Wesley Sneijder: "Ümit ediyorum ki tekrardan Galatasaray'a döneceğim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder: "Ümit ediyorum ki tekrardan Galatasaray'a döneceğim"

Wesley Sneijder: "Ömer Bayram 2. yarı boyunca ıslıklandı. Onu tekrar sahada göreceğimizi sanmıyorum. Takımdan ayrılır mı bilmiyorum ama hemen oyundan alındı. Van Aanholt ilk tercih olacaktır, sol bekte 2. tercih olabilir."

Ya adam bizde hepi topu 4 sene top oynadı. Nasıl bir aidiyet hissetmişse artık Galatasaray’a bu sonuçlar yakışmıyor falan demiş geçen görüşmüştüm bir yerde. Sneijder’ ın farkında olduğu “Avrupa kupalarında” Galatasaray büyüklüğünden maalesef kulüpte şu an görev yapan çoğu kişi habersiz.

İstanbul'da ki PSV maçının ardından Wesley Sneijder: "Galatasaray agresif oynamak istiyor, istek de var ama kalite yok. Hiçbir şey üretemiyorlar. Galatasaray'da kalite yok. Bu maç, maç bile değil PSV için"
dogru tespitler kanimca.
hemen hemen benzer seyi dunku macin ardindan yazmistim.
bugun de farkli bir baslikta genel mesaj eklemistim takima yonelik,.. kalite vb konular uzerine...

Su an baslasa FT'den daha basarili olacağının sinyallerini vermiş. En azindan sorun tespiti yapabiliyor. FT'ye gore tek sorun bireysel hatalar. Hep pozisyon vermeden goller yiyip yeniliyoruz. Yoksa hersey yolunda takimda.

Üst Alt