Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu Türk Halkına Küfür Etti - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu Türk Halkına Küfür Etti

Cevap: Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu Türk Halkına Küfür Etti

hastamisin sen kardesim? git mesajlarima bak kac aydir burdayim ve kac gere gs macinda sinirim yuzunden ban oldum. turkcem guzel olmadigin yardim istiyorum cunku bunlari yazan arkadas fenerbahceli. ... eyer kendim yazdiysam niye buraya koyup cevap istiyim. hastamisin nesin.
kendin uydurmuşsundur arkadaşının dediğini yani ama neyse uzamasın.

suc volkan da degil, onu milli takim kalesine sokan beceriksiz 2 td nin sucu!

tolga üst düzey form da, sok kaleye! volkan fb de de kac tane armutladi, adami hala ilk 11 de oynatiyor.

100% eminim ki, hiddink hic bir mac izlemiyor. zaten hep ayni isimleri oynatiyor form düzeylerine bakmadan. formlu olsun formsuz olsun, aylarca yedek de otursa, hamit, emre, volkan, arda, balta, gönül hep oynarlar.

adamin umurunda mi sanki türk milli takimi?! parasini aliyor nasil olsa yilda 7-8 milyon, umurunda mi dünya?!

adam basarisizligin sebebini de kesmis zaten:"türkler cok duygusal, oyun disiplini yok".

türkiye de basaril olmus veya olmamis, uluslararasi irtibasini ve kariyerini asla etkilemez. tr'yi zaten kimse takmiyor!

bize türk bir td lazim!

hiç bir spor sitesi yada kanalında ayıplama yok . suç taraftarınmış. onlar ak kaşıkmış

Bu pislikler icin yorum yazmaya degmez beyler,biz kendi futbolcularimiza bakalim.

Eurosport'da tüm dünya gördü, Usame bin Ladin ölmedi hala yaşıyor Playoff maçında Türkiye milli takımının kalesini koruyor.

suc volkan da degil, onu milli takim kalesine sokan beceriksiz 2 td nin sucu!

tolga üst düzey form da, sok kaleye! volkan fb de de kac tane armutladi, adami hala ilk 11 de oynatiyor.

Tolga sadece formda değil CL' de çok başarılı maçlar çıkartıyor. Volkan ise dediğin gibi son maçlarda formsuzluğunu gösterdi. Bir de ne sakaldı o. Cilalı taş devrine döndürdü bizi sakalı ile.

AeAY6bECMAAW0pq.jpg:large

Çarşı forumlarında böyle bir şey gördüm..Bunun doğruluğu nedir? Açıldı mı böyle bir afiş ya da pankart...Eğer açıldıysa üzgünüm ama sonuna kadar haklı derim Volkan'a...Bu kadar aşağılık bir şey olamaz...

Tepki ancak bukadar güzel olabilirdi. Birinin su herife haddini bildirmesi gerekiyor..

"Kadıköy'de ki olaylı isviçre maçının son dakikalarında da Hakan Şükür'e küfür ediliyordu. O ise küfürlere gol atarak cevap vermişti !"

Volkan ise bu durumda tribünlere karşılık vermeyi tercih etti. Tercih meselesidir. İnsanın karakterini gösteren net bir olay !

Emre zaten klasik emre. o yüzden hiç etkilemedi beni. İnsanın ekmeğini yediği, seni emre yapan kulübün taraftarlarına bu tarz davranıyorsan her türlü tepkiyi hakediyorsun emre.

Basit bir insan konuşmaya bile değmez.

Evrimini tamamlayamamış bir orangutanın acıklı hikâyesinin bu kadar afişe edilmesi, ne topluma, ne de söz konusu mahlukatu gâfile yarar getirmez.

Taraftarın söz konusu olayda büyük bir dahli vardır. Zira bu gafil mahluk sağa sola zıplamaya ve çığlıklar atmaya başladığında beslenme saatinin geldiğinin anlaşılması gerekirdi. Gereken yapılmamış ve halis muhlis anamur muzları kendisine itinayla atılmadığı için bu vahim olay yaşanmıştır. Umarım taraftar bir dahaki sefere daha tedarikli olurda, böyle vahim deneyimlere tanık olmayız.

gargamel eğer bu konuyu açmazsa programında onunda ne kadar şerefli olduğunu görecez

Emre ve volkana o stadin boyanmayan yerleri var ya....... Nasil tek suclu olduk anlayamadim

şerefsiz rıdvan niye bunları söylemiyorsun..iki goldede gökhanın hatası vardı sırf söylememek için şekilden şekile girdin..sen namussuz adamın tekisin tıpkı akatil emre ve mağara adamı cibiliyetsiz volkan öküzü gibi..alayınızın...

Onlarda sucu Galatasaray tarafarina atacaklardir

kimse kusura bakmasın fakat boku GALATASARAY taraftarına atmazlar keza TT Arena ne kadar bizim stadımız olsa da milli maçta o statta her takımın taraftarı olduğunu aklına getiremeyecek zavallılara acırım.

en sinir olduğum sözlerden biri milli takım forması giyen oyunculara saygısızlık edlmez ,o niyeymiş acaba oraya gelen adamlar parasını veriyor ,kendini temsil eden futbolcular eğer onu temsil edemiyorsa niye savunsun milli takım oyuncularını ,milli oyuncular taraftara küfür etsin ,tarafta oyuncuya küfür etmesin yok öyle dünya!

Doğuş tv tam bi şerefsiz tv , adamların küfrederken yüzlerine zoom yapıyorlar

daha sonra tekrar tekrar gösteriyor şerefsizler

Üst Alt