeyken kimse büyük kadro revizyonu falan beklemesin

eğer riva stad falan düzlüğe çıkarırsa o zaman güçlü bir kadro kurulur

şimdi de yabana atılmayacak bir kadro var zaten...

Hagi şu an için takıma getirilecek en iyi isimlerden birisi idi. Doğrudur geldiği zaman takıma hücum futbolu oynatmıyordu ancak onun zamanında oynadığımız her maçta takımın gerçek bir karakteri vardı. Ayrıca hücum futbolu oynamasak da her maçta 7-8 gol pozisyonumuz oluyordu. fenere onun zamanında 5 attık, ligde 1-0 yendiğimiz maçta büyük farkı kaçırdık. Oynadığımız tün derbilerde maça hükmettik ve tüm bunları çok daha kötü bir kadroyla gerçekleştirdik. Hagi takıma sadece kendi profesyonelliğinin çeyreğini versin. İddia ediyorum bu takım bu kadroyla çok rahat şampiyon olur. Ben Hagiye inanıyorum. Göreceksiniz bı defa aşı tutacak. Tabii ki bu, yönetimin kabahatini örtmüyor ama hep beraber çok sıkı bir takım izlemeye hazır olalım...Belki bu hafta değil ama 2 hafta sonrasında I LOVE YOU HAGI sesleriyle ortalık inleyecek hep beraber göreceğiz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt