Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu Türk Halkına Küfür Etti - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu Türk Halkına Küfür Etti

Cevap: Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu Türk Halkına Küfür Etti

Bu olayı sümenaltı edecek olanın ailesine gelsin bu küfürler.

AeAY6bECMAAW0pq.jpg:large

Çarşı forumlarında böyle bir şey gördüm..Bunun doğruluğu nedir? Açıldı mı böyle bir afiş ya da pankart...Eğer açıldıysa üzgünüm ama sonuna kadar haklı derim Volkan'a...Bu kadar aşağılık bir şey olamaz...

Böyle bir pankart açılsa en başta rıdvan dır dır ederdi. Büyük ihtimal belçika deplasmanındaki maçta açılmıştır. İstanbulda açılsa bile izin verilmezdi.

Ayrıca ezik medyası eline koz geçmişken pankartı gözümüze sokardı.

firatgunayer fırat günayer

Pankart milli maçta açılmamış.Eski maçların biri için hazırlanmış..Tabi bu ayıbı örtmüyor

Böyle bir pankart açılsa en başta rıdvan dır dır ederdi. Büyük ihtimal belçikada deplasmanındaki maçta açılmıştır. İstanbulda açılsa bile izin verilmezdi.

Evet, sanırım Belçika maçında açıldı... UA Belçika yazmasından anlayabiliriz...Neyse yakıştıramadım... Acayip soğudum hatta...

konuyu değiştirmek değil niyetim..Bu maçta açılmamış olması suçu hafifletmiyor..Eşe-kız kardeşe- çocuğuna küfür etmek insanlık dışı bir davranış..

Evet, sanırım Belçika maçında açıldı... UA Belçika yazmasından anlayabiliriz...Neyse yakıştıramadım... Acayip soğudum hatta...

konuyu değiştirmek değil niyetim..Bu maçta açılmamış olması suçu hafifletmiyor..Eşe-kız kardeşe- çocuğuna küfür etmek insanlık dışı bir davranış..

Küfredenlere söyliceksin onu hacı tribünde 3 gol yiyen kaleciyi alkışlayan taraftar vardı.

Bu pankartı yapanda tam malmış afedersin .Böyle birşey için adam öldürülür.

Volkan 'ın o mallardan eksiği yok fazlası var o yüzden yakışmış Volkan 'a normal bir insana yapılmaz ama.

ASY'de bir fener maçında eski açıktaydım fenerin kalesinde Rüştü vardı uzun seneler önce bir kaç kişi küfür etti hemen susturmuşlardı milli takım kalecisine küfür etmeyin diye şu pankarta bak mide bulandırıcı geldigimiz noktada mide bulandırıcı

AeAY6bECMAAW0pq.jpg:large

Çarşı forumlarında böyle bir şey gördüm..Bunun doğruluğu nedir? Açıldı mı böyle bir afiş ya da pankart...Eğer açıldıysa üzgünüm ama sonuna kadar haklı derim Volkan'a...Bu kadar aşağılık bir şey olamaz...

Yok öyle bir şey olsa bu medyayla üstü örtülemezdi, ne zaman hangi maçta açıldıysa çok yanlış yapılmış. Fakat dediğim gibi böyle bir şey dillerinden düşmezdi!

[video=youtube;ovnN6WJyfEU]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ovnN6WJyfEU[/video]

Volkan anani ........... tezahuratina cogumuz esklik ettik,pankarti neden ayipliyorsunuz?

sarp da bi ara ana avrat gecmisti pino ya, bisey olmaz, hatta ödül verirler

Tv8'de Bay Tahmin'de Murat Özarı lafı iyi geçiriyor.

ya arkadaslar lutfen bana yardim edin su arkadasa gereken cevabi veiriyim.

"ulan hirvat sut cekiyo onu alkisliolar. milli takim macinda yapilcak is mi o. kendi takiminin yaparsin ama milli takim baska. ulken o senin. gevur musunda karsi takimin oyuncusunu alkisliyosun. onu yapanlar emreninde dedii gibi o... evladidir! (ayrica rustuyude fener macinda dovduler milli macta diil)"

"ulan hirvat sut cekiyo onu alkisliolar. milli takim macinda yapilcak is mi o. kendi takiminin yaparsin ama milli takim baska. ulken o senin. gevur musunda karsi takimin oyuncusunu alkisliyosun. onu yapanlar emreninde dedii gibi o... evladidir! (ayrica rustuyude fener macinda dovduler milli macta diil)"

söyle o gerizekalıya stad bizim olabilir ama bütün takım taraftarlarına açık bir maçtı Galatasaray seyircisi temsil etmedi milli takımı arkadaşının tuttuğu takımın taraftarlarıda var onların arasında

SEN HEP AYNI TÜR MESAJLAR ATIYOSUN.bu mesaj da sana aittir.çocuk gibi ''ya arkadaşlar.... git işine.

Takım 2-0 gerideyken bile taraftarlar destekliyordu, 3-0 olunca herkesin sabrı taştı ve zaten Volkan'ın tribünleri alkışlaması 70-75. dakikada falan oldu.

Bi de antuya girsin bakalım https://www.gscimbom.com/forum/metin-oktay-futbol-forumu/90583-bunlar-turk-mu___.html bunlar ney evladıymış onları da bi zahmet açıklayıversin kardeşimiz.

burak senin GS LI olduğuna inanmıyorum.daha öncede şu arkadaşım şöyle dedi ona ne diyim demiştin. ben unutmam.

burak senin GS LI olduğuna inanmıyorum.daha öncede şu arkadaşım şöyle dedi ona ne diyim demiştin. ben unutmam.

hastamisin sen kardesim? git mesajlarima bak kac aydir burdayim ve kac gere gs macinda sinirim yuzunden ban oldum. turkcem guzel olmadigin yardim istiyorum cunku bunlari yazan arkadas fenerbahceli. ... eyer kendim yazdiysam niye buraya koyup cevap istiyim. hastamisin nesin.

hastamisin sen kardesim? git mesajlarima bak kac aydir burdayim ve kac gere gs macinda sinirim yuzunden ban oldum. turkcem guzel olmadigin yardim istiyorum cunku bunlari yazan arkadas fenerbahceli. ... olmak istiyosan screen shot cekip koyarim buraya.
:eek: ... bu nelan ?

Üst Alt