Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu Türk Halkına Küfür Etti - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu Türk Halkına Küfür Etti

Cevap: Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu Türk Halkına Küfür Etti

Tvlerde ve gazetelerde kimse küfürden bahsetmiyor. Bizburda konuşsak ne olur..

[video=youtube;Xbgujpy5Wi8]https://www.youtube.com/watch?v=Xbgujpy5Wi8&feature=share[/video]

Ben olsam bu ikisininde milli takımdan iliskisini keserim.Bir daha forma yüzü göstermem.Ama nerde bizde öle federasyon,ödül vermese iyidir!

Sedat Yeşilkaya (Şanlıurfaspor futbolcusu)

Bugün seyirciye o.. evladı diyenler 1996 yılında GS tesislerine antremana gelmek için kaçak trene biniyorlardı Zeytinburnu'ndan Florya'ya

---ben hayatım boyunca kimsenin annesine küfür etmedim içimden olsa bile,adamın kendisine en ağır küfürleri ederim ama anaya hayatta etmem kim olursa olsun...neden cennet annenin ayaklarının altındadır?anne okadar kutsaldır ki onun emeğini hiçbir zaman ödeyemezsin....anne ömrünü çocuğunu yetiştirmek için harcar,bizde büyüyen çocuğumuzu severek ömrümüzü harcarız..emre ve volkana sunu soruyorum o lafların kendi çocuğunuzun annesine yada kendi anneize yakıştırabiliyorsanız başkasına da edin...buda yakıştırmış oluyorsunuzki etmişsiniz

gökhan gönül dün akşam resmen maçın içine etti, bi tane küfür oldumu ona karşı. protesto edilenlerin neden edildiği gün gibi ortada. artık hapishane kaçkını volkan efendiyle ağzı bozuk emre nin milli takımda yeri olmamalı

Sevgilerle..

[video=youtube;vb3J_nlA96U]https://www.youtube.com/watch?v=vb3J_nlA96U&ob=av3e[/video]

gokhan gonule kımse kufur etmedı paraya muhtac emreye kımse kufur etmedı neden volkana kufur edıolar abı neden cunku adam artıst sen tarfara donup alkıs yapamassın kufur edemzsın abıcım

ugur boral taraftara acıyorum demiş. ulan sana şimdi bişey derdimde ban yicem

Üst Alt